Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

Manieji i si pasauli atejo 36 sav ir 5 dienu, beveik 37 sav kaip sakant...Ir buvo jie nemazi- 3250 ir 3100 . kaip dvyniams gana dideli... 3 dienos po gimdymo vaziavom i namus... drinks_cheers.gif
Papildyta:
Beje mielosios,
Gal esat su savo maziais kas baseine jau buve, kita savaite vaziuojam atostogu, idomu gal kas turetu kokiu patarymu plaukiojimui baseine... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vienu kartu @ 2007 04 05, 11:46)
Manieji i si pasauli atejo 36 sav ir 5 dienu, beveik 37 sav  kaip sakant...Ir buvo jie nemazi- 3250 ir 3100 . kaip dvyniams gana dideli... 3 dienos po gimdymo vaziavom i namus... drinks_cheers.gif

saunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
Nu bent jau mamyte po gimdymo jautesi tikra saunuole tokius du didziulus pagimdzius.... cool.gif
Atsakyti
Mes iki 4men valgem tik MP,nuo 4men pradejom valgyti misinuka,o nuo 4.5 ,kai ipratom prie misinuko, pradejom pieniskas grudu koses skanauti ir vaisines tyreles. Naktim miega gerai nuo pat gimimo, pirmus menesius maitinau nakti,o dabar ismiega nuo 22val iki 7val apytiksliai.Griezto grafiko maitinimo neturim,ziurint kada pabunda ryta ir pavalgo. smile.gif

As norejau jusu pasiteirauti,kokias mankstas lankot ,kad sustipretu jusu mazyliai.
Atsakyti
kas apie mankstas,gal galit aprasyt kaip jas darot?nes cia pas mus sundaktariai,jie tokiu dalyku kaip manksta nesupranta.labai buciau dekinga jei pamokintut ka daryt
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 05, 16:45)
kas apie mankstas,gal galit aprasyt kaip jas darot?nes cia pas mus sundaktariai,jie tokiu dalyku kaip manksta nesupranta.labai buciau dekinga jei pamokintut ka daryt

Sveika 4u.gif Cia vienai mamytei jau parasiau mazdaug kaip mankstinam savo pipira ant gimnastikos kamuolio, ieskok 11 psl cia mirksiukas.gif Tikrai nera sudetinga, o ir maziam tai puiki pramoga, kuri teikia ir nauda thumbup.gif
Atsakyti
radau.dekuj.rytoj leksiu ieskot kamuolio
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 05, 19:28)
radau.dekuj.rytoj leksiu ieskot kamuolio

Ner uz ka, kad tik macytu lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 05, 13:25)

dar norejau paklausti,keliu savaiciu tavo mergyte gime?
kaip pilvukas?ar gereja nors kiek?



Pas mane bernuzelis tongue.gif Gime jis 36 sav. Beveik isnesiotas. Bet labia nusibadaves. Nei pilve as jam maisto daviau, nei nepilve - pieno ir neturiu verysad.gif

O pilvas gal kiek ir pagerejo. Bet....Duodu Bifolac bakterijas. Nezinau man rods nuo ju dar blogiau doh.gif doh.gif Ir is viso man sake, kad kol vaikas neprades valgyti normalaus maisto ir sedeti tol ji kankins tos visos zarnines-peristaltines problemos.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 06, 09:48)
Pas mane bernuzelis  tongue.gif Gime jis 36 sav. Beveik isnesiotas. Bet labia nusibadaves. Nei pilve as jam maisto daviau, nei nepilve - pieno ir neturiu  verysad.gif

O pilvas gal kiek ir pagerejo. Bet....Duodu Bifolac bakterijas. Nezinau man rods nuo ju dar blogiau  doh.gif  doh.gif Ir is viso man sake, kad kol vaikas neprades valgyti normalaus maisto ir sedeti tol ji kankins tos visos zarnines-peristaltines problemos.

zinok pas mus buvo tas pats su pilvu.tu gali pabandyt INFACOL,jei lt yra.mums padedavo,bet po keliu dienu vel tas pats,tai padarydavom pertrauka ir vel pagerdavom.bet zinok cia praeis savaime.mums gal baigesi triju su puse menesiu,netoli keturiu,tai iskart pradejo nakti ismiegot.gali duot maziau pienuko,daugiau vandens arba kmynu arbatukes padaryk.mes kartais gerdavom
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 06, 12:08)
zinok pas mus buvo tas pats su pilvu.tu gali pabandyt INFACOL,jei lt yra.mums padedavo,bet po keliu dienu vel tas pats,tai padarydavom pertrauka ir vel pagerdavom.bet zinok cia praeis savaime.mums gal baigesi triju su puse menesiu,netoli keturiu,tai iskart pradejo nakti ismiegot.gali duot maziau pienuko,daugiau vandens arba kmynu arbatukes padaryk.mes kartais gerdavom



O kas tas INFACOL?
Atsakyti
infakol tikrai nėra ir aplamai mergaitės aš kalbėjau su vaistininke tai ji sakė ,kad yra tik ESPUMIZAN ir SAB SIMPLEX prekyboje nuo pilvuko,visi kiti vaistai išimti iš prekybos.
Atsakyti