Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

pasiskaiciau ankstesnes zinutes siame forume ir susidomejau mankstele su kamuoliu, gal kas galit parasyt bent viena paprasta pratimeli, kuri galeciau su savo zuikiais namie papraktikuot?

Papildyta:
QUOTE(hereja @ 2007 01 19, 20:15)
Mano dvynukes gime 35sav, viena 2020g 41cm, kita 1980g 41cm. Coliukes mes wub.gif Skestam visuose rubeliuose, neturejom jegu zisti mamytes papuko, dingo pienelis...valgom misinukus, is Avento buteliuku irgi nelabai eina valgyti, nes soskes tokioms coliukems per kietos ir per dideles doh.gif



Idomu kaip sekasi Herejos mergaitems augti? Ar jus taip pat gatvej sulaukiat kazkokio tai isskirtinio demesio? Mes kai gatvej su tuo dvigubu vezimu stumiames, tai vis tenka smalsuoliams pasakot kas kaip ir kada...o kai kuriu zmoniu reakcijos ir komentarai doh.gif griuk negyvas....Vyrui juokiuos : gerai kad ne trys gime, visai neiseitume...
Atsakyti
Ačiū, nuraminot. Visur ,kur tik skaičiau apie 2 mėn. pasiekimus, parašyta, kad jau turi šypsotis. Mano sūnus gimė laiku ir šypsojosi būdamas 2 mėn. Na , bet lauke jau vis dažniau šviečia saulytė ir manau, kad mano namų saulytė tikrai nusišypsos mums. Sūnelis labai laukia kada sesė pradės šypsotis, vieną kartą netyčia gavosi plati šypsena, tai sūnus visiems paskambino ir pranešė, kad sesė šypsosi smile.gif . O mūsu išdykėlė mus apgavo rolleyes.gif . Svarbiausia, kad nesusirgtu, nes pati visą savaitę sirgau ir sūnus sirgo. Gydytoja sakė ne gripas,bet kažkoks kitas virusas. Atrodo dukrytė neužsikrėtė, nes nei jai sloga,nei temperatūra kyla (man net 39,5 buvo). Gydytoja patarė lašinti į nosytę savo pienuko pirmus lašiukus prieš maitinimą, taip vaikas gauna antikūnių prieš virusą dar ir per nosytę, bei sumažėja rizika užsikrėsti. Taip ir dariau, gal todėl nesusirgo. Sveikatėlės jūsų leliukams, o ir jūs nesirgit .
Atsakyti
[quote=vienu kartu,2007 03 15, 23:07]
pasiskaiciau ankstesnes zinutes siame forume ir susidomejau mankstele su kamuoliu, gal kas galit parasyt bent viena paprasta pratimeli, kuri galeciau su savo zuikiais namie papraktikuot?

Mums dare taip: paguldo zuiki ant pilvuko ant kamuolio (kamuolys turi but spec gimnastikos mazdaug 75 diametro), ir ritineja pirmyn atgal pirmyn atgal, sitas pratimas lb gerai peciu juostai. Paskui mazius taip pat guli ant pilvuko ant kamuolio, padedi abi rankas lygiagreciai mazylio kuneliui, kad tavo nyksciai butu po vaikucio pazastukais, o pirstai apglebtu petukus, ir su rankom spyruokliuoji, ir spyruokliuodama ritineji kamuoli pirmyn atgal (spyruokliuoji ne spausdama mazyli ant kamuolio bet savo rankomis i kamuoli). Dar vienas yra kai padetis tokia pati kaip antro pratimelio, tik ne spyruokliuoji, o suki ratus su kamuoliu, ir astuonetus dar galima. Cia yra patys paprasciausi. Mane kineziterapeute pamoke, ir dbr pati maziu pamankstinu. O reiketu pamatyti klecko sypsena lotuliukas.gif Pamato kamuoli tai net dreba, jam lb patinka clap.gif Nezianu ar aiskiai parasiau, bet tikiuosi supratai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytės,
jungiamės ir mes prie jūsų
mes gimėm 34savaite,svėrėm 2,640-46cm.
Per mėnesiuka priaugom 800gr ir paaugom 4cm.Turim labai dideliu problemu su pilvuku. verysad.gif
Atsakyti
Aciu Adamo mamytei uz pratimus thumbup.gif , eisim bandyt.. Kamuoli turim is drauges gavau.. MAno Kristijonas ko tai nebenori ant pilvo gulet, paguli kiek ir lyg atrodytu kad kakliukas pavargo, nuleides galva ima verkti...Anksciau galedavo gulet ir gulet, dabar toks jausmas lyg kas skaudetu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(VILGRA @ 2007 03 17, 14:23)
sveikos mamytės,
jungiamės ir mes prie jūsų
mes gimėm 34savaite,svėrėm 2,640-46cm.
Per mėnesiuka priaugom 800gr ir paaugom 4cm.Turim labai dideliu problemu su pilvuku. verysad.gif


Sveika pasikungus....O kokios problemos su pilvu? verysad.gif Jei raizo pilvuka, tai vienam is maniskiu vakarais skaudedavo pilvuka tai dedavau ant pilvuko palyginta silta ranksluosti, padedavo... rolleyes.gif
Papildyta:
Cha na ir parasiau turetu but PASIJUNGUS... SORRY
Atsakyti
QUOTE(vienu kartu @ 2007 03 17, 14:43)
ant pilvuko palyginta silta ranksluosti, padedavo...  rolleyes.gif
Papildyta:
Cha na ir parasiau turetu but PASIJUNGUS... SORRY

NEPADEDA verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2007 03 17, 13:23)
sveikos mamytės,
jungiamės ir mes prie jūsų
mes gimėm 34savaite,svėrėm 2,640-46cm.
Per mėnesiuka priaugom 800gr ir paaugom 4cm.Turim labai dideliu problemu su pilvuku. verysad.gif


Sveika prisijungus 4u.gif Mes gimem 35 sav, 2 160 kg ir 41 cm ugio doh.gif Irgi turejom daug problemu su pilveliu, net nenoriu prisiminti blink.gif Mum dbr jau puse metuku tai jau net nebeprisimenam ka tai reiskia. Mes masazuodavom pilvuka ratuku pagal laikrodzio rodykle, guldydavom ant pilvuko ir masazuodavom nugaryte, dedavom ant pilvuko puslyte zuvyte pasildyti, duodavom Espumisan laseliu, darydavom mansteles pries valgi, nu ko mes tik neisbandem kad tik lialiui padet ax.gif Mum ir medz apykaita buvo sutrikus, kai mazius negaledavo rimtai nieko padaryt po 5 paras doh.gif Pasirodo gimem su vitamino D trukumu ir su geruju zarnyno bakteriju trukumu. Gavosi rachitas. Aciu Dievui viska laiku pastebejom ir dbr jau viskas praejo be pasekmiu ax.gif karsta.gif
Papildyta:
[quote=vienu kartu,2007 03 17, 15:43]
Aciu Adamo mamytei uz pratimus thumbup.gif , eisim bandyt.. Kamuoli turim is drauges gavau.. MAno Kristijonas ko tai nebenori ant pilvo gulet, paguli kiek ir lyg atrodytu kad kakliukas pavargo, nuleides galva ima verkti...Anksciau galedavo gulet ir gulet, dabar toks jausmas lyg kas skaudetu unsure.gif
Papildyta:

Ner uz ka 4u.gif Kad tik macytu laugh.gif Maniskis is pradziu irgi lb megdavo gulet ant pilvuko, bet dbr tai nebenori gulet bet nori sliauzti, pasliauzia koki pusmetri ir ziurek jau aria nosim lova lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
ir aš duodu gefilus geruju bakteriju ir vitaminoD po tris lašiukus per diena.Bus matyt kaip toliau su tuo pilvuku reik laukti.O jus aukit didelės ir stiprios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2007 03 17, 20:57)
ir aš duodu gefilus geruju bakteriju ir vitaminoD po tris lašiukus per diena.Bus matyt kaip toliau su tuo pilvuku reik laukti.O jus aukit didelės ir stiprios  4u.gif

Dideli ir stiprus blush2.gif Pas mane sunelis blush2.gif smile.gif Jus taip pat 4u.gif Reikia lb daug kantrybes tokiem mazuciukam ax.gif
Atsakyti
Nu va...pabandem mes pratimukus...Tomui sekasi gerai ( mano manymu), iskeles galva gerai laiko...O va Kristijonelis musu,,,guli kaip lepsis prie kamuolio prisiplojes lotuliukas.gif apseiliojo tik kamuoli visa...prisijuokiau ..manau kad vis delto kiek silpnulis bus ant to kampo... g.gif A, beje norejau dar jusu nuomones visu paklaust , kaip jus pvz vaikuciu laika skaiciuojat: nuo gimimo dienos ar vis del to atsizvelgiat i turejusia buti gimdymo data. Mane cia subalamutino kazkaip konsultacijoj, tipo juk jie turetu dabar buti tiek ir tiek...neatsizvelgiant kad jie jau dabar 5 men ir 2 sav..Kokia jusu nuomone apie tai ir ka sako jusu konsultacijos vystymosi klausimu...
Atsakyti
Ir mes ir musu gydytoja skaiciuoja visada laika nuo gimimo ax.gif Manau taip ir turetu buti, juk kiekvienas gimtadienis bus svenciamas ta diena kada kleckai musu gime 4u.gif I tai kad musu mazuciukai gime anksciau laiko, reikia kreipti demesi kai stebimas kudikio vystymasis, pvz jei vaikuciai pradeda mazdaug sedeti 6 men, tai musu mazyliai tai gali pradeti daryti 7 men, nes tuo metu jiem kaip ir butu tik 6 men. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai gimtadieniai kas be ko bus svenciami LAIKU.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bet vat su tais primaitinimais ir viskuo kitu as manau irgi kad reikia atsizvelgt i ju "'biologini" amziu, laika kai jie turejo gimt. as vis kazkaip mintyse primetu, jiems turetu but tik tiek ir tiek, nors cia kaip kas manau , mano drauges vaikas gime trim men anksciau , bet ji vaikuti lanksto raito kaip bendraamzius, nors mano manymu nevertetu is vaiko reikalaut per daug, jug kaip sakant viskam savo laikas, kaip besinoretu matyt juos jau daug savarankiskesnius wub.gif
Atsakyti