Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(baby_Danyal @ 2007 05 23, 11:46)
Sveikos.
Mes gimem 30 savaiciu,nors anksciau visi galvojom,kad 32...bet neperseniausiai daktarai vel viska suvede ir gavosi,kad 30.Mums dabar beveik 10 men.,bet dar neropojam nors vaikstynej lakstom ir tvarka darom,sedim,vartomes ir labai isdykaujam.


O kaip taip "daktarai viska suvede", kodel tik dabar ir is ko jie ta "viska" suvede kitaip?
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 23, 11:12)
O kaip taip "daktarai viska suvede", kodel tik dabar ir is ko jie ta "viska" suvede kitaip?

gimdymo data buvo nustatyta skanavimo budu,o as pastojau sausio 3,nes pries apie pumeti neturejau santykiu,nes turejau moterisku problemu,kraujuodavau istisus menesius,buvau grizus i lt....po kiek laiko ta daktaram pasakiau ir jie perskaiciavo,kad maziulis gime 30 savaiciu.gime rugpjucio pirma.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 23, 08:12)
Maniskis irgi 5 k. valgo kas 4 val. Nakti miega. Bet jis ne visada tuos 200 ml suvalgo. Gal tik kokius 2 k is tu 5. Kitus kartus 130-170 ml vidurkiskai.
Papildyta:
Sveika prisijungus.

Maniskis irgi nekakalius buvo ir yra. 1 k per para ir vsio. O kai buvo mazesnis tai ir ta viena tekdavo man "iskrapstyti"  doh.gif .

O kokis misini valgot? Galbut reikia ji pakeisti.
Girdejau kad ir vit. D gali itakoti kakojima. Gal daug vartojat.

O ismatos kietos? Kaip vaikas jauciasi (stena ar ne)? Nes jeigu ismatos ne kietos ir vaikas jauciasi konfortabiliai su tokiu tustinimosi dazniu, tai nereikia nervuotis, vadinasi tokia jo medziagu apykaita. Jik ir suauge zmones, vieni eina ant didelio reikalo dazniau, kiti reciau.


O mes va kakojame kasdien arba kas 2 diena, bet labai daug pridaro ir labai skystai,apsikakoja iki ausu biggrin.gif Aisku, kad uzkietejimas nevargina. Tiesa, valgom 1-2kart i diena misinuka (is viso 5kart valgom), tai gydytojas sake,kad normalu kai karta per diena tustinasi valgant kitokio maisto. Va siandien paragavom morku tyres,tai labai laizesi ir cepsejo, neiprastas skonis bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis visoms!

Nutariau ir aš prisijungti smile.gif Mūsų Kotryna gimė 34 sav., bet labai didelė hipotrofija, be to dar hipoksija, tai ji tikra coliukė buvo, palyginus su daugeliu jūsiškių--svoris gimus 1300g, ūgis -- 39 cm smile.gif Bet, nežiūrint to, panelė labai stipri, pati kvėpavo, aišku pabuvo inkubatoriuj, kadangi maža, o tokiem žmogučiam šalta ir nesaugu. Tai va, turėjom augintis svorį Santariškėse.Iš viso ligoninėse apie 1,5 mėn. ir prieš pat Kalėdas, mūsų stebuklėlis, priaugęs kg, grįžo namo...
O nuo tada auga, storėja, tobulėja kasdien smile.gif Dabar jau 7 kg ax.gif Manau, kad, kaip jai, tai labai neblogai.
Labai nori sestis, įsikibus už rankučių sėdasi iš karto. Vartosi vangokai, matyt pritingi smile.gif

Man labai rūpi skiepų klausimas.....Maniškė gavo skiepus tik tiek, kiek spėjo ligoninėj paskiepyt pagal planą. O tliau nusprendę buvom neskubėti. Lyg ir baisoka.... Bet jau reikia. Turėtume skiepytis ta penkiavalente vakcina. kap į ją reaguoja mažiai?
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2007 05 23, 20:10)
Labutis visoms!

Nutariau ir aš prisijungti smile.gif Mūsų Kotryna gimė 34 sav., bet labai didelė hipotrofija, be to dar hipoksija, tai ji tikra coliukė buvo, palyginus su daugeliu jūsiškių--svoris gimus 1300g, ūgis -- 39 cm  smile.gif Bet, nežiūrint to, panelė labai stipri, pati kvėpavo, aišku pabuvo inkubatoriuj, kadangi maža, o tokiem žmogučiam šalta ir nesaugu. Tai va, turėjom augintis svorį Santariškėse.Iš viso ligoninėse apie 1,5 mėn. ir prieš pat Kalėdas, mūsų stebuklėlis, priaugęs kg,  grįžo namo...
O nuo tada auga, storėja, tobulėja kasdien smile.gif Dabar jau 7 kg  ax.gif  Manau, kad, kaip jai, tai labai neblogai.
Labai nori sestis, įsikibus už rankučių sėdasi iš karto. Vartosi vangokai, matyt pritingi smile.gif

Man labai rūpi skiepų klausimas.....Maniškė gavo skiepus tik tiek, kiek spėjo ligoninėj paskiepyt pagal planą. O tliau nusprendę buvom neskubėti. Lyg ir baisoka.... Bet jau reikia. Turėtume skiepytis ta penkiavalente vakcina. kap į ją reaguoja mažiai?

sveika prisijungus 4u.gif
maniškė į visus skiepus regavo gerai thumbup.gif tik du paskutinius kartus buvo iškilęs guziukas, bet jis jai diskomforto nesuteikė smile.gif
Atsakyti
sveiki
mano mazute skiepino dar tik du kartus,bet viskas viskasbuvo ok. jokiu pakitimu nepastebejau biggrin.gif

o as norejau paklausti, gal kuri is jusu nesiojat maziukus vaikjuosteje? kada pradejot ir kaip sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurie7: 24 gegužės 2007 - 19:30

o as norejau paklausti, gal kuri is jusu nesiojat maziukus vaikjuosteje? kada pradejot ir kaip sekasi?
[/quote]

Aš saviškę pradedu nešiot "kenguroj" (anksčiau gydytojai nerekomendavo labai jau jos taip nešioti) .Ir iš karto susidūriau su neįtikėtina reakcija. Vakar, stoviu prie kasos Rimi, mažulė snaudžia sau palaimingai kengūroje, o už manęs moteriškė apie 50-60 m. amžiaus spokso. Atsisuku--dar labiau spokso ir jau žiojasi......bububu lialialia, tipo kaip aš čia vaiką tampau, stuburiukas iškryps.Ir taip toliau ir panašiai. Neiškenčiau ir paklausiau "ka siūlot?" Tai vos nesprogo--"guldyt į vežimą ir vežt!" Saka gerai, jei ateisit ir nunešit vežimą iš 5 aukšto .Tai pareiškė, kad ji TAI NEŠIOJO IR NIEKO, IR AŠ IŠVARŽOS NEGAUSIU. Ačiū dievui, susimokėjau ir nuėjau, nes tokių marazmų klausytis visai nesinori.
na kas pas mus per žmonės--ne, kad kažką gero pasakytų--visi įsitikinę, kad turi teisę kišt savo nuomonę..... Košmaras.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 23, 15:52)
O mes va kakojame kasdien arba kas 2 diena, bet labai daug pridaro ir labai skystai,apsikakoja iki ausu biggrin.gif  Aisku, kad uzkietejimas nevargina. Tiesa, valgom 1-2kart i diena misinuka (is viso 5kart valgom), tai gydytojas sake,kad normalu kai karta per diena tustinasi valgant kitokio maisto. Va siandien paragavom morku tyres,tai labai laizesi ir cepsejo, neiprastas skonis  bigsmile.gif

Mylimuke,
musu vaikiukai tokio pat amziaus, bet as dar nieko papildomai neduodu, isskyrus MP. Gal as ka praziopsojau, nejaugi jau reikia ivedineti papildoma maista?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirijana @ 2007 05 25, 15:02)
Mylimuke,
musu vaikiukai tokio pat amziaus, bet as dar nieko papildomai neduodu, isskyrus MP. Gal as ka praziopsojau, nejaugi jau reikia ivedineti papildoma maista??  g.gif


Pas mane sumazejo MP, todel papildomai duodu misinuko. Gydytojas liepe pratinti prie maisto, matyt mazylei geriau valgyti darzoves ir kosytes, nei ta dirbtini piena. Man ir taip atrodo, nes tie misinukai kazkodel susizavejimo nekelia g.gif
Papildyta:
QUOTE(jungle @ 2007 05 25, 12:32)
Aš saviškę pradedu nešiot "kenguroj" (anksčiau gydytojai nerekomendavo labai jau jos taip nešioti) .Ir iš karto susidūriau su neįtikėtina reakcija. Vakar, stoviu prie kasos Rimi, mažulė snaudžia sau palaimingai kengūroje,  o už manęs moteriškė apie 50-60 m. amžiaus spokso. Atsisuku--dar labiau spokso ir jau žiojasi......bububu lialialia, tipo kaip aš čia vaiką tampau, stuburiukas iškryps.Ir taip toliau ir panašiai. Neiškenčiau ir paklausiau "ka siūlot?" Tai vos nesprogo--"guldyt į vežimą ir vežt!" Saka gerai, jei ateisit ir nunešit vežimą iš 5 aukšto .Tai pareiškė, kad ji TAI NEŠIOJO IR NIEKO, IR AŠ IŠVARŽOS NEGAUSIU. Ačiū dievui, susimokėjau ir nuėjau, nes tokių marazmų klausytis visai nesinori.
na kas pas mus per žmonės--ne, kad kažką gero pasakytų--visi įsitikinę, kad turi teisę kišt savo nuomonę..... Košmaras.


O nuo kada galima nesioti vaikiukus kenguroje? Kiek zinau,yra specialiu, su kietu pagrindu nugarytei, atrama galvytei, tai gal galima ir mazesniuosius nesioti? Nors neilgam, butu daug patogiau pvz i parduotuve nueiti...
Atsakyti
mamytes turiu klausimuka, ar naudojate "soskes"?
man kazkaip pradzioje nereikejo, nes maze labai jau rami buvo, o dabar kartais patriuksmauja ir nezinau ka daryt pirki soske jai ar ne, siaip ir be jos galima issiversti, bet gal su ja geriau.. niu patarkit man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 05 25, 19:04)
mamytes turiu klausimuka, ar naudojate "soskes"?
man kazkaip pradzioje nereikejo, nes maze labai jau rami buvo, o dabar kartais patriuksmauja ir nezinau ka daryt pirki soske jai ar ne, siaip ir be jos galima issiversti, bet gal su ja geriau.. niu patarkit man ax.gif

Aš ta už soskytes 2.gif Pati nedaug maitinau, o vaikui žindimo instinktas juk yra, manau, jam būna ramiau. Žinoma nereikia perlenkti lazdos, nuolat kišti, bet jeigu tai padės vaikiuką nuramint, kodėl gi ne. Priedo, kad dabar jų formų gali išsirinkti kokių tik nori. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama Elva @ 2007 05 25, 18:26)
Aš ta už soskytes  2.gif Pati nedaug maitinau, o vaikui žindimo instinktas juk yra, manau, jam būna ramiau. Žinoma nereikia perlenkti lazdos, nuolat kišti, bet jeigu tai padės vaikiuką nuramint, kodėl gi ne. Priedo, kad dabar jų formų gali išsirinkti kokių tik nori. smile.gif



na va gal ir tavo tiesa, tuo labiau kad maniske is papuko nevalgo, o tenka nusitraukineti man.. gal verta pabandyt
Atsakyti