Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai

QUOTE(akvilyte @ 2007 07 20, 12:52)
as tai isimylejau sita fototapeta... mergytes kolkas neturiu.. pas berniuka netiks.. tai galvoju gal as savo palepej issiklijuosiu  blush2.gif

user posted image
senukuose  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  90lt kainuoja.....

O kodel netiks vaikinams? As manau, kad mano berniukams netgi labai tiks sita pieva. Aciu uz nuoroda.
Atsakyti
QUOTE(ilze @ 2007 08 03, 20:21)
aš suprantu, kad jos "fake", ir nereikia man kad jos šviestų  smile.gif
Mąstau apie tai, kad pačią idėją nusiplagijuoti... tamsūs lapų kontūrai šviesiame fone  g.gif Juk tai galima atlikti paprasčiausiais sienų dažais? Gi niekas neateis tikrinti, ar tiksliai ornamentą atkartojai, lapelį šen ar ten praleidai. Bėda tik, kad niekad nesu ant tokių didelių plotų piešusi, bet labai pasistengus ir niekur neskubant, manau, turėtų pavykti  bigsmile.gif



trafaretinis dazymas

-gal cia rasi ka naudingo!
Atsakyti
QUOTE(nes @ 2007 08 07, 14:22)
trafaretinis dazymas

-gal cia rasi ka naudingo!


Tikrai 4u.gif

Labiausiai prie širdies "Viola" siena thumbup.gif O į tą staliuką pažiūrėjus iškart užsimaniau vasarnamio...
Atsakyti
sveikos
turim keleta pvz tapetu galime pritaikyti pagal jusu ismatavimus smile.gif pvz. http://www.images.lt...p;foto_id=29814 jei bus dideliu pageidavimu tai galima ir vaikiskom tematikom padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melionine.asara @ 2007 10 31, 13:07)
sveikos
turim keleta pvz tapetu galime pritaikyti pagal jusu ismatavimus smile.gif pvz.  http://www.images.lt...p;foto_id=29814 jei bus dideliu pageidavimu tai galima ir vaikiskom tematikom padaryt smile.gif


mane šiuo metu labai domina fototapetai, gal galėtumėt daugiau pzv. įdėt? Man reikia apie 2,5 m. ilgio ir apie 60 cm. aukščio žolės fragmento, norėčiau kad ta žolė būtų nespalvota, pvz. pilka. Gal galima būtų gauti jūsų kontaktus į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūtė @ 2007 10 31, 12:31)
mane šiuo metu labai domina fototapetai, gal galėtumėt daugiau pzv. įdėt? Man reikia apie 2,5 m. ilgio ir apie 60 cm. aukščio žolės fragmento, norėčiau kad ta žolė būtų nespalvota, pvz. pilka. Gal galima būtų gauti jūsų kontaktus į AŽ  4u.gif



siaip tai galima padaryti viska: issirenkam paveiksleli is kokio image bank'o, pvz dreamstime.com ar patikusi autorini darba, paimam kambario nuotrauka, fotoshopu pasipaisom eskiza kaip daug maz atrodys konkreciame kambaryje ir jei tinka, yra firma kuri atspausdins ir uzklijuos netgi. Variantu idomiu yra ir ant sienu ir ant stiklo, kombinuojant nuotraukas su grafika ir pan. Geriausia parasyti Andriui el.pastu sparks@sparks.lt - jis detaliau ir asmeniskai gali papasakoti daugiau, nes nuolat susiduria su panasiais poreikiais is interjero dizaineriu.
Atsakyti
O gal kas nors kur nors matetė "Grafity" foto tapetų? Kur? Už kiek? rolleyes.gif
Atsakyti
GRAFITY foto tapetą pirkau berniuko kambariui Vilniuje, Domus galerijoje, tik nepamenu pavadinimo parduotuvės.Man visai patiko, aišku sūnui patiko labiausiai. Kaina apie 600 Lt.
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2007 06 03, 18:27)
dienos metu

user posted image
nakties metu

user posted image

kažkur dar mačiau ne tokių perkrautų. Tai tie man buvo thumbup.gif
Dėl fototapetų klijavimo, tai ne iš vieno gridžiu, kad žiauriai daug vargo. Tik ar neverta dėl gražių dalykų pasistengti.
Iš čia matytų man dar nerealus, tas su rasotais lapais.... thumb_yello.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu visokiu geliu , gal kam patiks 4u.gif
user posted image
user posted image
daugiau cia:
http://www.houseinvilnius.com/tulpes/
yra ir kitokiu geliu , jeigu domina tai ieskosiu
Atsakyti


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Siaubas koks grozis thumbup.gif
Atsakyti