Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(shpoky @ 2007 05 21, 12:51)
Labas mamytes

Atleiskit jei ne vietoj parasiau, bet nauja as cia, o jus cia apie neisnesiotukus kalbat. Sesyte mano turi bernuzeli toki maziuka, tik mes susidurem su problema musu maziukas pradziai buvo is svirksto tik maitinamas, dabar reikia pratinti, kad valgytu is buteliuko (is kruties neistraukia) bet didziausia beda ta, kad kudikiu buteliukai 0-4men su tais ciulptukais jam netinka, tai ciulptukas per didelis , tai per standzios medziagos ir jis tiesiog neistraukia is jo nieko. Gal kuri nors esate turejusi panasia bedele ir galite patarti kokios firmos ieskoti soskytes, kad tiktu maziukui. Arba kaip sprendete tokia bedele?


Suprantama,kad sunku istraukti,priprato prie to,kad is svirksto pienukas bega pats,nereikia jokiu pastangu. Siulyciau pratinti ne prie buteliuko,o prie kruties. Aisku tas pats vargas pripratint,bet paskui mamai bus maziau vargo mirksiukas.gif Tegu duoda kruti kai tik vaikiukas buna labai alkanas,tada pasidarys agresyvesnis ir galbut prades zysti. Juk visvien reiks valgyti,o kai kitos iseities nera,tai tures traukt ir is kruties. Pati zinau,kad tai sunkus darbas (deja,maniske taip ir nepriprato,gal per mazai kantrybes turejau...),bet juk mamytes pienas pats geriausias kudikeliui wub.gif Jei MP neturi,lygiai taip pat pratinkit prie buteliuko.
Atsakyti
laba diena smile.gif
pas mus buvo panasi beda tai pasidalinsiu savo patyrimu. manoji taip pat valge per zonda is pradziu, o paskui duodavau is buteliuko (NUK firmos man atrodo yra minkstesi, o AVENT labai kieti - manoji taip iki siol prie jo manoji nepriprato ir jo nemegsta (cia seip) o neseniai kalbejau su moterimi, kuri berods veda paskaitas apie zindyma ir ji sake, kad geriausia duoti is taureles gerti po truputi ipilti pienuko ir girdyti, sake kad vaikuciai tai labai gerai moka daryti ir tai kur kas geresnis budas nei duoti buteliuka, nes formuojasi blobi ciulpimo igudziai. as tiesa sito neisbandziau, nes man jau viskas buvo praeity.kai mazoji pradejao suvalgyti daugiau ir nebuvo problemu su valgymu is buteliuko pradejau pratinti prie kruties. is pradziu duodavau tik pajausti, pabandyti patraukti is krupties, kartais tai trukdavo ne ilgiau minutes ir tada duodavau buteliuka. taip kokia savaite. veliau duodavau zysti is kruties tol kol gali, o pabaigoje primaitindavau is buteliuko, o paskui is vis atsisakeme buteliuko ir pradejo zysti tik is kruties. ir iki siol tai daro. stai taip.. .tiesa as vos neatsisakiau kruties nes pradzioje buvo labai sunku, nervavosi ir dukryte ir as pati. labai vargom, bet dabar labai abi patenkintos, todel linkiu neprarasti vilties ir tureti kantrybes 4u.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
aciu mergytes uz patarimus, kaip tik vargais negalais radau nuko firmos zinduka, bet ir tai tik kaune ju sandeliuose smile.gif nes parduotuvese ir vaistinese arba ispirkta arba isvis neturi kazkaip keista. Atprintinsiu sesei jusu patarimus tegul pasiskaito, kadangi ne mano pacios vaikutis tai as tiksliai nezinau kodel ji to buteliuko uzsimane, berods daktarai pradziai taip rekomendavo, nes zvirbliukas jis maziukas dar pas mus:) na bet po kiek laiko galesiu parasyti gal kam irgi prireiks kaip pas mus issisprende viskas. Bet jauciu, kad su neisnesiotukais viskas pradziai reikalauja kantrybes ir laiko... Taigi stiprybes ir kantrybes su paciais maziausiais!
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 21, 14:19)
tiesa as vos neatsisakiau kruties nes pradzioje buvo labai sunku, nervavosi ir dukryte ir as pati. labai vargom, bet dabar labai abi patenkintos, todel linkiu neprarasti vilties ir tureti kantrybes  4u.gif

sekmes  4u.gif


Dziaugiuosi uz jus drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 21, 13:58)
Suprantama,kad sunku istraukti,priprato prie to,kad is svirksto pienukas bega pats,nereikia jokiu pastangu. Siulyciau pratinti ne prie buteliuko,o prie kruties. Aisku tas pats vargas pripratint,bet paskui mamai bus maziau vargo mirksiukas.gif  Tegu duoda kruti kai tik vaikiukas buna labai alkanas,tada pasidarys agresyvesnis ir galbut prades zysti. Juk visvien reiks valgyti,o kai kitos iseities nera,tai tures traukt ir is kruties. Pati zinau,kad tai sunkus darbas (deja,maniske taip ir nepriprato,gal per mazai kantrybes turejau...),bet juk mamytes pienas pats geriausias kudikeliui  wub.gif  Jei MP neturi,lygiai taip pat pratinkit prie buteliuko.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Rasau jums pirma karteli. mums pries savaite gime gime musu mazyle2.360 Pieno neturiu, lygtais randasi bet sunkiai. Ne tai svarbiausia. Nebus - nemanau kad beda, juk na vienas uzaugo su misinukais ir kuo sveikiausi. Norejau paklausti kiek kartu kuydikis turi kakoti i para. Maniskei sunkiai sekasi. Visi sako nepanikuoti, bet man i para 2 kartus, o siandien t.y. sia para visai nekakojo?
Atsakyti
QUOTE(kristinija @ 2007 05 21, 23:21)
Sveikos mamytes. Rasau jums pirma karteli. mums pries savaite gime gime musu mazyle2.360 Pieno neturiu, lygtais randasi bet sunkiai. Ne tai svarbiausia. Nebus - nemanau kad beda, juk na vienas uzaugo su misinukais ir kuo sveikiausi. Norejau paklausti kiek kartu kuydikis turi kakoti i para. Maniskei sunkiai sekasi. Visi sako nepanikuoti, bet man i para 2 kartus, o siandien t.y. sia para visai nekakojo?

Sveika 4u.gif Sveikinu su mazyles gimimu 4u.gif Del pienelio tai turek kantrybes, o mazute zinda? Niu kiek zinau, jei kudikis maitinamas MP, gali tustintis skysciau ir net iki 5 k per para, ir tai normalu. Jei kudikis matinamas misineliu, tustinasi maziau, nes misinelis sunkiau virskinamas ir tt. Siaip pastebek mazute, jei ir toliau sunkiai tustinsis, pasikonsultuokit su gydytoja del misinelio pakeitimo. Manau jei kaku padarys karta i 2 paras, tai nieko blogo mirksiukas.gif Mano maziulis nors ir buvo maitinamas MP, sunkiai iseidavo, bet mum buvo geruju bakteriju trukumas, tai pagerem gerasias bakterijas kelias sav ir mum viskas susitvarke thumbup.gif Sekmes
Atsakyti
hmm mano mergyte tai beveik po kiekvieno matinimo kakuti padaro ax.gif , nu gal dabar jau karta koki ir praleidzia.. tai cia kaip matau daznokai palyinus us jusu..
Atsakyti
QUOTE(kristinija @ 2007 05 21, 23:21)
Sveikos mamytes. Rasau jums pirma karteli. mums pries savaite gime gime musu mazyle2.360 Pieno neturiu, lygtais randasi bet sunkiai. Ne tai svarbiausia. Nebus - nemanau kad beda, juk na vienas uzaugo su misinukais ir kuo sveikiausi. Norejau paklausti kiek kartu kuydikis turi kakoti i para. Maniskei sunkiai sekasi. Visi sako nepanikuoti, bet man i para 2 kartus, o siandien t.y. sia para visai nekakojo?


Is tikruju kudikis gali tustintis karta per savaite ir tai bus normalu, nes mamytes pienuka labai gerai pasisavina. O del misinuko, tai teisi kita mamyte, kad reciau tustinamasi jo valgant. As saviskei jo duodu tik karta i diena ir kakoja tik kas 1-2 dienas, nors daugiausia tai mano pienuka valgo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama Elva @ 2007 05 21, 10:05)
Sveikos manytės  biggrin.gif
Dieve, paskaičiau jūsų vaikiukų svorį  blink.gif Mano jau dabar beveik 9 kg sveria, o dar tiik 4 mėn. Kas bus toliau?
Bite rite, skaičiau, kad tu savo mažiui duodi 200 ml mišinio, o mano tik 150 gauna, bijau didint, nes ir taip kaip kulverstukas. O kiek kartų valgot jūs? Ar keliasi naktį. Mano tai 5 k. valgo nu kas 3 val., o naktį miega net neprabusdamas.
Gal kuri irgi auginat tokį milžinuką? Parašykit, nes man labai neramu, o pas gydytoją dar tik 6 mėn. vidurį važiuosim.



Maniskis irgi 5 k. valgo kas 4 val. Nakti miega. Bet jis ne visada tuos 200 ml suvalgo. Gal tik kokius 2 k is tu 5. Kitus kartus 130-170 ml vidurkiskai.
Papildyta:
QUOTE(kristinija @ 2007 05 21, 23:21)
Sveikos mamytes. Rasau jums pirma karteli. mums pries savaite gime gime musu mazyle2.360 Pieno neturiu, lygtais randasi bet sunkiai. Ne tai svarbiausia. Nebus - nemanau kad beda, juk na vienas uzaugo su misinukais ir kuo sveikiausi. Norejau paklausti kiek kartu kuydikis turi kakoti i para. Maniskei sunkiai sekasi. Visi sako nepanikuoti, bet man i para 2 kartus, o siandien t.y. sia para visai nekakojo?



Sveika prisijungus.

Maniskis irgi nekakalius buvo ir yra. 1 k per para ir vsio. O kai buvo mazesnis tai ir ta viena tekdavo man "iskrapstyti" doh.gif .

O kokis misini valgot? Galbut reikia ji pakeisti.
Girdejau kad ir vit. D gali itakoti kakojima. Gal daug vartojat.

O ismatos kietos? Kaip vaikas jauciasi (stena ar ne)? Nes jeigu ismatos ne kietos ir vaikas jauciasi konfortabiliai su tokiu tustinimosi dazniu, tai nereikia nervuotis, vadinasi tokia jo medziagu apykaita. Jik ir suauge zmones, vieni eina ant didelio reikalo dazniau, kiti reciau.
Atsakyti
QUOTE(kristinija @ 2007 05 21, 22:21)
Sveikos mamytes. Rasau jums pirma karteli. mums pries savaite gime gime musu mazyle2.360 Pieno neturiu, lygtais randasi bet sunkiai. Ne tai svarbiausia. Nebus - nemanau kad beda, juk na vienas uzaugo su misinukais ir kuo sveikiausi. Norejau paklausti kiek kartu kuydikis turi kakoti i para. Maniskei sunkiai sekasi. Visi sako nepanikuoti, bet man i para 2 kartus, o siandien t.y. sia para visai nekakojo?

Labas,
del pienuko tai nesinervuok,-tikrai atsiras, svarbiausia kantrybe ir tikejimas, beto, kuo dazniau dek kudiki prie kruties, nes tai skatina pienuko gamyba.
Kudikis gali kakoti po kiekvieno maitinimo, arba viena karta i savaite, ir tai bus normalu, svarbu kad jis nejaustu diskomforto. Na o jei matai, kad jam skauda (stena, riecia kojytes, neramus) pabandyk jam padeti,- padaryk manskstele, priglausdama jo kojytes prie pilvuko, pamasazuok pilvuka, pabandyk su termometru isangeje siek tiek padirbti (tik sutepk aliejumi butinai), ir svarbiausia buk rami ir nestresuok, nes kudikiai labai tai jaucia! Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Mes gimem 30 savaiciu,nors anksciau visi galvojom,kad 32...bet neperseniausiai daktarai vel viska suvede ir gavosi,kad 30.Mums dabar beveik 10 men.,bet dar neropojam nors vaikstynej lakstom ir tvarka darom,sedim,vartomes ir labai isdykaujam.
Atsakyti