Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(BiteRite @ 2007 05 11, 14:34)
Sveika,

Mano diagnoze lygiai tokia pat. Ir vaiaks irgi visu menesiu anksciau nutare ateiti i si pasauli. Gime 1940 g 43 cm, o dabar jau 7.2 kg ir 61 cm. Biski mums ugio truksta as taip manau bet gall dar paaugs, nes teveliai tikrai abu auksti. O ant pilvo guldyk per prievarta (ziauriai aisku skamba), bet veliau pamegs. Maniskis irgi isterikuodavo, o dabar isterikauoja, kai atverciu nuo pilvo ant nugaros.
Papildyta:
Ai dar pamirsau pasiguosti, po 4 men sliepo Povilui labai paraudo ir patino kojyte duurio vietoje. Skambinau pediatrei, tai sake pasitaiko ir daryt nieko negalima. Gal kuriai taip buvo?

maniškei ir taip buvo po skiepo, tai gydytoja patarė uždėti kompresiuką su rūgščiu tirpalu (su actu geriausia) į stiklinę vandens, 1 šaukštelis acto. bet aš taip nedariau, nes tas patinimas jai netrugdė ir po kelių dienų praėjo savaime. mirksiukas.gif
beje, sveikos naujokės 4u.gif
Atsakyti
laurie7 ir Sirijana , sveikos prisijungusios!!! user posted image
Papildyta:
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 11, 15:34)
Ai dar pamirsau pasiguosti, po 4 men sliepo Povilui labai paraudo ir patino kojyte duurio vietoje. Skambinau pediatrei, tai sake pasitaiko ir daryt nieko negalima. Gal kuriai taip buvo?

Mum baisiai buvo istinus kojyte blink.gif Mes dejom ant tos vietos kopusto lapa, labai gerai istraukdavo karsti, tik susyla lapas, ir pakeiciam, tik susyla, ir pakeiciam ax.gif Guzelis gal tik po men kokio praejo blink.gif Aciu Dievui, dbr kiek buvo kitu skiepu, tai tik i rankytes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 11, 15:34)
Gal kuriai taip buvo?

ZINOK PREIS..MUMS BUVO ax.gif ax.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif , nuraminot. o raudonumas sisndien jau mazesnis, tik guzas jauciasi. Sakem gal jau siandien maudysim, vakar dar pabijojome.

o siandien bandysiu darzovienes truputi vaikui duoti. tik va metausi: ar geriau pirktine tyrele, ar paciai geriau isvirti. Nusipirkau vakar Maximoje svieziu morku, bulviu, kopusta, brokoliu. Mol jie sviezi, siemet uzauginti. Aisku suprantu, kad is Ispanijos. Bet suprask tu zmogus kas geriau toliu metu laiku. Patarkit gal ka. Siaip noreciau, kad mano vaikas valgytu mano virtas bulves, nes turim soda, kuriame visko prisiauginam. Tik deja derlius bus tik liepos viduryje, o iki to laiko ka daryti? Mat esu girdejus, kad vaikai taip pripranta prie tu pirktiniu, kad po to savo virtos tai ir neisiulysi.

Prasau patarimo.
Atsakyti
QUOTE(Sirijana @ 2007 05 11, 15:18)
Sveikos mamytes,
na prisijungiu ir as. Mano dukryte gime 34 sav, 2270 g. svorio, ir 47 cm ugio, del prieslaikinio placentos atsidalinimo, po Cezario pjuvio. 5 dienas gulejome inkubatoriuje, o paskui savaitele su mamyte palatoje. namo grizome sverdami tiek pat, kiek ir gimeme, valgome tik MP. Musu problemytes tokios: labai stipriai atpylinejame, fontanais ir ne tik, po 10 kartu tarp maitinimu, pilvuka vis dar pucia (bet jau maziau). Issioperavo laaaaabai didele bambutes isvarza. Pasiekimai: galvute laikome labai gerai, sypsomes, bandome dometis zaisliukais, tarti ivairius garsus, nakti keliames viena karta, sveriame 5100 g, ugis 56 cm. Vat  tongue.gif


Musu mergickos ta pacia diena gime thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 12, 11:41)
o siandien bandysiu darzovienes truputi vaikui duoti. tik va metausi: ar geriau pirktine tyrele, ar paciai geriau isvirti. Nusipirkau vakar Maximoje svieziu morku, bulviu, kopusta, brokoliu. Mol jie sviezi, siemet uzauginti. Aisku suprantu, kad is Ispanijos. Bet suprask tu zmogus kas geriau toliu metu laiku. Patarkit gal ka. Siaip noreciau, kad mano vaikas valgytu mano virtas bulves, nes turim soda, kuriame visko prisiauginam. Tik deja derlius bus tik liepos viduryje, o iki to laiko ka daryti? Mat esu girdejus, kad vaikai taip pripranta prie tu pirktiniu, kad po to savo virtos tai ir neisiulysi.
Prasau patarimo.

Pirmiausia pratink maziu prie bulves kokia savaitele, nuo vieno arbatinio saukstelio taip didinant po arbatini sauksteli kasdien iki tol kol mazius suvalgys norma. Kita sav pridek morkyte ir taip papratink, paskui kopusto imaisyk ir tt. Taip suzinosi ir matysi ar kam alergiskas tavo vaikas ax.gif O del pirktiniu tyreliu tai, namuose ruostos yra daug skanesnes todel mazylis tikrai valges pirktines tyreles neatsisakys paskui namie ruostu bigsmile.gif Mano vaikas ziema pradejo valgyt darzovienes tai reikejo pirkti gatavas jau, mes HIPP valgom, o dabar jau padarau namuose darzovieniu pati, tai zuikis kapoja kaip turi but clap.gif Del to nesibaimink mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos sveikos
norejau paklausti, ar gydytojos jums paskyre manksteles ir masazus? ar cia savo iniciatyva reikia? bandau barbora masazuoti namuose. o nuo kada ir kokias manksteles reikia daryti? be to kai skiria mankstas tai del kazkokiu priezasciu ar visiems?
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 12, 10:41)
Aciu mergaites  4u.gif , nuraminot. o raudonumas sisndien jau mazesnis, tik guzas jauciasi. Sakem gal jau siandien maudysim, vakar dar pabijojome.

o siandien bandysiu darzovienes truputi vaikui duoti. tik va metausi: ar geriau pirktine tyrele, ar paciai geriau isvirti. Nusipirkau vakar Maximoje svieziu morku, bulviu, kopusta, brokoliu. Mol jie sviezi, siemet uzauginti. Aisku suprantu, kad is Ispanijos. Bet suprask tu zmogus kas geriau toliu metu laiku. Patarkit gal ka. Siaip noreciau, kad mano vaikas valgytu mano virtas bulves, nes turim soda, kuriame visko prisiauginam. Tik deja derlius bus tik liepos viduryje, o iki to laiko ka daryti? Mat esu girdejus, kad vaikai taip pripranta prie tu pirktiniu, kad po to savo virtos tai ir neisiulysi.

Prasau patarimo.

pritariu adamo mamytei drinks_cheers.gif
išpradžių pratink prie vienos daržovės mirksiukas.gif mes tai valgėm pirktines daržovienes, pati pradėjau virti kai mėsą pradėjom ragauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 12, 13:51)
4u.gif sveikos sveikos
norejau paklausti, ar gydytojos jums paskyre manksteles ir masazus? ar cia savo iniciatyva reikia? bandau barbora masazuoti namuose. o nuo kada ir kokias manksteles reikia daryti? be to kai skiria mankstas tai del kazkokiu priezasciu ar visiems?

mums tai nieko neskyrė ax.gif aš bandžiau mankštų dar prisiprašyt, bet neurologė apžiūrėjus mano lelką pasakė, kad nereikia, nes ji vystosi gerai smile.gif tad, skiria tada kai būna padidėjęs ar sumažėjęs raumenukų tonusas ir dar dėl kokių problemyčių rolleyes.gif bet aš mankšteles pati namie darau nuo gimimo smile.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
o kokias manksteles jus darot? gal yra kokios literaturos apie tai?
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 13, 15:29)
aciu  4u.gif
o kokias manksteles jus darot? gal yra kokios literaturos apie tai?

aš kažkada vaikiškam žurnale radau kelis pratimus ir viena pažystama parodė, nes ji vaikščiojo į tas mankšteles su savo lialium smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, ir maziukai smile.gif

mano sunutis gime 37 savaiciu, mano akimis ziurint visai normaliai, bet daktarai vadino ji neisnesiotu verysad.gif patys jie neisnesioti mirksiukas.gif
tokiu savo vaiko niekad nelaikiau ! 4u.gif
aisku, gal toki pavadinima mano pupa gavo ir del to,kad buvo tikrai maziukas. dar nestuke.gif zinojau,kad toks jis ir bus. ir gime leliokas 2830 g ir 50 cm, bet toks kudutis,,,,mazutis,,,, ui, kai prisimenu blink.gif
is ligonines isleido maziuka gerokai pametusi svori - 2680g.
per pirma menesi sunkiai augo, ir is dalies todel,akd valgydavo MP per antspeni sad.gif bet kitaip buciau negalejusi maitinti verysad.gif
ir kai musu nykstui suejo menuo,jis tesvere 3050 gr.
antras menuo buvo augimo ir stiprejimo - 2men jau svere 4400, o triju - 5500 g smile.gif
siandien musu Dovydui jau 4 men ir sveria 6120 g ir priauges iki 61 cm.
taip kad tikrai manau-pasivijom visus bendraamzius, aiku - ne sunkiasvorius biggrin.gif
o ir vystosi viskas normaliai - netgi kai kur lenkia savo draugus. smile.gif
manau,kad visi vaikuciai individai, ir negalima ju matuoti pagal viena kurpaliu.
ane? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 13, 15:29)
aciu  4u.gif
o kokias manksteles jus darot? gal yra kokios literaturos apie tai?



as tai darau taip kaip dare kai gulejom klinikose. masaza tai visada pati darydavau tik masazist sakydavo ka ir kaip daryt, tai va ji gerai ismokau, o mankstele tai tokia lenga darom, kad judetu visaip rankytes ir kojytes biggrin.gif
Atsakyti