Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sujungti du kompus į vieną

QUOTE(cudo @ 2007 01 16, 22:31)
o kaip jis atrodo,pas mus tai toks kur prie modemo jungias,kaip pirkom tai pardavejas sake kad tiks.sujungt tai sujungiam bet ant ekrano neismeta jokios ikonos


Išorinį modemą ir LAN plokštę jungia paprastas, t.y. neverstas LAN kabelis.
Verstas LAN kabelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytautas :): 16 sausio 2007 - 22:26
Man tai irgi aktualu. Kaip prisijungti antrą kompą prie pirmo, kad interneto tiekėjas to nepastebėtų? Nepagalvokit nieko blogo - antram kompui interneto reikia poraa kartų per savaitę porai valandų, bet reikia, o mokėti už tiek nesinori, vis tiek duodamų megabaitų neišnaudojam. Ar užteks sujungti tuo laidu? Prisiskaičiau kad plokštes kažkokias papildomai reikia įdėt g.gif .
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 01 17, 00:18)
Man tai irgi aktualu. Kaip prisijungti antrą kompą prie pirmo, kad interneto tiekėjas to nepastebėtų? Nepagalvokit nieko blogo - antram kompui interneto reikia poraa kartų per savaitę porai valandų, bet reikia, o mokėti už tiek nesinori, vis tiek duodamų megabaitų neišnaudojam. Ar užteks sujungti tuo laidu? Prisiskaičiau kad plokštes kažkokias papildomai reikia įdėt  g.gif .


reikia kad pagrindiniam kompiuteryje (tas kur pastoviai prie tinklo prijungtas) butu dar viena tinklo plokste. ir versto laido reikia

o paskui prasideda konfiguravimas abieju kompiuteriu, tiltu (bridge) kurimas, interneto sharinimas ir tt.
Atsakyti
mane irgi domina kaip sujungti 2 kompus (vienas paprastas kitas neshiojamas). ir ar imanoma po to neshiojama kompa be laido naudoti interneta? (aishku cia kalbu apie namus)
reiketu greito atsakymo, nes galvoju siom dienom arba pasidaryti taip arba ne
aciu heart.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2broliai: 14 vasario 2007 - 11:43
Jei nesiojamas kompas turi WiFi , tai yra beviele plokste, tada reiktu nusipirkti bevieli routeri http://bms.lt/?preke=17115 , ir i stacionaru kompiuteri wifi adapteri ideti - http://bms.lt/?preke=26999 , tada galesit sujungti du kompus vienas su kitu, bei naudotis internetu visiskai be laidu.
O jei aktualu kaina, tada pigiausias variantas pirkti i stacionaru kompiuteri dar viena tinklo plokste (kaina apie 20 lt) ir versta kabeli (tada bus jau nesiojamas su laidais) (kaina apie 7-15 lt, priklausomai nuo ilgio). Bet tokiu jungimu vel yra viena blogybe - internetas antram kompe veiks tik tada kai bus ijungtas pirmasis. Jei vel toks variantas netinka, tada perkam paprasta routeri (kaina nuo 50- 100 lt) ir jungiam abu kompiuterius prie jo. Daugiau tik konfiguravimo reikalas
Atsakyti
Turim namie pajungę prie bevielio routerio laptopą ir stacionarų kompiuterį. Internetas veikia iš abiejų kompų, laptopas bevieliu būdu. Bet ką reiktų pasidaryti, kad būtų ryšys tarp abiejų kompų? Ta prasme, kai abu kompai įjngti, kad iš vieno būtų galima landžioti po kitą. Galbūt reikia papildomos programos?
Atsakyti
pasidaryti network wizard, pasharinti po ka galima landzioti (suteikti teises ieiti i tam tikra kataloga) ir berods suzinoti to kompo vidini IP adresa. Galiu del kazko klyst, bet man rodos kad reiktu butent taip
Atsakyti
QUOTE(mamyte03 @ 2007 02 17, 19:24)
pasidaryti network wizard, pasharinti po ka galima landzioti (suteikti teises ieiti i tam tikra kataloga) ir berods suzinoti to kompo vidini IP adresa. Galiu del kazko klyst, bet man rodos kad reiktu butent taip

Gal galėtum truputį plačiau pakomentuoti. Dabar kai įeinu "view available wireless networks", matau tinklo pavadinimą, ir kad šiuo metu prie jo prisijungus. Šis tinklas buvo padarytas jungiant routerį ir internetą paskirstant dviem kompam: laptopui ir stacionariam. Jau rašiau, kad internetą turi abu kompai, o va, vienas kito nemato.
Iš tavo atsakymo, supratau, kad man naudojant network wizard, reiktų sukurti dar vieną tinklą. Ar teisingai supratau? Jei noriu iš laptopo jungtis bevieliu, tai rinktis "setup a wireless network for a home or small office" ir pasirinktio naujo tinklo kūrimą?
Atsakyti
jei zebra internetui 2 kompus sujungt tai turbut i abu ir modema suinstaliuot reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(migllute @ 2007 03 04, 14:23)
jei zebra internetui 2 kompus sujungt tai turbut i abu ir modema suinstaliuot reikia  bigsmile.gif

Reikia rauteriuko. Kartais buna modemas kartu su rauteriu, tačiau dažniausiai vien dsl modemas. Statai, rauteri po modemo ir i ji sujungi abu kompus. Tik reikės sukonfiguruoti rauteriuka.I paprasčiausia rauteriuka galima sujungti iki 4 kompu.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 03 04, 16:37)
Reikia rauteriuko. Kartais buna modemas kartu su rauteriu, tačiau dažniausiai vien dsl modemas. Statai, rauteri po modemo ir i ji sujungi abu kompus. Tik reikės sukonfiguruoti rauteriuka.I paprasčiausia rauteriuka galima sujungti iki 4 kompu.

"Rauteriukas" lietuviškai -- kelvedis mirksiukas.gif
Kalbėkime lietuviškai!
Atsakyti
oho rauteriukas-kelvedis blink.gif kas tie per aparatai lotuliukas.gif ai ne mano nosiai tie jungimai,jei nieko nesupranti tai geriau ir nelist lotuliukas.gif Bet aciu uz konsultacijas 4u.gif
Atsakyti