Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(BiteRite @ 2007 05 04, 10:42)
O mes 1men. sverem 2890 g
2 men 4650 g
3 men 6000 g
o va balandzio 20 t.y. 3.5 men 6400 g

Augam po biski  smile.gif
Va tik dabar biski nevalgymo periodas vaikui uzplauke. Bet gal praeis. Gal jau vaikas fiziologiskai kosiu nori. Reiks jau po vizito pas daktare (o jis bus kita sav.) praded bandyti kokias darzovienes. Ziuresim ar vaikas supras ko as is jo noriu.


Tai labai normaliai jus cia priaugat mirksiukas.gif mes tai po 1kg kas menesi, nenorim but labai storuliukes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 04, 14:01)
Tai labai normaliai jus cia priaugat  mirksiukas.gif  mes tai po 1kg kas menesi, nenorim but labai storuliukes  lotuliukas.gif



Tai merginom priklauso buti lieknom thumbup.gif O as va noriu druto vyruko, kad gal ateityje ir as ir jo isrinktoji kaip uz sienos jaustusi lotuliukas.gif Aisku labai as cia i toli mastau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 05 04, 11:44)
labutis  4u.gif
kaip gyvenat?
mes tai kelinta diena piktos kaip širšės, gal jau kokį dantį auginam  ax.gif prie dantenų prisiliest neduoda, slogytė atsirado.... g.gif

console.gif Tikriausia jau dantukai lenda thumbup.gif Mum trecias ir ketvirtas kalasi, virsuje, tai irgi ne per geriausios nuotaikos vaikas doh.gif O visur lenda, visko nori, viska ant zemes meto, zodziu kovojam lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O dar ir oras lauke nors nusisauk kaip salta protest.gif Pranesa siltus orus, tikiuosi kad daugiau nebeatsals bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adamo mamyte: 04 gegužės 2007 - 13:08
Su MOtinos diena jus visas... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Daug motiniskos kantrybes ir daug dziaugsmingu akimirku su savo stebukleliais!!!!!
Atsakyti
Su mamyciu diena!!! 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mamos. su praejusia svente jus visas.

Kalusykit, kada jusu vaikucia pradejo verstis ir kada koordinuotai rankas judinti. man jau neramu darosi.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 08, 12:00)
Sveikos mamos. su praejusia svente jus visas.

Kalusykit, kada jusu vaikucia pradejo verstis ir kada koordinuotai rankas judinti. man jau neramu darosi.


Nelabai suprantu ką vadini koordinuotai rankas judinti. Jei klausi ar sąmoningai siekia ir paima kokį žaislą, tai mano bičas jau bando, ne visada pavyksta, tada kumštį kiša burnon. O dėl vertimosi, tai čia manau nuo vaiko priklauso. Sūnukas jau prieš mėnesį nuo pilvo ant nugaros atsivertė, o dukrytė, nors buvo gimus laiku, visai nesivartė, kol nepradėjo sėdėt. Taip kad nurimk, padarykit mankštelę lengvą kasdien. O jei ką, gali parodyt gydytojai, matysi ką sakys. Sėkmės jums.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 08, 12:00)
Kalusykit, kada jusu vaikucia pradejo verstis ir kada koordinuotai rankas judinti. man jau neramu darosi.

Sveika. Mano kleckas normaliai vartytis pradejo 6 men ax.gif Nesijaudink, ateis laikas kai ir tavo mazius darys viska ka daro jo bendraamziai bigsmile.gif Jis dar mazas ax.gif Jei neramu, pasikonsultuok su gydytoja, ji geriausiai patars mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mama Elva @ 2007 05 08, 13:27)
Nelabai suprantu ką vadini koordinuotai rankas judinti.

Cia tikriausia dar griebimo refleksas neisnykes, gal ta turejo biterite omenyje blush2.gif Kaip man neurologe aiskino, tai sis refleksas turetu isnykti lygtais 4 men kudikiui, tixliai bijau ka sakyti. Bet jei maziai neisnesioti, jiems sis reflexas gali sinykti ir veliau, pvz jei maziukas gimes menesiu anksciau, tai sis reflexas gali isnykti kai jam bus 5 men ir tt ax.gif
Atsakyti
nekoordinuoti - tai tokie ranku judesiai kai vaikas jomis makaluoja kaip pagaliais ir jokios logikos tuose judesiuose.Be to jos ir tarpusavyje makaluodamos nieko bendro neturi. Nieko nesakau, jau mano mazius apziurineja tas rankeles ir kumscius i burnyte kisa, bet va zaisla kai rodai, tai jis mataruoja tom rankom, nervingai drebina ir nedaeina jam kad ta zaisla butu galim paliesti.

Del vartymosi, maniskis gal pries men vartesi nuo pilvo ant nugaros, bet pasivarte keleta dienu ir vsio. Dabar nebesivarto, arba pamirso, arba pagalvojo, kad ir ant pilvo labai gerai tongue.gif .

Siaip is nauju jo judesiu, tai dabar labai aktyviai uzpakali kelia pagudytas ant pilvo. Lyg noretu ant keliu atsiklaupti. Tik va su virsutine kuno dalim lieka trumpas jungimas: niekaip jos pakelt neina. Gal jo peciu juosta per silpna. Nors galva laiko gerai ir net ant istiestu ranku. Tai va truksta apjungti uzpakalio kelima ir galvos laikyma ir jau praktiskai busim pasiruose sliauzti smile.gif
Atsakyti
biterite , jei lialius kelia uzpakaliuka, tai zenklas jog mazius nori sliauzti bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adamo mamyte: 08 gegužės 2007 - 16:25
sveikos, mamytes 4u.gif

norejau paklausti, ar tarp jusu yra auginanciu vaikuti, gimusi iki 30 savaites? kiek svere mazylis, kai gime ir kaip jam sekasi augti? ax.gif
Atsakyti
[quote=jurgice,2007 04 19, 13:11]
[quote=vienu kartu,2007 04 19, 12:32]
Maniskis po darzovienes ir isgeria apie 100gr misinio. Pirmasis sunus valge viska ,ka duodavau,o sis vaikis labai isrankus 2.gif
[/quote]
Ar zinai kad misinio su darzovemis duoti negalima g.gif g.gif reikia arbatytes arba sulciu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti