Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(dowiliuke @ 2007 05 28, 23:43)
maniškė jau kažkur nuo 4 mėnesių išmiega visą naktį  thumbup.gif


na o mum po kelių dienų bus metukai 4u.gif bet mūsų coliukė iki šiol dar keliasi 3-4kartus per naktį MP atsigerti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 28, 17:53)
as nakti keliuosi, kai ji prabunda, jei miega nekeliu. tik kiekviena nakti ji ismiega skirtingai. sian pvz. rekordiskai ismiegojo apie 8 val., o seip mazdaug 4 val. miega. o man tai niekada nebuvo, kad neprabustu, nebent pirmas dienas kelias po gimimo, kad dar nlb mokejo valgyti.. dabar ji didziaja dali dienos budri.. ir seip nelabai ramus vaikas.. nu as tikiuosi, kad kai baigsis diegliukai bus viskas ok  4u.gif


dėl dieglių tai kai dabar taip karšta mūsų coliukei irgi visa savaite naktimis pilvuką skauda verysad.gif tai pagrinde miega ant mano pilvo savo pilvuku atsigula taip mes ir pamiegam kokia puse naktelės ax.gif
Atsakyti
labas rytelis mirksiukas.gif
džiugios naujienos, turim dantį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 05 29, 10:07)
labas rytelis  mirksiukas.gif
džiugios naujienos, turim dantį  thumbup.gif

Sveikinam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 05 29, 10:07)
labas rytelis  mirksiukas.gif
džiugios naujienos, turim dantį  thumbup.gif

Sveikinam mazaja! user posted image lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adamo mamyte: 29 gegužės 2007 - 11:44
ačiū už sveikinimus 4u.gif
ale taip netyčia pastebėjau tą dantuką, šaukštelis į kažką barkštelėjo maitinant ax.gif pasižiūriu, ogi dantuko viršūnėlė jau thumbup.gif geras jausmas blush2.gif
Atsakyti

dėl dieglių tai kai dabar taip karšta mūsų coliukei irgi visa savaite naktimis pilvuką skauda verysad.gif tai pagrinde miega ant mano pilvo savo pilvuku atsigula taip mes ir pamiegam kokia puse naktelės ax.gif
[/quote]

manoji taip pat megsta miegoti ant pilvo man.. o seip gydytojai man santariskese rekomendavo deti viburcol zvakutes, kai labai blogai bus.. jos nuramina ir vaikuciui lengviau.. sake jos homeopatines tai nereikia bijoti naudoti..
Papildyta:

mes su barbora irgi sveikinam su danciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
vis paskaitinėju jūsų žinutes, taip idmu smile.gif palyginu su saviške princese.... Na, siske aš irgi duodu ir man neatrodo, kad čia labai blogai. Nes ji labai anksti išmoko tiesiog žaisti su ta soske--pati įsideda, išsiima, pasukioja visaip, isideda burnytėn ir visaip burzgia kažkaip šonu ją įsikišus. Žodžiu, soskė jai dar ir žaislas.Gal net labiau žaislas, nei čiulpimo objektas smile.gif jau artėja 7 mėn., idomu, kada dantukai prasidės? kada jūsų leliams pradėjo dygti pirmieji? ar buvo problemėlių su dantukų dygimu--verksmo, temperatūros ir t.t.?
Papildyta:
ojojo kiek klaidų prirašiau.... ax.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 05 28, 18:35)
Viskas bus gerai, tik reikia trupuciuka kantrybes  mirksiukas.gif Mano maziui jau 9 men beveik tai jau 3k tfu miega nuo 23 val iki 8 val ryto  bigsmile.gif Viskam reikia laiko  ax.gif


Kaip perorientuoti vaika,kad veliau gultusi ir veliau keltusi?As pati megstu naktineti,po to ilgiau miegoti,o maniske luzta 20-21val,o keliasi kokia 5,tai taip iseina,kad beveik nepamiegu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dowiliuke @ 2007 05 28, 22:43)
maniškė jau kažkur nuo 4 mėnesių išmiega visą naktį  thumbup.gif

o mes nuo 2.5men tongue.gif
Atsakyti
Na, maniškė nuo kokio 3 mėn.miegojo nuo 24 val. iki 6-7 val, o nuo 5mėn. --iš vis nuo 22-23 val. iki ryto smile.gif Tik kartais, labai retai, kai lūžta per anksti, tai duodu po 24 val. pavalgyti....O šiaip, tai ir dabar , miega kaip barsukas nuo 21 val. ir niekas jai nerūpi smile.gif
Soskę per miegus susiranda, įsideda ir toliau parpia smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ziuriu apie miegojimus diskutuojate. maniskis tai nuo 2 men. visa nakti pramiega, nuo 22:00 iki 06:00.

kaip jus manot ar normalu, kad mano vaikas pries pora dienu apsiverte nuo nugaros ant pilvo, pries tai gal 2 sav. tuo tik ir uzsiiminejo kad bande tai padaryti, o dabar jau va antra dien nei verciasi, nei bando. Toks vaizdas, kad va galvoja jis: padariau ka norejau, ir viskas....

Papasakokite kaip jums buvo.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 30, 12:28)
Sveikos,

Ziuriu apie miegojimus diskutuojate. maniskis tai nuo 2 men. visa nakti pramiega, nuo 22:00 iki 06:00.

kaip jus manot ar normalu, kad mano vaikas pries pora dienu apsiverte nuo nugaros ant pilvo, pries tai gal 2 sav. tuo tik ir uzsiiminejo kad bande tai padaryti, o dabar jau va antra dien nei verciasi, nei bando. Toks vaizdas, kad va galvoja jis: padariau ka norejau, ir viskas....

Papasakokite kaip jums buvo.


Gal taip atsitiktinai ivyko?Gal ant kokio nelygumo nusirideno? blush2.gif Maniske taip karta nuo pilvo ant nugaros apsiverte,tai taip ir nesupratau,kame cia kampas g.gif Jai tada buvo dar per anksti tai daryti,o tuo labiau,kad neisnesiota... Na, bet stebuklu buna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 30, 13:12)
Gal taip atsitiktinai ivyko?Gal ant kokio nelygumo nusirideno? blush2.gif  Maniske taip karta nuo pilvo ant nugaros apsiverte,tai taip ir nesupratau,kame cia kampas g.gif  Jai tada buvo dar per anksti tai daryti,o tuo labiau,kad neisnesiota... Na, bet stebuklu buna  thumbup.gif


Nu, kad ne zinok, lygu ten buvo. Plius jis tai dare labai metodiskai. Va ir siandien vel pagaliau bandyt pradejo, bet nebesigauna. Vis jam sunku ranka is po saves istraukti: taip ir guli - uzpakalis ir kojos, kaip kad butu ant pilvo, pilvas normaliai, o peciu juosta susisukusi kaip sraigtas. Bet va vien karta pavyko jam ta ranka is po saves istraukti thumbup.gif Bet tik vien karta kol kas.
Atsakyti