Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(vienu kartu @ 2007 03 17, 22:16)
Nu va...pabandem mes pratimukus...Tomui sekasi gerai ( mano manymu), iskeles galva gerai laiko...O va Kristijonelis musu,,,guli kaip lepsis prie kamuolio prisiplojes  lotuliukas.gif  apseiliojo tik kamuoli visa...prisijuokiau ..manau kad vis delto kiek silpnulis bus ant to kampo...  g.gif A, beje norejau dar jusu nuomones visu paklaust , kaip jus pvz vaikuciu laika skaiciuojat: nuo gimimo dienos ar vis del to atsizvelgiat i turejusia buti gimdymo data. Mane cia subalamutino kazkaip konsultacijoj, tipo juk jie turetu dabar buti tiek ir tiek...neatsizvelgiant kad jie jau dabar 5 men ir 2 sav..Kokia jusu nuomone apie tai ir ka sako jusu konsultacijos vystymosi klausimu...


mes ir lajka skajciuojam nuo gimimo smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Seniai besilankiau.
Mano pediatre skaiciuoja nuo gimimo, o neurologe nuo tada kada turejo gimti. Taip kad pagal pediatre mano vaikui beveik 3, o pagal neurologe 2 menesiai. Tai va as ir pagal vystymasi ziuriu kaip i 2 menesiu vaika, o siaip kaip i 3. Matyt labai noriu kad greiciau tie pilvo diegliai baigtusi,o sako kad 3 men. baigiasi.

O mums vis tas PILVAS (jomajo!!!!! verysad.gif verysad.gif verysad.gif ). Ne nebezianu ko griebtis: pakeitem misini, geriam bakterijas (Linex), sab simplexa, msazuoju, siltas palute dedu, guldau ant pilvo. NIEKS NEPADEDA. Vaikas pradejo nesitustinti t.y. padaro kas antra diena. Bet kai nepadares buna tai taip smardziai bezda doh.gif Man del to labai neramu, nes kiek zinau vaikiuko nei kakutis nei bezdaliukai neturetu smirdeti. Siandien neapsikentusi vaiko kankinimosi pastaciau duju vamzdeli. Labai jo nemegstu. Bet ka gi daugiau daryti. Aisku iskarto prasiko. Tona gal padare. Niekaip nesuprant kai tiek s zarnose, kodel pats nepadaro.
Gal misini pakeisti vel. Nors gi Aptamilis skaitosi viens is geresniu....
Gal tos kurios misiniais maitinat turit patarima koki?
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 03 20, 13:00)
Sveikos,

Seniai besilankiau.
Mano pediatre skaiciuoja nuo gimimo, o neurologe nuo tada kada turejo gimti. Taip kad pagal pediatre mano vaikui beveik 3, o pagal neurologe 2 menesiai. Tai va as ir pagal vystymasi ziuriu kaip i 2 menesiu vaika, o siaip kaip i 3. Matyt labai noriu kad greiciau tie pilvo diegliai baigtusi,o sako kad 3 men. baigiasi.

O mums vis tas PILVAS (jomajo!!!!!  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif ). Ne nebezianu ko griebtis: pakeitem misini, geriam bakterijas (Linex), sab simplexa, msazuoju, siltas palute dedu, guldau ant pilvo. NIEKS NEPADEDA. Vaikas pradejo nesitustinti t.y. padaro kas antra diena. Bet kai nepadares buna tai taip smardziai bezda  doh.gif  Man del to labai neramu, nes kiek zinau vaikiuko nei kakutis nei bezdaliukai neturetu smirdeti. Siandien neapsikentusi vaiko kankinimosi pastaciau duju vamzdeli. Labai jo nemegstu. Bet ka gi daugiau daryti. Aisku iskarto prasiko. Tona gal padare. Niekaip nesuprant kai tiek s zarnose, kodel pats nepadaro.
Gal misini pakeisti vel. Nors gi Aptamilis skaitosi viens is geresniu....
Gal tos kurios misiniais maitinat turit patarima koki?

labutis mirksiukas.gif
mes misinuka geriam nuo menesio kazkur, bet tokiu problemu niekada neturejom ax.gif
Atsakyti
Biterite, mano sūnui labai padėjo lašiukai "Babynos", bet juos naudojau prieš 6,5 metus,nežinau ar dabar dar tokių yra. Na gal pasirodys juokinga, bet net mažiems šuniukams padėjo tie lašiukai, jiems irgi pūtė pilvukus ir kai kelias naktis šeši tuzikai inkštė, tai mano sesuo pasiskolino iš manęs tuos lašiukus. Padėjo. Ir dar norėjau tavęs paklausti, ar sąmoningai šypsosi tavo lelius ar tik kartą jam pavyko nusišypsoti. Mano dukrytė, tai vieną kartą šypsojosi, bet matyt taip gavosi netyčia, nes daugiau nesišypso.
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2007 03 20, 17:04)
Biterite, mano sūnui labai padėjo lašiukai "Babynos", bet juos naudojau prieš 6,5 metus,nežinau ar dabar dar tokių yra. Na gal pasirodys juokinga, bet net mažiems šuniukams padėjo tie lašiukai, jiems irgi pūtė pilvukus ir kai kelias naktis  šeši tuzikai inkštė, tai mano sesuo pasiskolino iš manęs tuos lašiukus. Padėjo.  Ir dar norėjau tavęs paklausti, ar sąmoningai  šypsosi tavo lelius ar tik kartą jam pavyko nusišypsoti. Mano dukrytė, tai vieną kartą šypsojosi, bet matyt taip gavosi netyčia, nes daugiau nesišypso.


Babynos lasu nebepardavineja Lietuvoje, nes neregistravo ju. Matyt Espumizano gamintojai uzbanino. Tuoj ir Sab simplexo tikriausiai neregistruos verysad.gif

O mano vaikas syspsosi labai gailedamas to sypsnio bet samoningai. Gali nusisiepti ir po akimirkos vel bliauna...
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 03 20, 14:00)
Sveikos,

Seniai besilankiau.
Mano pediatre skaiciuoja nuo gimimo, o neurologe nuo tada kada turejo gimti. Taip kad pagal pediatre mano vaikui beveik 3, o pagal neurologe 2 menesiai. Tai va as ir pagal vystymasi ziuriu kaip i 2 menesiu vaika, o siaip kaip i 3. Matyt labai noriu kad greiciau tie pilvo diegliai baigtusi,o sako kad 3 men. baigiasi.

O mums vis tas PILVAS (jomajo!!!!!  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif ). Ne nebezianu ko griebtis: pakeitem misini, geriam bakterijas (Linex), sab simplexa, msazuoju, siltas palute dedu, guldau ant pilvo. NIEKS NEPADEDA. Vaikas pradejo nesitustinti t.y. padaro kas antra diena. Bet kai nepadares buna tai taip smardziai bezda  doh.gif  Man del to labai neramu, nes kiek zinau vaikiuko nei kakutis nei bezdaliukai neturetu smirdeti. Siandien neapsikentusi vaiko kankinimosi pastaciau duju vamzdeli. Labai jo nemegstu. Bet ka gi daugiau daryti. Aisku iskarto prasiko. Tona gal padare. Niekaip nesuprant kai tiek s zarnose, kodel pats nepadaro.
Gal misini pakeisti vel. Nors gi Aptamilis skaitosi viens is geresniu....
Gal tos kurios misiniais maitinat turit patarima koki?

Gal jums gerosios bakterijos netinka?Mes is pradziu Gefilus vartojom bet poveikis nedidelis buvo, tada pakeitem i Acidophilus Bifidus Complex, nu mum is kart pagerejimas jautes o po poros sav net neprisiminem ka reiskia nesitustinti. Niu mes ir duphalaka naudojom tuo pat metu kaip ir gerasias bakterijas ax.gif O kakutis ir bezdaliukai yra ne kokio kvapo nes kai mazius nepadaro kakucio, jo pilvelyje vyksta puvimo procesai blink.gif Kiek is tavo aprasymo matau, tai man atrodo kad mazuciui tavo geruju bakteriju truksta. O tu gydytojai sakai kas darosi lialiui?Siaip jei nemato pagerejimo, turetu keisti kzka, ar gerasias bakterijas keisti ar kzka, nu nzn ax.gif Bet kzkaip manau vaikui imanoma padeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 03 20, 16:55)
Babynos lasu nebepardavineja Lietuvoje, nes neregistravo ju. Matyt Espumizano gamintojai uzbanino. Tuoj ir Sab simplexo tikriausiai neregistruos  verysad.gif

O mano vaikas syspsosi labai gailedamas to sypsnio bet samoningai. Gali nusisiepti ir po akimirkos vel bliauna...


maniske taj tikras sypseniukas thumbup.gif sypsosi viada ir visiems ax.gif dar palauk truputy, prades sypsotis ir taviskis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowiliuke: 20 kovo 2007 - 21:58
Sveikutes senokai as buvau cia uzsukusi vis per tas ligas verysad.gif prasirgom roto virusu verysad.gif siandien vel temp. uzkilo bet jau viliuosi kad dantukai mus kankina smile.gif tai va mes jau sedim ir lovytej isikabine stovim su vaikstyne smagei lakstom thumbup.gif uz rankyciu paimtas ir eiti bando taip idomei savo mazas kojites desto tongue.gif tik nemokam ropineti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringele5 @ 2007 03 22, 13:17)
Sveikutes senokai as buvau cia uzsukusi vis per tas ligas verysad.gif prasirgom roto virusu verysad.gif siandien vel temp. uzkilo bet jau viliuosi kad dantukai mus kankina smile.gif tai va mes jau sedim ir lovytej isikabine stovim su vaikstyne smagei lakstom thumbup.gif uz rankyciu paimtas ir eiti bando taip idomei savo mazas kojites desto tongue.gif tik nemokam ropineti  mirksiukas.gif

Saunuoliai 4u.gif Mes tai dar nesedim, nors laaabai jau nori, tai tik kartais pasisodinam ant keliu trumpam arba pusiau sedom automobilinej kedutej sedi ax.gif O ropoti tai jau laabai nori, nusliauzia koki pusmetri ir jau ziurek nosim aria lova blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mamytes, o jusu leliam pulsuoja momenelis?
maniskej vis papulsuoja, taj nzn cia ar blogaj, ar nieko tokio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 03 22, 23:16)
mamytes, o jusu leliam pulsuoja momenelis?
maniskej vis papulsuoja, taj nzn cia ar blogaj, ar nieko tokio  ax.gif

Mano dukrytei maumenėlis pulsuoja ir gydytoja dėl to nieko nesakė. Sūnui irgi labai ilgai maumemėlis nesukietėjo ir glostant jausdavosi pulsavimas. Na dabar sūnus tikras "kietakaktis" lotuliukas.gif ir tai ,kad maumemėlis pulsavo nieko tokio.
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2007 03 23, 00:28)
Mano dukrytei maumenėlis pulsuoja ir gydytoja dėl to nieko nesakė. Sūnui irgi labai ilgai maumemėlis nesukietėjo ir glostant jausdavosi pulsavimas. Na dabar sūnus tikras "kietakaktis"  lotuliukas.gif  ir tai ,kad maumemėlis pulsavo nieko tokio.

nuraminaj ax.gif
Atsakyti