Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

Sveikos,

Su sventem jus visas ir jusu mazucius!!!!!


Maniskis 04.07 pats nuo pilvo ant nugaros apsiverte. Po to dar kita diena pakartojo. Bet nei vakar nei siandien ko tai nebesivercia. Na lauksim toliau. Tik va man klausimas kilo ar neturi vaikai nuo nugaros ant pilvo verstis?
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 04 10, 12:11)
maniškė ir antra naktis labai prastai miega  verysad.gif  gal sakau jau dantukai  ax.gif
vakar apturėjom pirmąją avariją  unsure.gif  mano mergina kažkaip sugebėjo apvirst su vaikštyne, tai smakra truputį nusibrozdino, bet nei verkė, nieko, patenkinta gulėjo sau  g.gif

Gali buti mirksiukas.gif O tepi smegenukus kokiu nors geliuku?Man net prisiliest prie smegenuku nenorejo leisti ta diena kai prasikale dantukas doh.gif O ir antras jau lenda blink.gif Bet sianakt ismiegojo visa nakti clap.gif Tai aciu Dievui viskas maziukei gerai, o galejo blogai baigtis blink.gif Nuo kada i vaikstukus jau sedot?Mes dar nededam Adamucio ax.gif
Papildyta:
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 10, 13:32)
Sveikos,

Su sventem jus visas ir jusu mazucius!!!!!
Maniskis 04.07 pats nuo pilvo ant nugaros apsiverte. Po to dar kita diena pakartojo. Bet nei vakar nei siandien ko tai nebesivercia. Na lauksim toliau. Tik va man klausimas kilo ar neturi vaikai nuo nugaros ant pilvo verstis?

Aisku kad turi mazuliai verstis ir nuo nugaros ant pilvo lotuliukas.gif Tik kiekvienam savas laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Adamo mamyte,2007 04 10, 12:45]
Gali buti mirksiukas.gif O tepi smegenukus kokiu nors geliuku?Man net prisiliest prie smegenuku nenorejo leisti ta diena kai prasikale dantukas doh.gif O ir antras jau lenda blink.gif Bet sianakt ismiegojo visa nakti clap.gif Tai aciu Dievui viskas maziukei gerai, o galejo blogai baigtis blink.gif Nuo kada i vaikstukus jau sedot?Mes dar nededam Adamucio ax.gif
Papildyta:

tepu kamistad baby (toks atrodo) smile.gif o į vaikštynę pasodinom 6 mėnesių (keliom minutėm), dabar jau ilgiau pabūna, patinka jai, laksto kur nori, tvarką namuos daro doh.gif

Papildyta:
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 10, 12:32)
Sveikos,

Su sventem jus visas ir jusu mazucius!!!!!
Maniskis 04.07 pats nuo pilvo ant nugaros apsiverte. Po to dar kita diena pakartojo. Bet nei vakar nei siandien ko tai nebesivercia. Na lauksim toliau. Tik va man klausimas kilo ar neturi vaikai nuo nugaros ant pilvo verstis?

ojojoj su tuo vartymusi nuo nugaros ant pilvo doh.gif maniškė kaip pasiutus vartos, negaliu nei sauskelnių uždėt, nei aprengt g.gif naktį keldavaus šimtą kartų, kad ją apversčiau atgal (nes ko tai pati to nedarydavo naktį), dabar pagaliau išmoko ant pilvo miegot, tai ramu vėl smile.gif
Atsakyti
Mes irgi toki pati naudojam thumbup.gif Tik idomu ar jis nors kiek padeda, nes jei skauda tai skauda o tas geliukas gal nebent apmalsina ta skausma nemalonu, nes mano kleckas kai jau matyt kalasi tie dantukai tai zirzia ir zirzia ir zirzia, nei ka daryt g.gif doh.gif
Atsakyti
Nors ir pavėluotai,bet sveikinu visas mamytes ir visus leliukus su šv.Velykom 4u.gif ir Adamuką su pirmuoju dantuku 4u.gif . Mano mažoji gimė 35 sav.svėrė 2,900 kg ir 50cm. ūgio. Dabar jau sveria 6 kg. ir 60 cm ūgio. Labai retai,bet jau šypsosi, ypač kai būna ką tik prabudusi, geros nuotaikos, tada dar net nemato, o jau šypsosi pakalbinta. Plačiai šypsodamasi akytėmis susiranda kas čia ją kalbina. Jau gaunasi pirmi "rimti" garsai: "ai", "aaa", "aua" ir pan. Na o per šventes pirmą kartą buvom svečiuose džiaugiuosi,kad dukrytė jautėsi gerai,nebuvo irzli, gerai miegojo.
Dowiliuke, mano sūnus gimė laiku,o pirmas dantukas išdygo 10 mėn. taigi tu nesirūpink, kad dar neturite dantukų, kiekvienam savas laikas.
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 04 10, 13:45)

Aisku kad turi mazuliai verstis ir nuo nugaros ant pilvo  lotuliukas.gif Tik kiekvienam savas laikas  mirksiukas.gif



O ka jei atvirksciai vartosi, tai kazkas negerai? Ar nmano vaikas atvirkstukas? O gal jam netycia taip gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 11, 16:12)
O ka jei atvirksciai vartosi, tai kazkas negerai? Ar nmano vaikas atvirkstukas? O gal jam netycia taip gaunasi?

aišku, kad viskas gerai mirksiukas.gif maniškė ir pirma nuo pilvo ant nugaros apsivertė, o atvirkščiai vėliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 11, 17:12)
O ka jei atvirksciai vartosi, tai kazkas negerai? Ar nmano vaikas atvirkstukas? O gal jam netycia taip gaunasi?

lotuliukas.gif Viskas gerai su tavo lialiuku ax.gif Kiekvienas vaikiukas individualus, kiekvienam savo. Tai vadinasi tavo bernuzeliui labiau patinka nuo pilvuko ant nugarytes vartytis lotuliukas.gif
Atsakyti
labutis mirksiukas.gif
mes ką tik iš poliklinikos. sveriam 9100g, o ūgis 72cm.
na va, pasigyriau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
O jau diduke Arvilyte 4u.gif
O as siandien apskaiciavau keliu savaiciu istikruju mano lelius gime,nes zinau konkrecia patojimo diena...Tai gavosi,kad 30 savaiciu tiktai
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 04 12, 13:07)
labutis    mirksiukas.gif
mes ką tik iš poliklinikos. sveriam 9100g, o ūgis 72cm.
na va, pasigyriau  ax.gif  biggrin.gif

Niu saunuolyte tavo mergyte 4u.gif Idomu kiek mano kavalierius sveria, nes jau sunku atkelt nuo zemes lotuliukas.gif O vaziuosim tik geguzes pabaigoj tai kiek tada svers blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes mes gryzom is poliklinikos sveriam 7.300kg ir esam 68cm ugio.Si menesiuka labai mazai tepriaugom ,tik 200gramu g.gif . Norejau pasiteirauti jusu,kokias grudines koses duodate savo leliams ir po kiek suvalgo ? Kokias labiausiai megsta?
Atsakyti