Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

Mes gimem 37sav.nors pati valgiau daug,mano mazyle gime mazute ir kudute.2550kg.ir48cm.is lygonines atvaziave namo mes sverem tik2330. verysad.gif O po menesio mes priaugom 1450kg,53cm.antra men.1200kg.58cm. thumbup.gif vaikas vystosi kaip ir kiti.
Atsakyti
QUOTE(nastalzi @ 2007 05 14, 09:26)
Mes gimem 37sav.nors pati valgiau daug,mano mazyle gime mazute ir kudute.2550kg.ir48cm.is lygonines atvaziave namo mes sverem tik2330. verysad.gif O po menesio mes priaugom 1450kg,53cm.antra men.1200kg.58cm. thumbup.gif vaikas vystosi kaip ir kiti.



nu va koks saunuolis tavo vaikiukas thumbup.gif
o kad tu pati daug valgeio tai nieko nereiskia, nes juk negalima laikytis tos taisykles kad reikia valgyt uz du, nes vaikas pasiima tik tiek kiek pats nori.
Atsakyti
QUOTE(nastalzi @ 2007 05 14, 10:26)
Mes gimem 37sav.nors pati valgiau daug,mano mazyle gime mazute ir kudute.2550kg.ir48cm.is lygonines atvaziave namo mes sverem tik2330. verysad.gif O po menesio mes priaugom 1450kg,53cm.antra men.1200kg.58cm. thumbup.gif vaikas vystosi kaip ir kiti.

Mes tai isvis maziukai gimem, sunelis svere 2, 160 kg, ir buvo 41 cm ugio (35 sav) unsure.gif Bet uztat per pirma men vaikas pasistiebe 10 cm, ir priaugo 1,5 kg thumbup.gif
Atsakyti
nu tai mes atrodo sverem maziausiai .. 1750 g. ...
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 14, 19:33)
nu tai mes atrodo sverem maziausiai .. 1750 g. ...

Svarbiausia drb jau uzaugom ane? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nezinau, bet mano mazius koses nesupranta kaip maisto. Suvalgo apie 10 g. o po to dar visa misini istriubija (200 ml). Ir pabandyk neduoti. O siaip lyg ir su pilvu vel problemos. Koks tai jis neramus pastarosiom dienom.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Siandien buvom ligoninej, mazius sveria 8,300 kg, o i ugi pasistiebem iki 70 cm bigsmile.gif Siaip sveiki ir grazus esam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 12, 14:51)
4u.gif sveikos sveikos
norejau paklausti, ar gydytojos jums paskyre manksteles ir masazus? ar cia savo iniciatyva reikia? bandau barbora masazuoti namuose. o nuo kada ir kokias manksteles reikia daryti? be to kai skiria mankstas tai del kazkokiu priezasciu ar visiems?

mums skyre neurologe,musu per didelis raumenuku tonusas buvo ax.gif cia cezarinuku bedele tokia ,bet po manksteliu viskas ejosi puikiai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 05 17, 19:26)
Sveikos mamytes  4u.gif Siandien buvom ligoninej, mazius sveria 8,300 kg, o i ugi pasistiebem iki 70 cm  bigsmile.gif Siaip sveiki ir grazus esam  thumbup.gif

šaunu 4u.gif mes kitą savaitę eisim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 05 17, 21:26)
Sveikos mamytes  4u.gif Siandien buvom ligoninej, mazius sveria 8,300 kg, o i ugi pasistiebem iki 70 cm  bigsmile.gif Siaip sveiki ir grazus esam  thumbup.gif

Sveikos sveiko visos senai bebuvom cia pas jus...vis per dantu dygimo bedeles. gerai kad dar abiem is karto tai vel gi vienu kartu tongue.gif Mes siandien irgi buvom svertis konsultacijoj ir Kristijonas sveria 8300 kaip ir Adamas tik trumpesnis 68 cm , o Tomas 70 cm , bet 8200 kg. Tai gydytoja pagyre kad mes jau bendraamzius viskuom pasivijom... thumbup.gif Kristijonas stai jau nuo 6,5 men sedi ( o as taip pergyvenau kad viskuo veluos maziai) ..Tomas tai nenori sest - jam gi ponuliui duok stoveti... doh.gif
Papildyta:
[quote=nastalzi,2007 05 14, 11:26]
Mes gimem 37sav.nors pati valgiau daug,mano mazyle gime mazute ir kudute.2550kg.ir48cm.

Kai paskaitau 37 sav kudikeliai po viena gimsta stai tokie mazuciai, klausiu vis pati saves is kur manieji tokie godzilos abu virs 3 kg 37 savaiciu gime? nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos manytės biggrin.gif
Dieve, paskaičiau jūsų vaikiukų svorį blink.gif Mano jau dabar beveik 9 kg sveria, o dar tiik 4 mėn. Kas bus toliau?
Bite rite, skaičiau, kad tu savo mažiui duodi 200 ml mišinio, o mano tik 150 gauna, bijau didint, nes ir taip kaip kulverstukas. O kiek kartų valgot jūs? Ar keliasi naktį. Mano tai 5 k. valgo nu kas 3 val., o naktį miega net neprabusdamas.
Gal kuri irgi auginat tokį milžinuką? Parašykit, nes man labai neramu, o pas gydytoją dar tik 6 mėn. vidurį važiuosim.
Atsakyti
Labas mamytes

Atleiskit jei ne vietoj parasiau, bet nauja as cia, o jus cia apie neisnesiotukus kalbat. Sesyte mano turi bernuzeli toki maziuka, tik mes susidurem su problema musu maziukas pradziai buvo is svirksto tik maitinamas, dabar reikia pratinti, kad valgytu is buteliuko (is kruties neistraukia) bet didziausia beda ta, kad kudikiu buteliukai 0-4men su tais ciulptukais jam netinka, tai ciulptukas per didelis , tai per standzios medziagos ir jis tiesiog neistraukia is jo nieko. Gal kuri nors esate turejusi panasia bedele ir galite patarti kokios firmos ieskoti soskytes, kad tiktu maziukui. Arba kaip sprendete tokia bedele?
Atsakyti