Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 04 26, 19:51)
Aha, as irgi pastebejau kad miegam truputi  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Mes augam gerai, lialius mano jau su dviem garbanotais dantukais, dar du kalasi virsuje  bigsmile.gif Jau atsisedo pats, juda kruta, vietoj nustygti negali  doh.gif Isikabines i mama atsistoja  thumbup.gif Jau ir sedet nebenori, vaiksciot tik nori  blink.gif  lotuliukas.gif Kai geras oras dbr, tai lauke ant saulytes mirkstam, siluma dziaugiames  clap.gif Jau ir pasako ma ma ma, te te te, ba ba ba  bigsmile.gif
Papildyta:
Sveika prisijungusi  4u.gif
Papildyta:
Papildyta:
Arvilei siunciam didelius sveikinimus  bigsmile.gif
user posted image

oi kaip ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2007 01 19, 19:15)
Mano dvynukes gime 35sav, viena 2020g 41cm, kita 1980g 41cm. Coliukes mes wub.gif Skestam visuose rubeliuose, neturejom jegu zisti mamytes papuko, dingo pienelis...valgom misinukus, is Avento buteliuku irgi nelabai eina valgyti, nes soskes tokioms coliukems per kietos ir per dideles doh.gif


Musu coliuke gime 36sav, taip pat 1980g 45cm. Gulejo inkubatoriuj kelias dienas, taigi buvo maitinama ir per buteliuka, ir su svirkstu, ir net zonduko prireike. Prie kruties taip ir neipratinau, is pradziu buvo per silpnute ir krutis tokia milziniska, paskui jau matyt neturejau kantrybes, todel nezinda iki siol. Avent'as mums tiko, pienuka nusitraukineju iki siol. Nors ir maciau,kad nezinda, bet nusitraukinejau nuo pirmu dienu, kad tik nedingu pienukas ir vis dar turiu jo rolleyes.gif

Beje, mes gimem ir taip mazesnio svorio nei priklauso,pagal augima dar keliom savaitem atsilikom, nes lelia badavo pilvelyje unsure.gif Aciu dievui,gime sveikute, jokiu aparateliu nereikejo,tik salta mazylei buvo. Dabar mums 2.5men. Labai greit pradejom sypsotis, atpazinti mamyte, tik fiziskai dar sunkoka,mazai galvyte nulaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 26 balandžio 2007 - 21:34
Sveikos prisijungusios 4u.gif Labai džiaugiuosi, kad jūsų mažiai sparčiai auga. Mano dukrytė jau visada pakalbinta plačiai šypsosi, aš taip ilgai laukiau tų šypsenų o dabar taip faina kai dar nemato o tik balsą išgirsta ir jau šypsosi, akytėmis ieško veido. Paguldyta ant pilvuko galvą truputi palaiko pakeltą ir pradeda rėkti, tinginutė ji pas mane blush2.gif . Šiaip tai labai stipriai spiriasi kojytėmis. Paguldau į vėžimėlio vidurį ir po kelių minučių galvytė jau remiasi į galą vežimuko, arba palikta ant lovos sukasi kaip laikrodžio rodyklės biggrin.gif . Bando šnekėti, bet kol kas tik "ai" ir "oi" išeina.
Beje apie sauskelnes.Pirmus du mėnesius naudojau Pampers tai užpakaliukas buvo visą laiką raudonas, išbandžiau "sudocrem" ,"bepanthen", aliejukus net kelių rūšių,niekas nepadėjo. Tada nusipirkom "Huggies" ir dabar jokių problemų su užpakaliuku neturim. Jei ir parausta, patepu aliejuku ir praeina per dieną. Kai augo sūnelis tai jokio skirtumo kokias sauskelnes pirkti nebuvo, pirkom ir "Maximos" ir dar tokios "Qiuck" buvo pigios, užpakaliukui tiko visos.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 04 26, 22:07)
Prie kruties taip ir neipratinau, is pradziu buvo per silpnute ir krutis tokia milziniska, paskui jau matyt neturejau kantrybes, todel nezinda iki siol. Avent'as mums tiko, pienuka nusitraukineju iki siol. Nors ir maciau,kad nezinda, bet nusitraukinejau nuo pirmu dienu, kad tik nedingu pienukas ir vis dar turiu jo  rolleyes.gif


Mano kavalierius irgi zinok nemokejo papulio zisti doh.gif Nusitraukinedavau (zinau kox tai vargas blink.gif ), koki menesi laiko mokemes ir paskui visai liux buvo, va, 8 men ismaitinau thumbup.gif O mokyti mazyle bandet? Kai ateina laikas valgyt, bandyk glausti prie kruties bigsmile.gif Kiek patraux tiek, pamazu priprastu gal. Maniskis tai is pradziu po minute patraukdavo pienelio, ir dar paskui is buteliuko duodavau MP, ir taip zaidziau zaidziau kol mazius ismoko kaip reikia zisti rolleyes.gif Ir tau kox vargas atkristu, ir mazutei glaudus rysys su mama 4u.gif Sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2007 04 26, 22:07)
Beje, mes gimem ir taip mazesnio svorio nei priklauso,pagal augima dar keliom savaitem atsilikom, nes lelia badavo pilvelyje  unsure.gif  Aciu dievui,gime sveikute, jokiu aparateliu nereikejo,tik salta mazylei buvo. Dabar mums 2.5men. Labai greit pradejom sypsotis, atpazinti mamyte, tik fiziskai dar sunkoka,mazai galvyte nulaiko.


Niekis, paaugsit, sustipresit 4u.gif Mano bernuzelis gal kokiu 4 men tvirtai tirtai galvyte pradejo nulaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 04 27, 21:47)
Mano kavalierius irgi zinok nemokejo papulio zisti  doh.gif Nusitraukinedavau (zinau kox tai vargas  blink.gif  ), koki menesi laiko mokemes ir paskui visai liux buvo, va, 8 men ismaitinau  thumbup.gif O mokyti mazyle bandet? Kai ateina laikas valgyt, bandyk glausti prie kruties  bigsmile.gif Kiek patraux tiek, pamazu priprastu gal. Maniskis tai is pradziu po minute patraukdavo pienelio, ir dar paskui is buteliuko duodavau MP, ir taip zaidziau zaidziau kol mazius ismoko kaip reikia zisti  rolleyes.gif Ir tau kox vargas atkristu, ir mazutei glaudus rysys su mama      4u.gif Sekmes  4u.gif


Buciau gal pripratinus,bet dar beda- ploksti speneliai,tai jau su jais nieko negalejau padaryti. jei butu mokejus zisti,butu pati istraukus,bet kadangi nemokejo,tai ir neismoko doh.gif Gaila,kad per velai susirupinau tais speneliais,buciau atkreipus anksciau demesi,tai yra visokiu priemoniu kaip istraukti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Mano vaikinui 4 mėn., pagal koreguotą - 2. Bet viena gydytoja jau liepia duoti papildomai daržovių, o kita dar ne. Kaip jūs maitinote savo mažylius? Nuo kada pagal koreguotą amžių primaitinote papildomai?
Yra keletas mamyčių, kurių vaikiukai tokio pat amžiaus kaip ir mano (gimę 2007 m. sausio mėn.). Ką jums sako gydytojai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama Elva @ 2007 04 28, 16:35)
Sveikos mamytės. Mano vaikinui 4 mėn., pagal koreguotą - 2. Bet viena gydytoja jau liepia duoti papildomai daržovių, o kita dar ne. Kaip jūs maitinote savo mažylius? Nuo kada pagal koreguotą amžių primaitinote papildomai?
Yra keletas mamyčių, kurių vaikiukai tokio pat amžiaus kaip ir mano (gimę 2007 m. sausio mėn.). Ką jums sako gydytojai? g.gif

Mes suneliui skaiciuojam amziu nuo gimimo datos, o kreipiam demesi i koreguota vaiko amziu kas liecia maziaus vystymasi ax.gif Iki 6 men valgem vien MP, paskui po truputi pradejom ragauti darzovienes, vaisius, koseles thumbup.gif
Atsakyti
mano dukrytė gimus sausio 10 d., bet aš dar nesiruošiu duoti jokio papildomo maistelio, juk kol kas užtenka mano pienuko. Daviau tik obuolių sulčių ,po kelis lašus kasdien, gydytoja pasiūlė. Bandysiu duoti banano, nes sūnui daviau nuo 3 mėn., o košytes tik nuo 6 mėn., nes užtenka mano pienuko.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 04 26, 22:07)
Musu coliuke gime 36sav, taip pat 1980g 45cm. Gulejo inkubatoriuj kelias dienas, taigi buvo maitinama ir per buteliuka, ir su svirkstu, ir net zonduko prireike. Prie kruties taip ir neipratinau, is pradziu buvo per silpnute ir krutis tokia milziniska, paskui jau matyt neturejau kantrybes, todel nezinda iki siol. Avent'as mums tiko, pienuka nusitraukineju iki siol. Nors ir maciau,kad nezinda, bet nusitraukinejau nuo pirmu dienu, kad tik nedingu pienukas ir vis dar turiu jo  rolleyes.gif

Beje, mes gimem ir taip mazesnio svorio nei priklauso,pagal augima dar keliom savaitem atsilikom, nes lelia badavo pilvelyje  unsure.gif  Aciu dievui,gime sveikute, jokiu aparateliu nereikejo,tik salta mazylei buvo. Dabar mums 2.5men. Labai greit pradejom sypsotis, atpazinti mamyte, tik fiziskai dar sunkoka,mazai galvyte nulaiko.



Mano bernuzelis tokiu pat parametru kaip tavoji, tik 2 cm zemesnis, o siap irgi 36 sav, 1980g. O kiek dabar jus sveriat?
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 02, 20:35)
Mano bernuzelis tokiu pat parametru kaip tavoji, tik 2 cm zemesnis, o siap irgi 36 sav, 1980g. O kiek dabar jus sveriat?


Na kai buvo 2men,tai buvo 4kg ir 53cm, o sekancia savaite vel eisim svertis. Turbut bus kokie 5kg,nes jau labai sunki biggrin.gif O kiek jusu bernuzelis sveria?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 05 03, 21:39)
Na kai buvo 2men,tai buvo 4kg ir 53cm, o sekancia savaite vel eisim svertis. Turbut bus kokie 5kg,nes jau labai sunki  biggrin.gif  O kiek jusu bernuzelis sveria?


O mes 1men. sverem 2890 g
2 men 4650 g
3 men 6000 g
o va balandzio 20 t.y. 3.5 men 6400 g

Augam po biski smile.gif
Va tik dabar biski nevalgymo periodas vaikui uzplauke. Bet gal praeis. Gal jau vaikas fiziologiskai kosiu nori. Reiks jau po vizito pas daktare (o jis bus kita sav.) praded bandyti kokias darzovienes. Ziuresim ar vaikas supras ko as is jo noriu.
Atsakyti
labutis 4u.gif
kaip gyvenat?
mes tai kelinta diena piktos kaip širšės, gal jau kokį dantį auginam ax.gif prie dantenų prisiliest neduoda, slogytė atsirado.... g.gif
Atsakyti