Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

Sveikos,

Na va mes jau po vizito pas daktare. Gavom 4 men. skiepa. Sveria 7.2 kg. Vel 1.2 kg priaugo. Is pradziu daktare mane apreke, kad per mazai valgyt vaikui duodu, o po sverimo uzsivciaupe, taip, kad net pamirso pakalbeti su manim apie primaitinima. Tai pati iskvociau. Tai sake duoti darzovienes.
Nu bet mane tai papiktino daktares nekompetencija: tipo daug priauga, tai neprimaitink, bet as sakau, gal kaip tik darzoves maziau tu koloriju negu misinys turi ir lastelienos vaikas gaus, virskinimas susitvarkys. Nu tai ta tik linksi i mano kalbas ir vsio. Niekaip nesuprantu ar ji tikrai neismano kazko, ar jai visiskai dzin.

o kodel po darzovienes misinys blogai?
Atsakyti
[quote=BiteRite,2007 05 10, 12:31]
Sveikos,

Na va mes jau po vizito pas daktare. Gavom 4 men. skiepa. Sveria 7.2 kg. Vel 1.2 kg priaugo. Is pradziu daktare mane apreke, kad per mazai valgyt vaikui duodu, o po sverimo uzsivciaupe, taip, kad net pamirso pakalbeti su manim apie primaitinima. Tai pati iskvociau. Tai sake duoti darzovienes.
Nu bet mane tai papiktino daktares nekompetencija: tipo daug priauga, tai neprimaitink, bet as sakau, gal kaip tik darzoves maziau tu koloriju negu misinys turi ir lastelienos vaikas gaus, virskinimas susitvarkys. Nu tai ta tik linksi i mano kalbas ir vsio. Niekaip nesuprantu ar ji tikrai neismano kazko, ar jai visiskai dzin.

sveikos visos smile.gif
Na mums vizitas nusimato kitą savaitę pas daktarę, tai ir aš gausiu velnių, nes mano dabar jau sveria 8 kg. Matai, man KMUK'o gydytoja irgi sakė, kad neskubėt su košėm, jeigu gerai priauga svorio. sakė tik nuo 4 mėn koordinuoto amžiaus. O mano šeimos daktarė liepė duot, tai dabar visai susimėčiau ir nežinau, ką daryt. blink.gif
Atsakyti
Buvom uzvakar matuotis,tai priaugom 800g (4800g) ir 4cm (57),manyciau visai gal normaliai rolleyes.gif Kita sav. vaziuosim pas kardiologa ir neurologa. Rado uzesiuku,bet silpnu,tai sake pernelyg nereiketu jaudintis. Pas neurologa del to,kad daznai laiko galvyte pasukusi i kaire puse. Darysim mankstele,tikiuosi viskas susitvarkys ax.gif Vis dar maitinu savo nutrauktu pienu, gyd. sake,kad po men bandyt duot kazko. Nors jau po pirmo men rekomendavo duot po kelis lasus obuoliu sulciu,bet as nedaviau blush2.gif Manau,kol uztenka pieno ir priauga svorio,tai ir neduosiu papildomai,kad ir ka gydytojas sakytu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 10, 12:31)
Nu bet mane tai papiktino daktares nekompetencija: tipo daug priauga, tai neprimaitink, bet as sakau, gal kaip tik darzoves maziau tu koloriju negu misinys turi ir lastelienos vaikas gaus, virskinimas susitvarkys. Nu tai ta tik linksi i mano kalbas ir vsio. Niekaip nesuprantu ar ji tikrai neismano kazko, ar jai visiskai dzin.
o kodel po darzovienes misinys blogai?

Nu bet jau daktaru nekompetencija siais laikais schmoll.gif Aciu Dievui mums pasiseke su gydytoja bigsmile.gif O misinelio nerekomenduotina duoti po darzovienes nes maziui pilvuka gali pusti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 10, 11:56)
Buvom uzvakar matuotis,tai priaugom 800g (4800g) ir 4cm (57),manyciau visai gal normaliai  rolleyes.gif Kita sav. vaziuosim pas kardiologa ir neurologa. Rado uzesiuku,bet silpnu,tai sake pernelyg nereiketu jaudintis. Pas neurologa del to,kad daznai laiko galvyte pasukusi i kaire puse. Darysim mankstele,tikiuosi viskas susitvarkys ax.gif  Vis dar maitinu savo nutrauktu pienu, gyd. sake,kad po men bandyt duot kazko. Nors jau po pirmo men rekomendavo duot po kelis lasus obuoliu sulciu,bet as nedaviau  blush2.gif  Manau,kol uztenka pieno ir priauga svorio,tai ir neduosiu papildomai,kad ir ka gydytojas sakytu  ax.gif

labas mirksiukas.gif
mes ir turim užesiuką, nieko čia tokio, išaugama. bent jau pas mus jis funkcinis, kraujas labai greit bėga ir sukelia tą užesį smile.gif
o vienas gydytojas yra pasakęs, jei negirdi užesio, tai reiškia nieko negirdi lotuliukas.gif
tad, nesijaudink mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=mylimuke,2007 05 10, 12:56]
Pas neurologa del to,kad daznai laiko galvyte pasukusi i kaire puse. Darysim mankstele,tikiuosi viskas susitvarkys ax.gif

Sveika, galiu duoti patarimą, dėl galvytės padėties. Auginu jau antrą vaikelį ir tkrai įsitikinau pati. Vaikiuką kiekvienam miegui guldyk į kitokią padėtį, ne tik ant vieno šonelio ir ant kito, taip pat keisk lovytės puses. Vaikiukas susidomi tokiais daiktais, į kuriuos mes nekreipiam dėmesio ir nuolat sukasi į tą pusę. Dar kas keletą dienelių perkabink žaisliukus nuo vieno lovytės krašto ant kito. Atkreipk dėmesį, kaip nešioji vaikelį. Aš tai ant dešinės rankos, o jis spokso visur pasukęs dešinėn galvytę, ir net pagyldytas suka ją į ten. tai va. gal padės. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveika, galiu duoti patarimą, dėl galvytės padėties. Auginu jau antrą vaikelį ir tkrai įsitikinau pati. Vaikiuką kiekvienam miegui guldyk į kitokią padėtį, ne tik ant vieno šonelio ir ant kito, taip pat keisk lovytės puses. Vaikiukas susidomi tokiais daiktais, į kuriuos mes nekreipiam dėmesio ir nuolat sukasi į tą pusę. Dar kas keletą dienelių perkabink žaisliukus nuo vieno lovytės krašto ant kito. Atkreipk dėmesį, kaip nešioji vaikelį. Aš tai ant dešinės rankos, o jis spokso visur pasukęs dešinėn galvytę, ir net pagyldytas suka ją į ten. tai va. gal padės. rolleyes.gif
[/quote]

Gali buti doh.gif Dazniausiai nesioju ja ant desines rankos, tai visad ziuri i mane, o zaisliukai susodinti ant lovytes krasto kairej pusej, juos daznai stebi. Del padeciu, tai visada stengiuos kuo ivairiau guldyti, dar ligoninej taip patare ax.gif Dekui uz patarima mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
mes su Brbora taip pat norime prisijungti prie jusu kompanijos. Barbora gime visu menesiu per anksti, nes as susirgau preklampsija. kaip paaiskejo veliau mano mergytei buvo igimta hipotrofija, todel ji gime mazdaug kilogramu mazesne negu kiti tiek savaiciu isnesioti vaikuciai. gimusi svere 1750 g. ir buvo 44 cm. dabar jau uzsiauginome siek tiek lasinuku ir toliau auginame thumbup.gif kaip ir dauguma (kiek cia pasiskaiciau) vargstame su pilvuku, todel labai daznai buna nerami, uztat auga ant mamytes ranku rolleyes.gif . del valgymo tai perejome visas stadijas ir jau daugiau kaip menesis valgo is kruties, nebereikia primaitinti (nors as jau vienu momentu vos neatsisakiau maitinimo is kruties galvojau kad neverta kankinti nei jos nei saves, bet visdelto buvo verta pasirodo biggrin.gif ) taigi paskutinis musu skausmas, tas kad visaip stengiams kelti galvyte (as kartu su ja), kol guli ant mano pilvo vertikaliai ar horizontaliai puikiausiai pakelia ir laiko galvyte, bet vos tik ja paguldau ant lovos ant pilvuko (labai nemegsta guleti ant pilvuko) vos vos atkelia nuo lovos galvyte..
tai taip mes ir gyvenam. smagu, kad radom jus 4u.gif memazai cia radau naudingu minciu, jusu pokalbiuose, gal ir as kuo galesiu prisideti umn.gif friends.gif mirksiukas.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 11, 14:39)
Sveikos mamytes  4u.gif
mes su Brbora taip pat norime prisijungti prie jusu kompanijos. Barbora gime visu menesiu per anksti, nes as susirgau preklampsija. kaip paaiskejo veliau mano mergytei buvo igimta hipotrofija, todel ji gime mazdaug kilogramu mazesne negu kiti tiek savaiciu isnesioti vaikuciai. gimusi svere 1750 g. ir buvo 44 cm. dabar jau uzsiauginome siek tiek lasinuku ir toliau auginame  thumbup.gif  kaip ir dauguma (kiek cia pasiskaiciau) vargstame su pilvuku, todel labai daznai buna nerami, uztat auga ant mamytes ranku  rolleyes.gif . del valgymo tai perejome visas stadijas ir jau daugiau kaip menesis valgo is kruties, nebereikia primaitinti (nors as jau vienu momentu vos neatsisakiau maitinimo is kruties galvojau kad neverta kankinti nei jos nei saves, bet visdelto buvo verta pasirodo  biggrin.gif  ) taigi paskutinis musu skausmas, tas kad visaip stengiams kelti galvyte (as kartu su ja), kol guli ant mano pilvo vertikaliai ar horizontaliai puikiausiai pakelia ir laiko galvyte, bet vos tik ja paguldau ant lovos ant pilvuko (labai nemegsta guleti ant pilvuko) vos vos atkelia nuo lovos galvyte..
tai taip mes ir gyvenam. smagu, kad radom jus  4u.gif  memazai cia radau naudingu minciu, jusu pokalbiuose, gal ir as kuo galesiu prisideti  umn.gif  friends.gif  mirksiukas.gif

sekmes  4u.gif


Lygiai tokia pat situacija kaip musu drinks_cheers.gif Man irgi buvo preklampsija, ir leliai hipotrofija... Tik siek tiek didesnes gimem. Bet kaip jum gerai, kad is kruties valgot, as tiek kantrybes neturejau,tai nusitraukineju iki siol doh.gif O del gulejimo ant pilvuko,tai kazkur skaiciau,kad kaip tik reikia guldyti,jei nemegsta cool.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
na prisijungiu ir as. Mano dukryte gime 34 sav, 2270 g. svorio, ir 47 cm ugio, del prieslaikinio placentos atsidalinimo, po Cezario pjuvio. 5 dienas gulejome inkubatoriuje, o paskui savaitele su mamyte palatoje. namo grizome sverdami tiek pat, kiek ir gimeme, valgome tik MP. Musu problemytes tokios: labai stipriai atpylinejame, fontanais ir ne tik, po 10 kartu tarp maitinimu, pilvuka vis dar pucia (bet jau maziau). Issioperavo laaaaabai didele bambutes isvarza. Pasiekimai: galvute laikome labai gerai, sypsomes, bandome dometis zaisliukais, tarti ivairius garsus, nakti keliames viena karta, sveriame 5100 g, ugis 56 cm. Vat tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 05 11, 14:39)
Sveikos mamytes  4u.gif
mes su Brbora taip pat norime prisijungti prie jusu kompanijos. Barbora gime visu menesiu per anksti, nes as susirgau preklampsija. kaip paaiskejo veliau mano mergytei buvo igimta hipotrofija, todel ji gime mazdaug kilogramu mazesne negu kiti tiek savaiciu isnesioti vaikuciai. gimusi svere 1750 g. ir buvo 44 cm. dabar jau uzsiauginome siek tiek lasinuku ir toliau auginame  thumbup.gif  kaip ir dauguma (kiek cia pasiskaiciau) vargstame su pilvuku, todel labai daznai buna nerami, uztat auga ant mamytes ranku  rolleyes.gif . del valgymo tai perejome visas stadijas ir jau daugiau kaip menesis valgo is kruties, nebereikia primaitinti (nors as jau vienu momentu vos neatsisakiau maitinimo is kruties galvojau kad neverta kankinti nei jos nei saves, bet visdelto buvo verta pasirodo  biggrin.gif  ) taigi paskutinis musu skausmas, tas kad visaip stengiams kelti galvyte (as kartu su ja), kol guli ant mano pilvo vertikaliai ar horizontaliai puikiausiai pakelia ir laiko galvyte, bet vos tik ja paguldau ant lovos ant pilvuko (labai nemegsta guleti ant pilvuko) vos vos atkelia nuo lovos galvyte..
tai taip mes ir gyvenam. smagu, kad radom jus  4u.gif  memazai cia radau naudingu minciu, jusu pokalbiuose, gal ir as kuo galesiu prisideti  umn.gif  friends.gif  mirksiukas.gif

sekmes  4u.gif

Sveika,

Mano diagnoze lygiai tokia pat. Ir vaiaks irgi visu menesiu anksciau nutare ateiti i si pasauli. Gime 1940 g 43 cm, o dabar jau 7.2 kg ir 61 cm. Biski mums ugio truksta as taip manau bet gall dar paaugs, nes teveliai tikrai abu auksti. O ant pilvo guldyk per prievarta (ziauriai aisku skamba), bet veliau pamegs. Maniskis irgi isterikuodavo, o dabar isterikauoja, kai atverciu nuo pilvo ant nugaros.
Papildyta:
Ai dar pamirsau pasiguosti, po 4 men sliepo Povilui labai paraudo ir patino kojyte duurio vietoje. Skambinau pediatrei, tai sake pasitaiko ir daryt nieko negalima. Gal kuriai taip buvo?
Atsakyti
Sveikos visos, sveikutės naujai prisijungę biggrin.gif
Smagu, kad gretos kasdien didėja, kad leliai sveiki ir gerai auga. Tik neskubinkit įvykių. Suprantu, kad norisi, jog jūsų vaikleis darytų viską taip kaip kiti, tuo laiku, bet nepamirškit, kad jie silpnesni, jie gi pas mus ypatingi...Mano Rokas jau 4 mėn. Ir aš pergyvenau, nedaro to, nedaro ano, o va kitų jau daro. Neskubėkit, ateis laikas ir darys. O kas liečia gylėjimą ant pilvuko, tai maniškis labai mėgo gulėti taip ankščiau, galvytę pakeldavo. O dabar jau sveria 8 kg (iš jų kokius 2 žandai) ir jis papraščiausiai tingi tuos žandus laikyt pakėlęs. Tai pasideda juos ant rankyčių ir guli arba koją kilst į viršų ir jau guli ant nugaros.
Tai va. Leiskit mažyliams sustiprti ir jie tikrai jus nudžiugins puikiais rezultatais. Svarbu, kad jie pas mus sveiki, tai viską ir išmoks. Sėkmės jums. mirksiukas.gif
Atsakyti