Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(jurgice @ 2007 04 13, 08:36)
Sveikutes mes gryzom is poliklinikos sveriam 7.300kg ir esam 68cm ugio.Si menesiuka labai mazai tepriaugom ,tik 200gramu  g.gif . Norejau pasiteirauti jusu,kokias grudines koses duodate savo leliams ir po kiek suvalgo ? Kokias labiausiai megsta?

mums tas pats buvo praeitą mėnesį (tik mes 300g numetėm) blink.gif tai pradėjau du kartus duot košę. mes valgom milupos 7 grūdų ir pieniškas (jos būna su bananais, vaisias, sausainiais, šokolado gabaliukais) thumbup.gif mano mažei labai patinka smile.gif mes suvalgom apie 200ml smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

O as va pergyvenu, kad mano mazius nevalgo ir is vaizdo man rodos nepriaugineja kilogramu verysad.gif Gailo neturiu svarstykliu. Pasverciau gal butu ramiau, o gal kaip tik neramiau....

O su tup valgymu tai tokia istorija: valgo 5-6 kartus per para oi 110-170 ml 170 ml labai retai teiveikia. Siaip vidurkiskai gal kokius 150 ml suvalgo. Kaip tokiam amziui manau mazai verysad.gif verysad.gif Be to niekaip negaliu pereit ant 2 nr. ciulptuko. Nemoka vaiaks is jo valgyti gal del to, kad per greit bega, o jis zyst normaliai nemoka tai puse misinio buna ant veido, o ne burnoj, nes nespeja nuryjati jis. O tir Avent 2 nr. ciulptukai mol nuo 1 men vaikams. Maniskiui jau 3, o dar vis su naujagimiu ciulptuku verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif ....Bijau kad kaip nors zandikaulis neteisingai vaikui formuotis gali...

Dar klausimas. Nuo kada savo leliukams pradejot duoti kita maista ir kaip jie i tai reagavo?
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 13, 15:38)
Sveikos,

O as va pergyvenu, kad mano mazius nevalgo ir is vaizdo man rodos nepriaugineja kilogramu  verysad.gif Gailo neturiu svarstykliu. Pasverciau gal butu ramiau, o gal kaip tik neramiau....

O su tup valgymu tai tokia istorija: valgo 5-6 kartus per para oi 110-170 ml 170 ml labai retai teiveikia. Siaip vidurkiskai gal kokius 150 ml suvalgo. Kaip tokiam amziui manau mazai  verysad.gif  verysad.gif Be to niekaip negaliu pereit ant 2 nr. ciulptuko. Nemoka vaiaks is jo valgyti gal del to, kad per greit bega, o jis zyst normaliai nemoka tai puse misinio buna ant veido, o ne burnoj, nes nespeja nuryjati jis. O tir Avent 2 nr. ciulptukai mol nuo 1 men vaikams. Maniskiui jau 3, o dar vis su naujagimiu ciulptuku  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif ....Bijau kad kaip nors zandikaulis neteisingai vaikui formuotis gali...

Dar klausimas. Nuo kada savo leliukams pradejot duoti kita maista ir kaip jie i tai reagavo?

nesijaudink, gal jam tiek mišinuko užtenka mirksiukas.gif ir į tuos žindukus nekreipk dėmesio. aš asmeniškai pirkau ir perku tą žinduką, kur yra trijų padėčių, tai net nekreipdavau dėmesio kuria padėtim ji gerdavo ax.gif
mes vaisines tyreles ir daržoves po truputį nuo 4 mėnesio pradėjom ragaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgice @ 2007 04 13, 09:36)
Sveikutes mes gryzom is poliklinikos sveriam 7.300kg ir esam 68cm ugio.Si menesiuka labai mazai tepriaugom ,tik 200gramu  g.gif . Norejau pasiteirauti jusu,kokias grudines koses duodate savo leliams ir po kiek suvalgo ? Kokias labiausiai megsta?

Is kosiu tai mes kol kas valgom tik ryziu ir kukuruzu koses. Suvalgo 70-100 ml. Lb maziui patinka Milupos ryziu-kukuruzu kosele su bananais ir melisa thumbup.gif Dar ragavom HIPP'o ryziu kosele su persikais ir abrikosais, irgi skanu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 13, 16:38)
Sveikos,

O as va pergyvenu, kad mano mazius nevalgo ir is vaizdo man rodos nepriaugineja kilogramu  verysad.gif Gailo neturiu svarstykliu. Pasverciau gal butu ramiau, o gal kaip tik neramiau....

O su tup valgymu tai tokia istorija: valgo 5-6 kartus per para oi 110-170 ml 170 ml labai retai teiveikia. Siaip vidurkiskai gal kokius 150 ml suvalgo. Kaip tokiam amziui manau mazai  verysad.gif  verysad.gif Be to niekaip negaliu pereit ant 2 nr. ciulptuko. Nemoka vaiaks is jo valgyti gal del to, kad per greit bega, o jis zyst normaliai nemoka tai puse misinio buna ant veido, o ne burnoj, nes nespeja nuryjati jis. O tir Avent 2 nr. ciulptukai mol nuo 1 men vaikams. Maniskiui jau 3, o dar vis su naujagimiu ciulptuku  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif ....Bijau kad kaip nors zandikaulis neteisingai vaikui formuotis gali...

Dar klausimas. Nuo kada savo leliukams pradejot duoti kita maista ir kaip jie i tai reagavo?

Nepergyvenk, gal tavo mazuciui uztenka tiek kiek jis suvalgo, prisimink kad musu lialiai neisnesiotukai. Gal dabar jam tiek pakanka mirksiukas.gif Svarbiausia kad svoris auga gerai smile.gif As pradejau damatinti savo klecka nuo 6,5 men, nes valge vien MP. Kadangi taviskis valgo misinelius, manau jau nuo kokiu 4 men reiktu duoti kzko papildomo rolleyes.gif Pradejom nuo darzovieniu, paskui vaisines tyreles pridejom, paskui pieniskas kosytes ir galiausiai pradejom mesyte ragauti lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=BiteRite,2007 04 13, 16:38]
Sveikos,

O as va pergyvenu, kad mano mazius nevalgo ir is vaizdo man rodos nepriaugineja kilogramu verysad.gif Gailo neturiu svarstykliu. Pasverciau gal butu ramiau, o gal kaip tik neramiau....

O su tup valgymu tai tokia istorija: valgo 5-6 kartus per para oi 110-170 ml 170 ml labai retai teiveikia. Siaip vidurkiskai gal kokius 150 ml suvalgo. Kaip tokiam amziui manau mazai verysad.gif verysad.gif Be to niekaip negaliu pereit ant 2 nr. ciulptuko. Nemoka vaiaks is jo valgyti gal del to, kad per greit bega, o jis zyst normaliai nemoka tai puse misinio buna ant veido, o ne burnoj, nes nespeja nuryjati jis. O tir Avent 2 nr. ciulptukai mol nuo 1 men vaikams. Maniskiui jau 3, o dar vis su naujagimiu ciulptuku verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif ....Bijau kad kaip nors zandikaulis neteisingai vaikui formuotis gali...

Dar klausimas. Nuo kada savo leliukams pradejot duoti kita maista ir kaip jie i tai reagavo?





Mes iki 4 men valgem tik MP,nuo 4.5 pradejom valgyti pieniskas grudu koseles ir vaisines tyreles,mat kiekviena gydytoja savaip pataria, o dabar nuo 5 men pradejom ragauti darzovienes,kurios mums visai nepatinka ax.gif Mano nuomone,mazius priprato prie skaniu koseliu pienisku,todel neima i burna beskoniu darzoviu ir vaisines tyreles valgo neypatingai noriai.

Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 13, 17:38)
Sveikos,

O as va pergyvenu, kad mano mazius nevalgo ir is vaizdo man rodos nepriaugineja kilogramu  verysad.gif Gailo neturiu svarstykliu. Pasverciau gal butu ramiau, o gal kaip tik neramiau....

O su tup valgymu tai tokia istorija: valgo 5-6 kartus per para oi 110-170 ml 170 ml labai retai teiveikia. Siaip vidurkiskai gal kokius 150 ml suvalgo. Kaip tokiam amziui manau mazai  verysad.gif  verysad.gif Be to niekaip negaliu pereit ant 2 nr. ciulptuko. Nemoka vaiaks is jo valgyti gal del to, kad per greit bega, o jis zyst normaliai nemoka tai puse misinio buna ant veido, o ne burnoj, nes nespeja nuryjati jis. O tir Avent 2 nr. ciulptukai mol nuo 1 men vaikams. Maniskiui jau 3, o dar vis su naujagimiu ciulptuku  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif ....Bijau kad kaip nors zandikaulis neteisingai vaikui formuotis gali...

Dar klausimas. Nuo kada savo leliukams pradejot duoti kita maista ir kaip jie i tai reagavo?


Papildyta:
Aš tai ant paprastų svarstyklių pasisveriu pati, po to su dukryte ant rankų. Man irgi buvo neramu, atrodė, kad mažai priaugo svorio, todėl svėriau. Aš savo mažajai jau daviau obuolių sulčių.Ar tu irgi jau duodi ? Maniškei tai labai patiko, kasdien po truputi didinau kiekį, dabar jau bandysiu duoti tarkuoto obuolio.
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2007 04 13, 23:41)
Papildyta:
Aš tai  ant paprastų svarstyklių pasisveriu pati, po to su dukryte ant rankų. Man irgi buvo neramu, atrodė, kad mažai priaugo svorio, todėl svėriau. Aš savo mažajai jau daviau obuolių sulčių.Ar tu irgi jau duodi ? Maniškei tai labai patiko, kasdien po truputi didinau kiekį, dabar jau bandysiu duoti tarkuoto obuolio.



Ne dar neduodu nieko apart misinio. O su tom svarstyklem zmoginem, tai nonsensas gaunasi. Ju labai didele paklaida ir mano vaikas gaunasi viena diena sveria vienaip, kita diena 500 g maziau, trecia diena jau 600 g daugiau nu vien zo. Kiek nori jos tiek ir rodo. Nors va nerau man del to, kad pastarasias 2 dienas jos rode VIENODAI ir mano mazius pagal jas sveria 100 g maziau, nei pries pora sav. kai sveremes poliklinikoj. Tai va kita sav varom pas neurologe, tai pasvers ir tada visa tiesa suzinosiu. Plius as is rubelius matau, kad vaikas toks pats.
Atsakyti
Nesijaudink Biterite, drabuzeliai nera rodiklis maziaus svoriui ir ugiui ax.gif Kartais buna kad mazius kokiu 60 cm, o kelnytes dar geros 56 dydzio, taip kad ner ko pergyventi. Nuvaziuosit ir suzinosit, esu tikra kad viskas bus gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Taigi mano maziulis vakar pats atsisedo clap.gif clap.gif yahoo.gif Jau turim ir antra dantuka clap.gif clap.gif Tik va, noreciau jusu patarimo del misinelio. Koki misineli jus duodat savo lialiukam?As manau kad duot reixes NAN2, gal kas bandet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 04 17, 17:10)
Taigi mano maziulis vakar pats atsisedo  clap.gif  clap.gif  yahoo.gif Jau turim ir antra dantuka  clap.gif  clap.gif Tik va, noreciau jusu patarimo del misinelio. Koki misineli jus duodat savo lialiukam?As manau kad duot reixes NAN2, gal kas bandet?  ax.gif








Saunuolis Adamukas 4u.gif , sveikinam isdygus dantukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O kodel nusprendei,kad reikia duoti misinuko? Mes geriam Aptamil 2,nesiskundziam viduriukais.
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 04 17, 16:10)
Taigi mano maziulis vakar pats atsisedo  clap.gif  clap.gif  yahoo.gif Jau turim ir antra dantuka  clap.gif  clap.gif Tik va, noreciau jusu patarimo del misinelio. Koki misineli jus duodat savo lialiukam?As manau kad duot reixes NAN2, gal kas bandet?  ax.gif

tikrai šaunuolis 4u.gif mums vis dar nepavyksta ir bedantės vis dar ax.gif
o mes tai hipp valgom smile.gif
Atsakyti
Patarkit mielosios,

Pradejom pries kelias dienas vietoj popietinio buteliuko darzoviene valgyt, bet jie per abu kokius 200 gr iveikia ir viskas. Jus is pradziu duodavot po koses dar misinuko kad sociau butu ar ne? MAn toks jausmas kad jiem neuztenka, nors duodu kol nebenori kosytes... o ir atsigeriam po valgio arbateles... g.gif
Atsakyti