Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sujungti du kompus į vieną

QUOTE(wikonda @ 2008 09 12, 09:00)
Dėkui 4u.gif Bet jo pagalba tūrės būt įjungti abu pc, kad galėčiau naudotis tame antrame netu g.gif ar išjungus pagrindinį išsijungs ir antrasis blush2.gif

Nebebus „pagrindinio“ ir „antro PC“. Pagrindinis bus maršrutizatorius. Jis bus įjungtas nuolat.
Papildyta:
QUOTE(Palemonas @ 2008 09 12, 10:52)
Bet čia juk taip nebus - paprastas naminis internetas juk.

Meganetas pagal mac suriša. Net ir „paprastą naminį internetą“. Jei taip nedarytų, tai labai greitai lietuvaičiai pradėtų savavališkai pasijunginėti internetą, juk prie kabelių daugiabučiuose gali prieiti pakankamai lengvai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkata: 12 rugsėjo 2008 - 12:19
QUOTE(valkata @ 2008 09 12, 13:18)
Meganetas pagal mac suriša. ...

Tada jo, aš kažkaip tikėjausi, kad čia apie zebrus šnekam.
Atsakyti
Tai dar kartelį man patikslinkit ko reikia ir siūsiu brolį pirkti tongue.gif Tai tas reuteris ir yra tas maršrutizatorius blush2.gif o modemas kas tada doh.gif O dar skaučiau, kad yra trys viename doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 09 12, 14:16)
Tai dar kartelį man patikslinkit ko reikia ir siūsiu brolį pirkti tongue.gif Tai tas reuteris ir yra tas maršrutizatorius blush2.gif o modemas kas tada doh.gif O dar skaučiau, kad yra trys viename doh.gif  lotuliukas.gif

Tau modemo nereikia, reikia maršrutizatoriaus (angliškai router).

O šiaip gal geriau tegu kas nors nusimanantis nupirktų jį? Pvz. tas, kuris viską pajungs ir sukonfigūruos? smile.gif

Šiaip yra būtina, kad tame maršrutizatoriuje būtų galimybė laisvai nustatyti MAC adresą, nes reikės jam nurodyti tą patį adresą, kuris dabar yra kompe, pajungtame prie ineto. Plius aš būtinai imčiau maršrutizatorių su ugniasiene, DHCP palaikymu.


Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 09 12, 15:02)
Tau modemo nereikia, reikia maršrutizatoriaus (angliškai router).

O šiaip gal geriau tegu kas nors nusimanantis nupirktų jį? Pvz. tas, kuris viską pajungs ir sukonfigūruos? smile.gif

Šiaip yra būtina, kad tame maršrutizatoriuje būtų galimybė laisvai nustatyti MAC adresą, nes reikės jam nurodyti tą patį adresą, kuris dabar yra kompe, pajungtame prie ineto. Plius aš būtinai imčiau maršrutizatorių su ugniasiene, DHCP palaikymu.

begalo dėkinga bigsmile.gif už išsamų paaiškinimą, tai dar papildomai laidų gal reiks, gal to versto, kur jūs čia minėjote ax.gif ar jau perkant ten išaiškins blush2.gif
O gal patartumėte kur geriau pirkti ar nesvarbu aš čia kainų skirtumu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 09 12, 21:26)
begalo dėkinga bigsmile.gif  už išsamų paaiškinimą, tai dar papildomai laidų gal reiks, gal to versto, kur jūs čia minėjote ax.gif ar jau perkant ten išaiškins blush2.gif
O gal patartumėte kur geriau pirkti ar nesvarbu aš čia kainų skirtumu blush2.gif

Viskas priklauso, ko tau reikia. Pirmas, supratau, stacionarus. O antras koks? Interneto kabelis nutemptas nekliudys? Jeigu loptopas galima imti ruteriuką su bevieliu tinklu.
Naujo kaina butu apie 200lt.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 09 13, 11:44)
Viskas priklauso, ko tau reikia. Pirmas, supratau, stacionarus. O antras koks? Interneto kabelis nutemptas nekliudys? Jeigu loptopas galima imti ruteriuką su bevieliu tinklu.
Naujo kaina butu apie 200lt.

Laba ir antras stacionarus ax.gif tai kabelį reiks ir į antrajį nuvesti nuo to maršrutizatoriaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 09 12, 12:18)
Meganetas pagal mac suriša. Net ir „paprastą naminį internetą“. Jei taip nedarytų, tai labai greitai lietuvaičiai pradėtų savavališkai pasijunginėti internetą, juk prie kabelių daugiabučiuose gali prieiti pakankamai lengvai.


Galvojau, kad viskas aišku, bet dabar jau visiškai nebeaišku doh.gif

Niu, dar viena tundra bandys neišvesdama iš proto didžiųjų protų sužinoti atsakymą flirt.gif hihihi.gif Būkite geri, nepasikuklinkit ir paaiškinkit man, tundrai biggrin.gif Tas pats Meganet'as ir pas mus. Du kompai, vinas stacionarus, kitas nešiojamas. Tai norint naudotis internetu abiejuose, apsimetant, kad naudoja tik stacionaras, man reikia tik router'iuko? Ar reikia dar kažko? mastau.gif

Papildyta:
Aha, o dar gi tą routr'iuką reiks kažkaip sukonfiguruoti, kad negalėtų bet kas bet kada pas mus užsukti? Kaip tai padaryti? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2008 11 20, 17:54)

Galvojau, kad viskas aišku, bet dabar jau visiškai nebeaišku doh.gif

Niu, dar viena tundra bandys neišvesdama iš proto didžiųjų protų sužinoti atsakymą flirt.gif hihihi.gif Būkite geri, nepasikuklinkit ir paaiškinkit man, tundrai biggrin.gif Tas pats Meganet'as ir pas mus. Du kompai, vinas stacionarus, kitas nešiojamas. Tai norint naudotis internetu abiejuose, apsimetant, kad naudoja tik stacionaras,  man reikia tik router'iuko? Ar reikia dar kažko? mastau.gif

Papildyta:
Aha, o dar gi tą routr'iuką reiks kažkaip sukonfiguruoti, kad negalėtų bet kas bet kada pas mus užsukti? Kaip tai padaryti? mastau.gif

Niu jai apie mane buvo turima omeny, tai persiprašau g.gif Bet savęs tundra nelaikau schmoll.gif biggrin.gif Nemanau, kad turiu viską suprasti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2008 11 20, 18:54)

Galvojau, kad viskas aišku, bet dabar jau visiškai nebeaišku doh.gif

Niu, dar viena tundra bandys neišvesdama iš proto didžiųjų protų sužinoti atsakymą flirt.gif hihihi.gif Būkite geri, nepasikuklinkit ir paaiškinkit man, tundrai biggrin.gif Tas pats Meganet'as ir pas mus. Du kompai, vinas stacionarus, kitas nešiojamas. Tai norint naudotis internetu abiejuose, apsimetant, kad naudoja tik stacionaras,  man reikia tik router'iuko? Ar reikia dar kažko? mastau.gif

Papildyta:
Aha, o dar gi tą routr'iuką reiks kažkaip sukonfiguruoti, kad negalėtų bet kas bet kada pas mus užsukti? Kaip tai padaryti? mastau.gif

Reiktu rauteriuko. jeigu nori loptope naudoti wifi, reikia panasaus rauterio. Tuomet stacionarus bus sujungtas laidu, o loptopas turės bevielį. Arba jeigu abu kompus jungsi laidais užteks ir panašaus. Tik va pajungus rauterį reikės į jį klonuoti kompo kuris dabar turi internetą MAC adresą. O jeigu darysi bevielį, reiktu wifi uždėti slaptažodi, kad kaimynai neprisijunginėtu.
Papildyta:
QUOTE(wikonda @ 2008 11 20, 19:01)
Niu jai apie mane buvo turima omeny, tai persiprašau g.gif Bet savęs tundra nelaikau schmoll.gif  biggrin.gif Nemanau, kad turiu viską suprasti  bigsmile.gif

Keista, kodėl abstrakčius pasakymus reikia sau pritaikyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 11 20, 18:01)
Niu jai apie mane buvo turima omeny, tai persiprašau g.gif Bet savęs tundra nelaikau schmoll.gif  biggrin.gif Nemanau, kad turiu viską suprasti  bigsmile.gif

Niekada, netgi juokaudama, nepravardžiuoju nepažįstamų žmonių 4u.gif Jeigu ką, čia aš apie save kalbėjau mirksiukas.gif O dar viena, parašiau tik todėl, kad tokių, kaip aš yra daug ir kartais (netgi dažniau hihihi.gif ) mes atsibostame su savo klausimais 4u.gif

QUOTE(Taktas @ 2008 11 20, 18:13)
Reiktu rauteriuko.  jeigu nori loptope naudoti wifi, reikia panasaus rauterio. Tuomet stacionarus bus sujungtas laidu, o  loptopas turės bevielį.  Arba jeigu abu kompus jungsi laidais užteks ir panašaus. Tik va pajungus rauterį reikės į jį klonuoti kompo kuris dabar turi internetą MAC adresą. O jeigu darysi bevielį, reiktu wifi uždėti slaptažodi, kad kaimynai neprisijunginėtu.
Papildyta:

Keista, kodėl abstrakčius pasakymus reikia sau pritaikyti g.gif


Ačiū aciuks.gif Ir, kiek suprantu, tas router'iukas (jeigu norėsiu rinktis wifi loptope) jungsis prie internetinio kabelio, kaip pagrindinis ryšio vartotojas (tam tas MAC adreso klonavimas, ar ne?), o prie jo kabeliuku - stacionaras ir bevieliu ryšiuku - loptopas? Ar taip? flirt.gif O slaptažodžių uždėjimas router'iuko instrukcijoje aprašytas? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RUDOJI: 20 lapkričio 2008 - 18:39
QUOTE(RUDOJI @ 2008 11 20, 19:30)
Niekada, netgi juokaudama, nepravardžiuoju nepažįstamų žmonių 4u.gif Jeigu ką, čia aš apie save kalbėjau mirksiukas.gif O dar viena, parašiau tik todėl, kad tokių, kaip aš yra daug ir kartais (netgi dažniau hihihi.gif ) mes atsibostame su savo klausimais 4u.gif
Ačiū aciuks.gif Ir, kiek suprantu, tas router'iukas (jeigu norėsiu rinktis wifi loptope) jungsis prie internetinio kabelio, kaip pagrindinis ryšio vartotojas (tam tas MAC adreso klonavimas, ar ne?), o prie jo kabeliuku - stacionaras ir bevieliu ryšiuku - loptopas? Ar taip? flirt.gif O slaptažodžių uždėjimas router'iuko instrukcijoje aprašytas?

Vadinasi tau reikės wifi rauteriuko. Į jį jungi ateinanti interneto kabelį, iš jo į stacionaru kompą. Ir jeigu pririštas yra tinklo stacionarus, reikės jo MAC klonuoti į rauteriuką.
Nors prie rauterio būna nebloga instrukcija su aprašymu, Ten nurodyta kaip prisijungti prie rauterio ir kokia konfiguracija, kiekvienu atveju.
Išties ten nieko sudėtingo nėra.
Atsakyti