Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sujungti du kompus į vieną

Idomu butu parduotuveje paprasyti parekomenduoti ir parduoti kelvedi. Arba kompiuterineje firmoje paklausti, kaip nustatyti kelvedi. Lietuvybėgerai, tačiau dažnai ir perlenkiama lazda.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 03 04, 23:42)
Idomu butu parduotuveje paprasyti parekomenduoti ir parduoti kelvedi. Arba kompiuterineje firmoje paklausti, kaip nustatyti kelvedi. Lietuvybėgerai, tačiau dažnai ir perlenkiama lazda.

Jei firma normali -- supras be problemų. Pilnai sutinku, kad dažnai su ta lietuvybe perlenkiama (kai kurie angliški terminai net neišsiverčia į lietuvių kalbą), tačiau su Kelvedžiu -- manau neperlenkiama.
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 01 16, 23:18)
Man tai irgi aktualu. Kaip prisijungti antrą kompą prie pirmo, kad interneto tiekėjas to nepastebėtų? Nepagalvokit nieko blogo - antram kompui interneto reikia poraa kartų per savaitę porai valandų, bet reikia, o mokėti už tiek nesinori, vis tiek duodamų megabaitų neišnaudojam. Ar užteks sujungti tuo laidu? Prisiskaičiau kad plokštes kažkokias papildomai reikia įdėt.

Keliu labai sau aktualią temukę į viršų 4u.gif
Bet noriu, kad tiekėjai apie tai žinotu lotuliukas.gif Pasiskambinau ir man tokiai nusimanančiai šioje srityje taip išaiškino,,,, doh.gif
Tai jai turit kantrybės labai prašau padėti 4u.gif
Labai noriu antro kompiuterio su internetu kitam kambarį biggrin.gif Aš įsivaizdavau naujam tinklo plokštė yra nusipirksiu tik kabelį, pajungsiu nuo pagrindinio PC ir tūrėsiu internetą doh.gif hihihi.gif
Bet lotuliukas.gif jai jungtų naują kabelį nuo skydinės pas mus įvestas Meganetas, tai mokėčiau, kaip už du atskirus internetus doh.gif Aš to tikrai nenoriu schmoll.gif tada siūlė nusipirkti modemą. Tai jai aš nusipirksiu modemą ir juo bus pajungti abu pc, tai jau nereiks mokėti už tą antrąjį g.gif
Tik nesijuokit, nes nu trūkšt plyšt reik interneto antram pc blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 11 rugsėjo 2008 - 00:37
QUOTE(wikonda @ 2008 09 11, 01:35)
Keliu labai sau aktualią temukę į viršų 4u.gif
Bet noriu, kad tiekėjai apie tai žinotu lotuliukas.gif Pasiskambinau ir man tokiai nusimanančiai šioje srityje taip išaiškino,,,,  doh.gif
Tai jai turit kantrybės labai prašau padėti 4u.gif 
Labai noriu antro kompiuterio su internetu kitam kambarį biggrin.gif Aš įsivaizdavau naujam tinklo plokštė yra nusipirksiu tik kabelį, pajungsiu nuo pagrindinio PC ir tūrėsiu internetą doh.gif  hihihi.gif
Bet lotuliukas.gif jai jungtų naują kabelį nuo skydinės pas mus įvestas Meganetas, tai mokėčiau, kaip už du atskirus internetus doh.gif Aš to tikrai nenoriu schmoll.gif tada siūlė nusipirkti modemą. Tai jai aš nusipirksiu modemą ir juo bus pajungti abu pc, tai jau nereiks mokėti už tą antrąjį g.gif
Tik nesijuokit, nes nu trūkšt plyšt reik interneto antram pc blush2.gif

Maršrutizatorių(svičą) nusipirk.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 09 11, 14:11)
Maršrutizatorių(svičą) nusipirk.

Dėkinga nors už, tai kad kažkas atsiliepė biggrin.gif bet moteriškų kalba galima būtų išaiškinti detaliau blush2.gif skaitinėjau jūs ir kažkam čia patarinėjote, bet nu nenoriu kviestis kompiuterio meistro, kad man tik išaiškintų ko man reik. Bet nu nesuprantu ar galima padaryti taip, kad turint vieną interneta naudotis dviem kompiuteriais mokant tik už vieną. Aš noriu visko legaliai nenoriu sėdėti, kaip ant adatų ir pergyventi neduok kas sužinos doh.gif biggrin.gif O kiek jis kainuoja ir kur jį pirkti. Vistiek neapsieisiu be kompiuteristo pagalbos juk kažkas man tūrės viską sujungti blush2.gif tik tiek noriu pati nors kiek suvokti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 11 rugsėjo 2008 - 15:21
QUOTE(wikonda @ 2008 09 11, 15:21)
Dėkinga nors už, tai kad kažkas atsiliepė biggrin.gif bet moteriškų kalba galima būtų išaiškinti detaliau  blush2.gif skaitinėjau jūs ir kažkam čia patarinėjote, bet nu nenoriu kviestis kompiuterio meistro, kad man tik išaiškintų ko man reik. Bet nu nesuprantu ar galima padaryti taip, kad turint vieną interneta naudotis dviem kompiuteriais mokant tik už vieną. Aš noriu visko legaliai nenoriu sėdėti, kaip ant adatų ir pergyventi neduok kas sužinos doh.gif  biggrin.gif O kiek jis kainuoja ir kur jį pirkti. Vistiek neapsieisiu be kompiuteristo pagalbos juk kažkas man tūrės viską sujungti blush2.gif tik tiek noriu pati nors kiek suvokti tongue.gif

Maršrutizatoriai pardavinėjami visose kompiuterius pardavinėjančiose kontorose. Jų kaina priklauso nuo maršrutizatoriaus, grubiai tariant nuo kiek mažiau nei 100Lt iki kelių šimtų Lt (nešneku čia apie rimtus „pramoninius“ maršrutizatorius).

Jei žinai kas yra IP, MAC adresai, kur jie nustatomi ir kam reikalingi tai gali ir pati pasistatyti maršrutizatorių. Jei ne, tai geriau kviesk tą, kas nusimano nes vargu ar pačiai pavyks susidoroti.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 09 12, 06:14)
Maršrutizatoriai pardavinėjami visose kompiuterius pardavinėjančiose kontorose. Jų kaina priklauso nuo maršrutizatoriaus, grubiai tariant nuo kiek mažiau nei 100Lt iki kelių šimtų Lt (nešneku čia apie rimtus „pramoninius“ maršrutizatorius).

Jei žinai kas yra IP, MAC adresai, kur jie nustatomi ir kam reikalingi tai gali ir pati pasistatyti maršrutizatorių. Jei ne, tai geriau kviesk tą, kas nusimano nes vargu ar pačiai pavyks susidoroti.

Dėkui 4u.gif Bet jo pagalba tūrės būt įjungti abu pc, kad galėčiau naudotis tame antrame netu g.gif ar išjungus pagrindinį išsijungs ir antrasis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 12 rugsėjo 2008 - 09:01
QUOTE(wikonda @ 2008 09 12, 10:00)
... ar išjungus pagrindinį išsijungs ir antrasis blush2.gif

Ne, neišsijungs, kadangi nėra jokio pagrindinio(šalutinio) PC - jie abu bus įjungti į maršrutizatorių, kuris įjungtas į modemą.
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 09 12, 10:00)
Dėkui 4u.gif Bet jo pagalba tūrės būt įjungti abu pc, kad galėčiau naudotis tame antrame netu g.gif ar išjungus pagrindinį išsijungs ir antrasis blush2.gif


Jeigu kompas priri6tas pagal mac adresą, tai svičas nelabai padės. Pastatai ruteriuką ir junk nors ir kelis kompus. Tiekėjas matys kaip vieną. Aš pats taip pajungęs tris kompus, kartai pamėginimui ir ketvirtą pajungiu.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 09 12, 11:45)
Jeigu kompas priri6tas pagal mac adresą, tai svičas nelabai padės. ...

Bet čia juk taip nebus - paprastas naminis internetas juk.
Atsakyti
Aš irgi manau, kad ar pririšta pagal mac adresą, ar ne, meganeto modemas į kitą laido galą siunčia vieną IP adreso priskyrimą, tai su switchu neveiktų, būtinai reikia routerio, kuris sau pasiėmęs meganeto IP adresą, prijungtiems kompams duotų vietinius.
Atsakyti
Dėkui, bet be kompiuteristo neapsieisiu g.gif Pas mane meganetas pajungtas nuo skydinės blush2.gif tai taip ir nesuprantu ką rinktris, ar pirkt modemą ar tą maršrutizatorių ar dar ką doh.gif blush2.gif Ir noriu legaliai lotuliukas.gif Nesukit galvos pasimečiau visai atrodo lengviau lengviau bus, bet kad doh.gif Svarbiausia ner artimų rate kas tokius dalykus nusimanytų, tai nebūtų visai jokios problemos verysad.gif
Atsakyti