Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

As savo mazucio labai neprirengiu, jau geriau paimu medvilnini pleduka, kad jei butu vejas ar salta pasidarytu, galeciau uzkloti. O rengiu mazdaug taip kai pvz 14 laipsniu silumos lauke: smelinukas, pedkelnes, golfyte, dzinsiukus, frotines kojnytes, batukus, kepuryte medvilnine ir vilvetine truputi pasiltinta striukyte ax.gif Lauke budama visad paziuriu ar nosyte silta, ar rankytes nesaltos. Siaip jau ir pirstinyciu nebededu, tegul kvepuoja odyte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 03 30, 20:36)
As savo mazucio labai neprirengiu, jau geriau paimu medvilnini pleduka, kad jei butu vejas ar salta pasidarytu, galeciau uzkloti. O rengiu mazdaug taip kai pvz 14 laipsniu silumos lauke: smelinukas, pedkelnes, golfyte, dzinsiukus, frotines kojnytes, batukus, kepuryte medvilnine ir vilvetine truputi pasiltinta striukyte  ax.gif Lauke budama visad paziuriu ar nosyte silta, ar rankytes nesaltos. Siaip jau ir pirstinyciu nebededu, tegul kvepuoja odyte  bigsmile.gif

mūsų seselė sakė, kad nosytė ne rodiklis dėl šalčio ax.gif geriau žiūrėt kakliuką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowiliuke: 31 kovo 2007 - 08:58
na mano vaikinukas anot kaimo labai plonai rengiamas ax.gif trikampiukas, pėdkelnės, džinsai ir megztinukas arba golfytė, kepurytė uždengianti ausytes jei vėjuota, o jei silpnesnis vėjas, tai kepurytė su snapeliu ir batukai smile.gif neturim jokios slogos, užkimimo, lauke būnam 4-6val., man jau visi ausis išūžė, bet nerenksiu šiltesniu megztuku, kad vaikas prakaituotų. Aš dažniausiai pakišu ranką už apykaklės, paliečiu nosytę savo nosim, jo skruostuką savo, rankytes savo rankom ir padarau bendrą išvadą-mano šaltesni nei jo bigsmile.gif o man tai nešalta.....
Atsakyti
Sveikos mamytes, nusprendem ir mes jungtis prie jusu smile.gif Gimem 35 savaiciu ,3kg ,noretume suzinoti ,kaip laikosi kiti vaikiukai musu amziaus.
Atsakyti
sveikuties.esu naujoke,taip pat turiu neisnesiotuka.maniskis gime 32 savaiciu 2.16 kg,buvo numetes iki 1.9kg.dabar jau astuoni menesiai,bet vis dar nesivarto vienas sedet nenori,nes turi linguot,suptis ir t.t.,bet jau beveik pastovi,mamyte padeda lygsvara palaikyt.sia savaite pradejom vaikstyne,tai jau ir pavazineja.labai judrus,ramiai neisbus nei minutes.ismiegot visa nakti pradejo nuo 3.5men.,nors buvo ant misinuku,nes mamytes pienelis greitai dingo.
labai pergyvenu,kad nesivarto ir nesedi,bet daktaras aptikrines sake,kad jis pats nenori to daryt,nes kai paguldau ant pilvuko lova grauzia,o sedet jis ramiai negali,nes jam reikia dukt,isdykaut.
Atsakyti
Sveikos naujokes mamytes 4u.gif Sveikinam prisijungus ax.gif Mano mazutelis gime 35 sav, 2 160 kg, 41 cm ugio. Mum dbr 7 men, sveriam virs 7 kg, 65 cm ugio thumbup.gif Jau senokai vartomes, vieni dar nesedim, tik ant keliu blush2.gif Daug sypsomes, biski sliauziam, jau ma-ma-ma bando islementi, kol kas tik dar pusiau su garsu bigsmile.gif Siaip labai bendrauja, rodo savo charakteri doh.gif blush2.gif Ir nelabai noriai ismiega visa nakti, kartais kelias tik karta kartais daugiau blink.gif Matyt dantukai kalasi, o dar jeigu kokia sustresne menulio faze buna tai irgi veikia mazyli, niekis, ach kol tie vaikiukai uzauga wub.gif Valgom darzovienes, vaisiu tyreles, pieniskus desertus ir pieniskas kosytes, ir aisku MP clap.gif Sekmes visoms mamulytems ir ju kleckams 4u.gif
Atsakyti
sveikos visos prisijungusios 4u.gif
Atsakyti
kiek laiko vaikuciai gulejo ligoninej po gimimo?ar reikejo kokios specialios prieziuruos?
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 03, 09:50)
kiek laiko vaikuciai gulejo ligoninej po gimimo?ar reikejo kokios specialios prieziuruos?

mes gulėjom 5 dienas (3dn pagimdžiau, 1dn važiavom namo) smile.gif specialios priežiūros nereikėjo, tik po gimdymo stebėjo dvi valandas ir perkėlė i išnešioų naujagimių skyrių. thumbup.gif beje, mes gimėm 36 savaičių smile.gif
Atsakyti
Mes isgulejom lygiai 2 savaites,mano mazylis buvo prijungtas prie ivairiausios technikos,pats negalejo nei kvepuoti,nei valgyti,sunku ta laika net prisiminti.Bet mazulelis gan stipriai kabinosi i gyvenima ,penkta diena atjunge kvepavima palaikancius aparatus,o septinta diena po truputeli pradejo valgyti is buteliuko.Tada is reanimacijos iskele i intensyvios slaugos skyriu,ten dar kelias dienas buvo inkubatoriuje.Ir tik po desimties dienu as ji galejau paimti ant ranku ,priglausti ir pazindyti,kiek tada buvo dziaugsmo ,nemoku nei apsakyti. smile.gif
Dabar mums jau greit 5 menesiai,augam gan stiprus ir sveiki.Neskaitant siandienos, prabudom ryta su temperatura,savaite slogavom.Mazylis tiek duodasi po burna ,gal sakau dantys cia mums dygsta.Pirmajam sunui prasikale 3.5 men.
Atsakyti
QUOTE(jurgice @ 2007 04 03, 13:17)
Mes isgulejom lygiai 2 savaites,mano mazylis buvo prijungtas prie ivairiausios technikos,pats negalejo nei kvepuoti,nei valgyti,sunku ta laika net prisiminti.Bet mazulelis gan stipriai kabinosi i gyvenima ,penkta diena atjunge kvepavima palaikancius aparatus,o septinta diena po truputeli  pradejo valgyti is buteliuko.Tada is reanimacijos iskele i intensyvios slaugos skyriu,ten dar kelias dienas buvo inkubatoriuje.Ir tik po desimties dienu as ji galejau paimti ant ranku ,priglausti ir pazindyti,kiek tada buvo dziaugsmo ,nemoku nei apsakyti. smile.gif
Dabar mums jau greit 5 menesiai,augam gan stiprus ir sveiki.Neskaitant siandienos, prabudom ryta su temperatura,savaite slogavom.Mazylis tiek duodasi po burna ,gal sakau dantys cia mums dygsta.Pirmajam sunui prasikale  3.5 men.

oho...tau sunku buvo.uzjauciu.mes isbuvom 5 dienas ligoninej.daktarai sake,kad stebuklas,nes pirma toki stipru vaika mate.pora valandu buvo pajungta kvepavimo kauke,paskui nueme,nes pats kvepavo ir dar uz keliu valandu iseme zarnele ir valge is buteliuko.inkubatoriuj buvo tik 1 para,paskui su manim i palata,norejo dar paziuret.prie monitoriaus buvo pajungtas irgi tik para.
dabar mums 8 menesiai ir katik grizom pasisvere 9.83kg.o isdykes,tai ne tas zodis
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 03, 10:50)
kiek laiko vaikuciai gulejo ligoninej po gimimo?ar reikejo kokios specialios prieziuruos?

Su savo klecku gulejom ligoninej 5 paras ax.gif Vos tik gimusi perkele i inkubatoriu pasildyti, kvepavo savais plauciukais, valge is buteliuko, zodziu pagal Apgar skale buvo ivertintas 9 balais clap.gif Kita diena buvo iskeltas i lovele su lempa kuri silde maziuka ir vakare jau buvo atnestas man bigsmile.gif Jokiu geltu tfu tfu tfu neturejom, kol kas viskas thumbup.gif
Atsakyti