Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(lely @ 2007 05 25, 19:04)
mamytes turiu klausimuka, ar naudojate "soskes"?
man kazkaip pradzioje nereikejo, nes maze labai jau rami buvo, o dabar kartais patriuksmauja ir nezinau ka daryt pirki soske jai ar ne, siaip ir be jos galima issiversti, bet gal su ja geriau.. niu patarkit man ax.gif


Jei maitini krutimi, tai net negalvok pirkti, nes jei nupirksi, tai ir duosi... O mazyliui to tikrai nereikia, geriau paciuciuok ant ranku, duok kruti,kai neramus. O jei maitini is buteliuko, tai gali duoti tik ypatingesniais atvejais, kai jau kitaip neiseina nuraminti. Jei valgo is buteliuko, soskyte reikalinga tam, kad visiskai patenkintu ciulpimo poreiki, nes valgant is buteliuko to truksta.
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2007 05 23, 21:10)
Labutis visoms!
Man labai rūpi skiepų klausimas.....Maniškė gavo skiepus tik tiek, kiek spėjo ligoninėj paskiepyt pagal planą. O tliau nusprendę buvom neskubėti. Lyg ir baisoka.... Bet jau reikia. Turėtume skiepytis ta penkiavalente vakcina. kap į ją reaguoja mažiai?

Sveika prisijungus 4u.gif Mes skiepijom isvalyta vakcina, berods dbr jau visos jos isvalytos, tai maziui jokios reakcijos, tik mum kzkaip gavosi kad vienu kartu reikejo 2 skiepu, is karto i abi rankytes, tai viena vakcina buvo neskausminga bet skaudziai leidosi, o kita neskaudi tik paskui rankyte skaudejo, tai zodziu buvo daug asaru schmoll.gif Bet parsivezem namo ir viskas jau buvo pamirsta ax.gif Gaila ziauriai maziulio bet skiepai reikalingi juk, nieko nepadarysi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lely @ 2007 05 25, 19:04)
mamytes turiu klausimuka, ar naudojate "soskes"?
man kazkaip pradzioje nereikejo, nes maze labai jau rami buvo, o dabar kartais patriuksmauja ir nezinau ka daryt pirki soske jai ar ne, siaip ir be jos galima issiversti, bet gal su ja geriau.. niu patarkit man ax.gif

Tiutis tai nera nieko blogo, o puiki priemone maziuliui nusiraminti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 05 25, 19:04)
mamytes turiu klausimuka, ar naudojate "soskes"?
man kazkaip pradzioje nereikejo, nes maze labai jau rami buvo, o dabar kartais patriuksmauja ir nezinau ka daryt pirki soske jai ar ne, siaip ir be jos galima issiversti, bet gal su ja geriau.. niu patarkit man ax.gif


del soskes tai kiek zinau yra daug nuomoniu. vieni sako kad dantys veliau suges, ismoks neteisingai zysti, bus sunku atpratinti ir t.t. jei ciulps soske, o as galvoju, kad geriau vaikas ramus, man vis atrodo, kad jai su nervais kazkas negerai, nes daznai verkia, tai ir duodu, kai nori, be to maziukams vis delto yra ciulpimo refleksas ir kartais, kai atrodo, kad nori valgyti, ji tiesiog nori paciulpti ka nors, rankyte isikist dar ne visada sugalvoja. manau, kad cia individualus apsisprendimas duoti ar neduoti. as pvz nusprendziau duoti ir neklausyti ka sako kiti. problemu del valgymo del zinduko mums neiskilo.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 25, 19:42)
Jei maitini krutimi, tai net negalvok pirkti, nes jei nupirksi, tai ir duosi... O mazyliui to tikrai nereikia, geriau paciuciuok ant ranku, duok kruti,kai neramus. O jei maitini is buteliuko, tai gali duoti tik ypatingesniais atvejais, kai jau kitaip neiseina nuraminti. Jei valgo is buteliuko, soskyte reikalinga tam, kad visiskai patenkintu ciulpimo poreiki, nes valgant is buteliuko to truksta.


as kaip tik susiduriau su blogiu kuris istinka kai duodi maziui kruti kada jis pravirksta.. doh.gif visada galvojau, kad reikia vaikui duoti valgyti kai tik jis papraso ir duoti tiek kie nori, bet jau keleta savaiciu manoji dienomis valgydavo kas dvi valandas, nes mazdaug kas tiek pradeda ieskoti kruties ir as duodavau.. tada ir prasidejo musu bedos, nes ji nori valgyti, iesko, bet kartu nervuojasi ir klykia apsiziojus kruti.. as tuomet stengdavausi ja nuraminti kitais budais ir mazdaug po valandos ji normaliai pavalgydavo.. aisku po to stipriai atpylinedavo.. kiek klausdavau gydytojos, kas cia yra, sakydavo normalu, arba pakoreguok savo diet, bet niekas nesikeisdavo.. siandien neistveriau ir paskambinau pazistamai daktarei ir klausiau kas cia yra.. ji man patare islaukti tris valandas ir ankisciau neduoti, nes gali buti, kad mazute nori tik ciulpti o nevalgyti.. sako kad vaikai netgi su pilnu skranduku gali ieskoti kruties, o kai pradeda ciulpti naujas pienukas jiems dar netelpa ir uztai nervuojasi.. atpila del tu paciu priezasciu, kad per daug pieno.. (manoji priauga svori gerai) siandien visa diena stengiausi islaukti tris valandas, nedaviau kruties kai verke, bet raminau kitais budais (aisku ne visada su ciulptuku) ir nei karto neatpyle ir valgydavo ramiai, kiek jai noredavosi... tai va. tikriausiai cia individualu, bet jei kas turit panasia problema pabandykit gal pades 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 25, 16:36)
Pas mane sumazejo MP, todel papildomai duodu misinuko. Gydytojas liepe pratinti prie maisto, matyt mazylei geriau valgyti darzoves ir kosytes, nei ta dirbtini piena. Man ir taip atrodo, nes tie misinukai kazkodel susizavejimo nekelia  g.gif
Papildyta:
O nuo kada galima nesioti vaikiukus kenguroje? Kiek zinau,yra specialiu, su kietu pagrindu nugarytei, atrama galvytei, tai gal galima ir mazesniuosius nesioti? Nors neilgam, butu daug patogiau pvz i parduotuve nueiti...



nu iprastoje kenguroje as kiek girdejau galima nesioti mazdaug nuo dvieju menesiu aisku situos maziukus tai gal ie nuo daugiau, as bent jau nedrisciau savosios dabar ideti.., o vaikjuosteje ir slinge galima nuo gimimo. nors as isigijau slinga tai turiu pasakyti kad nepatogu, jeio planuosit kuri isigyti, siulyciau pirmiau pabandyti, o tada pirkti.. gal kai paaugs bus nieko.. be to visiskai neapsimoka pirkti slinga jei kuri noresit, nes labai paprasta pasidaryti.. ziedus galima nusipirkti nebrandiai ir dar truputi medziagos.. labai lengva, jei noresit galesiu atsiusti nuorodas, kur raso kaip pasisiuti..o as dabar svarstau del vaikjuostes, labai noriu bet gal;vojau gal kuri isbandete ir zinot kokiu subtilybiu, kurias reiketu zinoti pries nusiperkant.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurie7: 25 gegužės 2007 - 21:40
QUOTE(lely @ 2007 05 25, 18:04)
mamytes turiu klausimuka, ar naudojate "soskes"?
man kazkaip pradzioje nereikejo, nes maze labai jau rami buvo, o dabar kartais patriuksmauja ir nezinau ka daryt pirki soske jai ar ne, siaip ir be jos galima issiversti, bet gal su ja geriau.. niu patarkit man ax.gif

mes naudojam, bet paskutiniu metu jos vis rečiau prireikia smile.gif neprisirišus mažė prie jos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 25, 22:38)
as kaip tik susiduriau su blogiu kuris istinka kai duodi maziui kruti kada jis pravirksta..  doh.gif  visada galvojau, kad reikia vaikui duoti valgyti kai tik jis papraso ir duoti tiek kie nori, bet jau keleta savaiciu manoji dienomis valgydavo kas dvi valandas, nes mazdaug kas tiek pradeda ieskoti kruties ir as duodavau.. tada ir prasidejo musu bedos, nes ji nori valgyti, iesko, bet kartu nervuojasi ir klykia apsiziojus kruti.. as tuomet stengdavausi ja nuraminti kitais budais ir mazdaug po valandos ji normaliai pavalgydavo.. aisku po to stipriai atpylinedavo.. kiek klausdavau gydytojos, kas cia yra, sakydavo normalu, arba pakoreguok savo diet, bet niekas nesikeisdavo.. siandien neistveriau ir paskambinau pazistamai daktarei ir klausiau kas cia yra.. ji man patare islaukti tris valandas ir ankisciau neduoti, nes gali buti, kad mazute nori tik ciulpti o nevalgyti.. sako kad vaikai netgi su pilnu skranduku gali ieskoti kruties, o kai pradeda ciulpti naujas pienukas jiems dar netelpa ir uztai nervuojasi.. atpila del tu paciu priezasciu, kad per daug pieno.. (manoji priauga svori gerai) siandien visa diena stengiausi islaukti tris valandas, nedaviau kruties kai verke, bet raminau kitais budais (aisku ne visada su ciulptuku) ir nei karto neatpyle ir valgydavo ramiai, kiek jai noredavosi... tai va. tikriausiai cia individualu, bet jei kas turit panasia problema pabandykit gal pades  4u.gif


Na tokio amziaus mazylei visai normalu valgyti kas 2 valandas, o prie kruties deti juk gydytojai pataria. Beto manau kad jei zinda tik is kruties,tai turetu buti patenkinamas ciulpimo poreikis, gal beda yra visai kitur, kad verkia? g.gif
Atsakyti
niu va vakar emiau ir nupirkau soskyte galvoju paziuresiu kaip cia bus. kadangi maitinu is buteliuko tai galvoju gal jos reikia, bet mazei nelabai ji jau taip ir patiko, biski paciulpe ir isspjove, o jei labai rekia tai net ir nereguoja kad jai soske idedi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 05 26, 13:00)
niu va  vakar emiau ir nupirkau soskyte galvoju paziuresiu kaip cia bus. kadangi maitinu is buteliuko tai galvoju gal jos reikia, bet mazei nelabai ji jau taip ir patiko, biski paciulpe ir isspjove, o jei labai rekia tai net ir nereguoja kad jai soske idedi ax.gif


Maniske irgi nereaguoja kartais, matyt perdaug uzsiemusi tuo rekimu buna lotuliukas.gif
As tai zinduka duodu tik tada,kai buna labai nerami ar kad vakare greiciau uzmigtu, bet siaip nekaisioju kas minute schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 26, 09:50)
Na tokio amziaus mazylei visai normalu valgyti kas 2 valandas, o prie kruties deti juk gydytojai pataria. Beto manau kad jei zinda tik is kruties,tai turetu buti patenkinamas ciulpimo poreikis, gal beda yra visai kitur, kad verkia? g.gif


4u.gif dabar jau nezinau kaip ten buvo, bet nuo tada kai nustojau bet kada duoti kruti su mazyle turim gerokai maziau problemu.. biggrin.gif ji nebeverkia, o graziai valgo, ryja neskubedama, nesinervuodama, o kai pavalgo, tai jeigu ir kartais atpila tai labai nedaug.. kartais kai pasidaro nerami ir man jos pagaila, pagalvoju, kad ji labai alkana ir duodu anksciau nei laikas valgyti, ji gal ir ne visada nervuojasi valgydama, bet pavalgius labai atpylineja.. nezinau kaip cia geriau, bet dabar mes abi laimingesnes ir tas tris valandas atrodo jai nera sunku islaukti... o seip tai mums gydytoja ir patare taip daryti ir ji visai nera senu paziuru... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 28, 14:01)
4u.gif  dabar jau nezinau kaip ten buvo, bet nuo tada kai nustojau bet kada duoti kruti su mazyle turim gerokai maziau problemu..  biggrin.gif  ji nebeverkia, o graziai valgo, ryja neskubedama, nesinervuodama, o kai pavalgo, tai jeigu ir kartais atpila tai labai nedaug.. kartais kai pasidaro nerami ir man jos pagaila, pagalvoju, kad ji labai alkana ir duodu anksciau nei laikas valgyti, ji gal ir ne visada nervuojasi valgydama, bet pavalgius labai atpylineja.. nezinau kaip cia geriau, bet dabar mes abi laimingesnes ir tas tris valandas atrodo jai nera sunku islaukti... o seip tai mums gydytoja ir patare taip daryti ir ji visai nera senu paziuru...  ax.gif


As nuo gimimo maitinau kas 3val, nes ji niekada neatsibusdavo.Veliau,kai jau nebemiegodavo taip ilgai, kai supratau kada ko ji nori,tai maitinau pagal poreiki. Bet ji matyt priprato,tai ir dabar diena valgo kas 3-4val.O nakti ismiega 7-8, nors anksciau irgi keldavausi maitint, bet sesutes atejus patare,kad nereikia,jeigu nepraso. o as vis pareigingai keldavausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 28, 16:19)
As nuo gimimo maitinau kas 3val, nes ji niekada neatsibusdavo.Veliau,kai jau nebemiegodavo taip ilgai, kai supratau kada ko ji nori,tai maitinau pagal poreiki. Bet ji matyt priprato,tai ir dabar diena valgo kas 3-4val.O nakti ismiega 7-8, nors anksciau irgi keldavausi maitint, bet sesutes atejus patare,kad nereikia,jeigu nepraso. o as vis pareigingai keldavausi  doh.gif


as nakti keliuosi, kai ji prabunda, jei miega nekeliu. tik kiekviena nakti ji ismiega skirtingai. sian pvz. rekordiskai ismiegojo apie 8 val., o seip mazdaug 4 val. miega. o man tai niekada nebuvo, kad neprabustu, nebent pirmas dienas kelias po gimimo, kad dar nlb mokejo valgyti.. dabar ji didziaja dali dienos budri.. ir seip nelabai ramus vaikas.. nu as tikiuosi, kad kai baigsis diegliukai bus viskas ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 28, 16:53)
as nakti keliuosi, kai ji prabunda, jei miega nekeliu. tik kiekviena nakti ji ismiega skirtingai. sian pvz. rekordiskai ismiegojo apie 8 val., o seip mazdaug 4 val. miega. o man tai niekada nebuvo, kad neprabustu, nebent pirmas dienas kelias po gimimo, kad dar nlb mokejo valgyti.. dabar ji didziaja dali dienos budri.. ir seip nelabai ramus vaikas.. nu as tikiuosi, kad kai baigsis diegliukai bus viskas ok  4u.gif

Viskas bus gerai, tik reikia trupuciuka kantrybes mirksiukas.gif Mano maziui jau 9 men beveik tai jau 3k tfu miega nuo 23 val iki 8 val ryto bigsmile.gif Viskam reikia laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 05 28, 17:35)
Viskas bus gerai, tik reikia trupuciuka kantrybes  mirksiukas.gif Mano maziui jau 9 men beveik tai jau 3k tfu miega nuo 23 val iki 8 val ryto  bigsmile.gif Viskam reikia laiko  ax.gif

maniškė jau kažkur nuo 4 mėnesių išmiega visą naktį thumbup.gif
Atsakyti