Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 04 03, 16:30)
Su savo klecku gulejom ligoninej 5 paras  ax.gif  Vos tik gimusi perkele i inkubatoriu pasildyti, kvepavo savais plauciukais, valge is buteliuko, zodziu pagal Apgar skale buvo ivertintas 9 balais  clap.gif Kita diena buvo iskeltas i lovele su lempa kuri silde maziuka ir vakare jau buvo atnestas man  bigsmile.gif Jokiu geltu tfu tfu tfu neturejom, kol kas viskas  thumbup.gif

ar tavo vaikiukas grynas lietuvis,jei ne paslaptis?labai tamsaus gymio.labai grazu sunuti turi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 03, 19:33)
ar tavo vaikiukas grynas lietuvis,jei ne paslaptis?labai tamsaus gymio.labai grazu sunuti turi wub.gif

hihihi.gif Nea, mano kleckas turi pusiau lietuvisko, pusiau anglisko kraujo lotuliukas.gif Aciu uz komplimentus thumbup.gif Tavo sunelis irgi grazuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 04 03, 19:21)
hihihi.gif Nea, mano kleckas turi pusiau lietuvisko, pusiau anglisko kraujo  lotuliukas.gif  Aciu uz komplimentus  thumbup.gif Tavo sunelis irgi grazuolis  wub.gif

as taip ir galvojau,nes pas mus tas pats drinks_cheers.gif ,tik maniskis truputi sviesesnis,bet kazkodel tamseja po trubuti smile.gif .
Papildyta:
dar norejau mamyciu maklausti kaip savo dziaugsmelius maitinat?kada kosytes pradedat duoti?kaip naktim miega vaikiukai?
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 03, 10:50)
kiek laiko vaikuciai gulejo ligoninej po gimimo?ar reikejo kokios specialios prieziuruos?

mes dvi savaites gulejom verysad.gif
p.s tavo profilyje raso,kad tavo mazius gime ateiti t.y 2007.08.01 g.gif
Atsakyti
Mes tai po gimimo 1sav. su puse gulejom inkubatoriuje, o po to dar beveik menesi ligonineje. Lbai svoris mums neaugo. Gime tik 1.9 kg, o po to dar ir numete.
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2007 04 04, 08:35)
mes dvi savaites gulejom verysad.gif
p.s tavo profilyje raso,kad tavo mazius gime ateiti t.y 2007.08.01 g.gif


aciu,net nepastebejau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 04, 10:40)
Mes tai po gimimo 1sav. su puse gulejom inkubatoriuje, o po to dar beveik menesi ligonineje. Lbai svoris mums neaugo. Gime tik 1.9 kg, o po to dar ir numete.

verysad.gif tai prasikankinot verysad.gif
bet dabar viskas praeiti 4u.gif

QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 04, 11:04)
aciu,net nepastebejau 4u.gif  4u.gif  4u.gif

nera uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti

dar norejau mamyciu maklausti kaip savo dziaugsmelius maitinat?kada kosytes pradedat duoti?kaip naktim miega vaikiukai?
[/quote]

Mes jau valgom darzovienes, pieniskas koseles (kukuruzu ir ryziu), vaisiu tyreles, geriam sultytes, ir aisku MP. Per Velykas bandysim ragaut kokios tai mesytes blush2.gif biggrin.gif O mano mazius tai nemiegalius doh.gif Naktim bent jau po karta tai keliuosi, buna kad ismiega visa nakti, bet cia kaip svente namuos tada buna clap.gif Prastai miega kai keiciasi menulio fazes g.gif Bet manau kad cia ir del dantuku dar tox irzlesnis blink.gif Nes anksciau tai iki 7-8 val ismiegodavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 04, 10:40)
Mes tai po gimimo 1sav. su puse gulejom inkubatoriuje, o po to dar beveik menesi ligonineje. Lbai svoris mums neaugo. Gime tik 1.9 kg, o po to dar ir numete.

Vargsiukas unsure.gif Bet svarbiausia jau viskas praeity ir dabar mazutelis visas kavalierius jau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 04, 08:40)
Mes tai po gimimo 1sav. su puse gulejom inkubatoriuje, o po to dar beveik menesi ligonineje. Lbai svoris mums neaugo. Gime tik 1.9 kg, o po to dar ir numete.

uzuojauta tau.teko bendraut su tokiom mamytem,zinau koki skausma tenka patirt.svarbiausia,akd dabar viskas gerai.
Papildyta:
zinot ka as manau apie visus neisnesiotukus.
as galvoju,kad jie yra ypatingi vaikai ir mes esam apdovanotos.mes turim juos labai mylet ir rupintis.
nezinau kodel apie saviski kai pagalvoju,kartais is laimes verkiu.jis atejo si pasauli beveik dviem menesiais per anksti ir buvo toks stipru,sitaip kovesi,kad greiciau galetu vaziuot namo.as vyrui ir draugams pasakiau,kad jis pas mane nusipelne visko kas geriausia vien tik gimimu,kad jis pas mane visada bus mylimiausias....
o mano vyras juokauja,sako,kad as tuoj verksiu nuo jo,nes kai pasiunta pradeda mustis labai...ir apspardo ir apdrasko,o jau kiek antausiu gave(visi kas papuola po ranka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )...nezinau,gal as neteisi,bet man jis visada bus ypatingas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 04, 00:39)
as taip ir galvojau,nes pas mus tas pats drinks_cheers.gif ,tik maniskis truputi sviesesnis,bet kazkodel tamseja po trubuti smile.gif .
Papildyta:
dar norejau mamyciu maklausti kaip savo dziaugsmelius maitinat?kada kosytes pradedat duoti?kaip naktim miega vaikiukai?

mes košytes nuo 5 mėnesių kažkur ragaujam, taip pat valgom mėsytę su daržoviene smile.gif šiaip mano mergina apetitu nesiskundžia thumbup.gif o naktim miega gerai, jau nuo 4 mėnesių nebevalgo naktį. dabar paguldau tarp 21val - 22val, išmiega iki 7val, kai kada iki 8val.
galiu drąsiai teigti, kad aš nežinau kas yra bemiegės naktys biggrin.gif
o dieną vis mažiau ir mažiau miega, veiksmo jai reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes visos,
Maniskiai jau beveik 6 men. tai tik dabar pradejom ragaut tyreles, darzoves sultytes. LAbai megsta, pamate savo geltonaji sauksteli net dreba kaip nori...Aisku vaisiai skaniau nei kokios ten morkos, bet....praziotos burnytes sako uztektinai... lotuliukas.gif Buvom stai 31 kovo svertis : Kristijonas 7,800 kg ir 65 cm...Tomas 7, 520 ir 66,5 cm... Miega maniskiai visa nakti jau nuo 2,5 men jei ne anskciau , nebepamenu. Dabar guldom vakare apie 20 val , na o rytais keliames apie 6.30 ar 7 val.... thumbup.gif Diena dar miega tris kart po kokia valandele...
Atsakyti
QUOTE(vienu kartu @ 2007 04 05, 10:37)
Sveikutes visos,
Maniskiai jau beveik 6 men. tai tik dabar pradejom  ragaut tyreles, darzoves sultytes. LAbai megsta, pamate savo geltonaji sauksteli net dreba kaip nori...Aisku vaisiai skaniau nei kokios ten morkos, bet....praziotos burnytes sako uztektinai...  lotuliukas.gif  Buvom stai 31 kovo svertis : Kristijonas 7,800 kg ir 65 cm...Tomas 7, 520 ir 66,5 cm... Miega maniskiai visa nakti jau nuo 2,5 men jei ne anskciau , nebepamenu. Dabar guldom vakare apie 20 val , na o rytais keliames apie 6.30 ar 7 val.... thumbup.gif  Diena dar miega tris kart po kokia valandele...

sveikute
keliu savaiciu tavo vaikiukai gime?
Papildyta:
QUOTE(BiteRite @ 2007 04 04, 08:40)
Mes tai po gimimo 1sav. su puse gulejom inkubatoriuje, o po to dar beveik menesi ligonineje. Lbai svoris mums neaugo. Gime tik 1.9 kg, o po to dar ir numete.

dar norejau paklausti,keliu savaiciu tavo mergyte gime?
kaip pilvukas?ar gereja nors kiek?
Atsakyti