Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

Sveikos,

Tiesa, vakar buvom pas neurologa. Sake, kad maniskis elgiasi kaip 2.5 men. Be to paskyre dviguba vit. D doze net 6 lasus. Gal kuriai taip buvo skyre? Baisu man tiek duoti, bet sake, kad kaukuoles kaulai minksti. Bijau, kad nuo tiek to vitamino mano vaikas visai nebekakoks (esu skaicius, kad kazkaip sie du dalykai koreliuoja). Tai va. Dar dare galvos echo. Yra viena cistute, bet sake labai maza. Be to koks tai tarpas tarp kaukuoles ir smegenu 0.7 mm per didelis. Bet sake, kad cie ir nera daug ir tai negalima traktuoti kaip vandenes. Tai tiek.


Dar klausimas del vaiku maitinimo: jus keliat savo mazucius ar duodat tada kai patys pasipraso. Man mano pediatre liepe duoti net mieganciam. BET KAIP MAN TAI PADARYTI jei tuomet jis tik isikanda soske ir toliau miega. Gi nesulasiniu as jam....
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 21, 07:55)
Sveikos,

Tiesa, vakar buvom pas neurologa. Sake, kad maniskis elgiasi kaip 2.5 men. Be to paskyre dviguba vit. D doze net 6 lasus. Gal kuriai taip buvo skyre? Baisu man tiek duoti, bet sake, kad kaukuoles kaulai minksti. Bijau, kad nuo tiek to vitamino mano vaikas visai nebekakoks (esu skaicius, kad kazkaip sie du dalykai koreliuoja). Tai va. Dar dare galvos echo. Yra viena cistute, bet sake labai maza. Be to koks tai tarpas tarp kaukuoles ir smegenu 0.7 mm per didelis. Bet sake, kad cie ir nera daug ir tai negalima traktuoti kaip vandenes. Tai tiek.
Dar klausimas del vaiku maitinimo: jus keliat savo mazucius ar duodat tada kai patys pasipraso. Man mano pediatre liepe duoti net mieganciam. BET KAIP MAN TAI PADARYTI jei tuomet jis tik isikanda soske ir toliau miega. Gi nesulasiniu as jam....

nesijaudink, viskas susitvarkys mirksiukas.gif
o be to, juk jis ir turėtų elgtis kaip 2,5, juk neišnešiotukas smile.gif
o dėl maitinimo, tai mes valgom pagal grafiką biggrin.gif naktį ji jau seniai nesikelia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowiliuke: 21 balandžio 2007 - 09:13
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 21, 08:55)
Sveikos,

Tiesa, vakar buvom pas neurologa. Sake, kad maniskis elgiasi kaip 2.5 men. Be to paskyre dviguba vit. D doze net 6 lasus. Gal kuriai taip buvo skyre? Baisu man tiek duoti, bet sake, kad kaukuoles kaulai minksti. Bijau, kad nuo tiek to vitamino mano vaikas visai nebekakoks (esu skaicius, kad kazkaip sie du dalykai koreliuoja). Tai va. Dar dare galvos echo. Yra viena cistute, bet sake labai maza. Be to koks tai tarpas tarp kaukuoles ir smegenu 0.7 mm per didelis. Bet sake, kad cie ir nera daug ir tai negalima traktuoti kaip vandenes. Tai tiek.
Dar klausimas del vaiku maitinimo: jus keliat savo mazucius ar duodat tada kai patys pasipraso. Man mano pediatre liepe duoti net mieganciam. BET KAIP MAN TAI PADARYTI jei tuomet jis tik isikanda soske ir toliau miega. Gi nesulasiniu as jam....

Maniskiui nuo 2,5 men skyre vitamino D 10 laseliu per diena, vartojom apie 4 men, mums irgi sake kaukoles kaulai buvo minksti, bet kovo men jau vel grizom prie iprastos vitamino D dozes, du laseliai rytais thumbup.gif Mum praejo rachitas sake be pasekmiu, nes laiku buvo pastebetas. Su viduriais bedu del to neturejom, darydavo 3/4 k per diena, dbr kai valgo jau ivairu maisteli, padaro karta per diena ax.gif Dbr valgom pagal grafika mazdaug, nakti nebesikelia valgyt nebent ant ranku tik nori pabuti blink.gif Pasupuoji ir vel uzmiega lotuliukas.gif O kol buvo maziukas, as keldavau maziu valgydinti nes buvo svarbu kuo greiciau uzaugti, pasivyti kitus vaikucius. Pabandyk pakeisti pampersa pries valgydinant, truputi prasiblaskys ir valgyt gal uzsinores. Ech tie maziai..kol jie uzauga..Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Ziuriu visai uzmigom, nebebendraujam g.gif

Kaip gi jus laikotes visos?

Mes tai va po senoveje. Tik va man toks vaizdas, kad mano maziui sloga...Nors vyras sako, kad man vaidenasi blink.gif Ir siaip kai paziuriu, dar ziolpliukas. Bet va pradejo balsu juoktis. Labai smagu del to ir mums.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 24, 13:48)
Ziuriu visai uzmigom, nebebendraujam  g.gif

Kaip gi jus laikotes visos?

Mes tai va po senoveje. Tik va man toks vaizdas, kad mano maziui sloga...Nors vyras sako, kad man vaidenasi  blink.gif Ir siaip kai paziuriu, dar ziolpliukas. Bet va pradejo balsu juoktis. Labai smagu del to ir mums.

labas mirksiukas.gif
mes laikomės visai gerai smile.gif o kodėl tau atrodo, kad jam sloga?
Atsakyti
sveikutes mamytes, jungiuos i jusu buri, mano mazyle irgi neisnesiota ax.gif gime 31sav, 2088g 46cm.
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 04 24, 15:16)
labas  mirksiukas.gif
mes laikomės visai gerai  smile.gif o kodėl tau atrodo, kad jam sloga?


Kazakip karkianciai kvepuoja, lyg knarktu. Nors kvepuoja pro nosi ir is jos niekas nebega. Be to nelabai ka as is jos istraukiu. Na tokio balto sekteto, bet labai nedaug. Va ir galvoju kreiptis i daktara, kad vaistu duotu. Ar kol kas plauti su juros vandeniu uzteks.

lely sveika prisijungus.
Atsakyti
sveika prisijungus lely 4u.gif


mano maziulis ir truputi turejo slogute,bet po keliu dienu praejo savaime...Jeigu gert pienuka lengvai gali,tai dar palauk,neskubek tu vaistuku...Paplauk ir turetu praeit.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 25, 09:34)
Kazakip karkianciai kvepuoja, lyg knarktu. Nors kvepuoja pro nosi ir is jos niekas nebega. Be to nelabai ka as is jos istraukiu. Na tokio balto sekteto, bet labai nedaug. Va ir galvoju kreiptis i daktara, kad vaistu duotu. Ar kol kas plauti su juros vandeniu uzteks.



laba, as cia pas gal ir ne prie ko bet su vaistukais neskubek, ilasink savo pienelio (aisku jei maitini 4u.gif ) mums tai labai gerai pedejo kai lelius buvo maziukas ir jam buvo slogute mirksiukas.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
sveikutės mirksiukas.gif
mano lėlytė šian pati atsistojo lovytėj thumbup.gif kiek džiaugsmo apturėjau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(lely @ 2007 04 24, 17:39)
sveikutes mamytes, jungiuos i jusu buri, mano mazyle irgi neisnesiota ax.gif  gime 31sav, 2088g 46cm.

sveika prisijungus mirksiukas.gif
Atsakyti
http://images23.fotk...cture016-th.jpg
sveikutes as kaip visalaika pasirodau kaip jaunas menuliukas ir vel dingstu blush2.gif mes augam sparciai jau vaikstom loveleje atsistoja pats atsitupe ir vel stojasi dziaugsmo pilnos kelnes buna o cia pasirodom kaip mes mokomes svilpti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 24, 14:48)
Ziuriu visai uzmigom, nebebendraujam  g.gif

Kaip gi jus laikotes visos?

Mes tai va po senoveje. Tik va man toks vaizdas, kad mano maziui sloga...Nors vyras sako, kad man vaidenasi  blink.gif Ir siaip kai paziuriu, dar ziolpliukas. Bet va pradejo balsu juoktis. Labai smagu del to ir mums.

Aha, as irgi pastebejau kad miegam truputi blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mes augam gerai, lialius mano jau su dviem garbanotais dantukais, dar du kalasi virsuje bigsmile.gif Jau atsisedo pats, juda kruta, vietoj nustygti negali doh.gif Isikabines i mama atsistoja thumbup.gif Jau ir sedet nebenori, vaiksciot tik nori blink.gif lotuliukas.gif Kai geras oras dbr, tai lauke ant saulytes mirkstam, siluma dziaugiames clap.gif Jau ir pasako ma ma ma, te te te, ba ba ba bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(lely @ 2007 04 24, 18:39)
sveikutes mamytes, jungiuos i jusu buri, mano mazyle irgi neisnesiota ax.gif  gime 31sav, 2088g 46cm.


Sveika prisijungusi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dowiliuke @ 2007 04 25, 11:25)
sveikutės  mirksiukas.gif
mano lėlytė šian pati atsistojo lovytėj  thumbup.gif kiek džiaugsmo apturėjau  wub.gif
Papildyta:

sveika prisijungus  mirksiukas.gif


Papildyta:
Arvilei siunciam didelius sveikinimus bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adamo mamyte: 26 balandžio 2007 - 19:52