Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai

QUOTE(rutellee @ 2007 07 20, 11:19)
cia apie ta tapeta kalbi, kur viena buvo ikelusi?
na patarciau imti spalva is to tapeto sienoms, bet pastebejau kad ten tik juoda ir raudona jei as neklystu, tai tada netinka...tada reiktu derinti kazkokias spalvas prie raudonos, tiktu kokia rozine, svelni rusva, kokia ir kakavine....gal but ka nors sviesaus....aisku butu idomu ir ta siena kur tapetas nudazyt raudonai, bet kad spalva sutaptu su tapeto, o visas kitas sviesiai...

kodel nera gražių tapetų senukuose visi su kriokliais visokiais fui. be to labai ploni tai jau isivaizduoju kad siena kaip ledas turetu but kad uzklijuotgalima butu graziai doh.gif as taip noriu bet bijau išmest pinigus į balą unsure.gif
Atsakyti
as tai isimylejau sita fototapeta... mergytes kolkas neturiu.. pas berniuka netiks.. tai galvoju gal as savo palepej issiklijuosiu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
akvilyte o kur tu si tapeta radai? beje labai grazus...toks pasakiskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2007 07 20, 13:59)
akvilyte o kur tu si tapeta radai? beje labai grazus...toks pasakiskas wub.gif

senukuose lotuliukas.gif mirksiukas.gif 90lt kainuoja.....

mano palepe bus mano pasaulis.. kuris turi buti mazas jaukus ir pasakiskas.. kurioje as galeciau pabegt nuo visu ir pasislept.. pasvajot ir pakurt kazka grazaus blush2.gif todel manau kad visai i tema butu.... net mano mama pamacius issilyde, nors kai pasakojau tai sake kad kazkokia nesamone sugalvojau lotuliukas.gif wub.gif

nors va dar viena dilema kad turiu jam tik viena siena... bet ten lyg ir darbastalis butu pats tas.. tai uzsidengtu sad.gif na ziuresim.. vistiek as ji pas save namuky kazkur panaudosiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 20 liepos 2007 - 13:27
akvilyte manau gerai sugalvojai, kiek as tave zinau is sm tu siuvi-kuri-modeliuoji...manau tau reikia tavo erdves-darbo zonos, kurioje tu jaustimeis nesuvarzyta-laisva ir kurybinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2007 06 17, 11:30)
sis kambarys bus miegamasis..  nuotraukoj tikrai nesimato viso broko.. faktas tas kad turi siena svari buti... klijai tepami svarioj aplinkoj.. kadangi pas mus ten dar buvo  grindys neisdetos tai papuole klijuojant visokiu akmenuku irj ie labai matosi nors jau ten su mama ir gremzem.. ktias dalykas nuotraukoj nesimato sujungimo.. o realybej tas sujungimas matosi... nes paveikslo krastai ne raudoni ar juodi o balti... kad ir kiek tu ji kirptum ar bandytum klijuot ant virsaus tai vis tiek balta juostele svies.. reiks bandyt su kokiais vandeninias dazais ta juostele naikint.. nors bijau kad daugiau nesugadintume.. siuos keturis lapus klijavom gal kokias 2 val....  plesem i vel klijavom... vien del to nepirkciau... kai jie paskuj jau permirke buvo tai  ir isiplese vienoj vietoj... vienu zodziu pati ju tai jau neklijuociau.. smile.gif

http://www.supermama...77_4944_891.jpg



Pas mus miegame toks pat tapetas, man vis dar labai gražu wub.gif kiekvieną rytą rožes wub.gif
Atsakyti
Mega, kas aplink, kokios spalvos? Gal gali įmest nuotrauką, nekopijuosiu, tiesiog norisi idėjų, nes tą tapetą jau nupirkau... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2007 06 03, 13:45)


man kilo mintis, kad kai kuriuos fototapetus galima būtų visai nesunkiai ant sienos nusipiešti, turiu omeny tuos, kur siena vienspalvė, piešinys irgi vieno ar dviejų spalvų. Jau įsivaizduoju, kaip tepliosiu vieną sieną biggrin.gif Tik dar nežinau, kaip be projektoriaus perkelti ant sienos kontūrus, bet viskas išsprendžiama, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilze: 03 rugpjūčio 2007 - 18:04
QUOTE(ilze @ 2007 08 03, 20:03)
man kilo mintis, kad kai kuriuos fototapetus galima būtų visai nesunkiai ant sienos nusipiešti, turiu omeny tuos, kur siena vienspalvė, piešinys irgi vieno ar dviejų spalvų. Jau įsivaizduoju, kaip tepliosiu vieną sieną  biggrin.gif  Tik dar nežinau, kaip be projektoriaus perkelti ant sienos kontūrus, bet viskas išsprendžiama, ar ne?



Nea. todėl kad proporcijų neišlaikysi. ankščiau persinešant freskų piešinį buvo naudojami popieriaus šablonai dabar projektoriai.
kitas dalykas, kad susiprojektuot ornamenta teks jį "išimti" ir gerai apdirbti PS po to su corelDRAW, nes neuzteks rezoliucijos t.y kokybes-vietoj linijos matysi didziulius pikselius.
antra - šitos interjerų fotkės yra "FAKE" -t.y. padirbtos ir dar prastai -negali balta paklodė atrodyti ant lovos kaip purvinas skuduras lyginant su tapetų balta,ji tiesiog švyti.
tokius rezultatus galima butu pasiekti tik spaudziant ant plevelės ir galinėje pusėje montuojant apšvietimą.
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2007 08 03, 19:50)
Nea. todėl kad proporcijų neišlaikysi. ankščiau persinešant freskų piešinį buvo naudojami popieriaus šablonai dabar projektoriai.
kitas dalykas, kad susiprojektuot ornamenta teks jį "išimti" ir gerai apdirbti PS po to su corelDRAW, nes neuzteks rezoliucijos t.y kokybes-vietoj linijos matysi didziulius pikselius.
antra - šitos interjerų fotkės yra "FAKE" -t.y. padirbtos ir dar prastai -negali balta paklodė atrodyti ant lovos kaip purvinas skuduras lyginant su tapetų balta,ji tiesiog švyti.
tokius rezultatus galima butu pasiekti tik spaudziant ant plevelės ir galinėje pusėje montuojant apšvietimą.


aš suprantu, kad jos "fake", ir nereikia man kad jos šviestų smile.gif
Mąstau apie tai, kad pačią idėją nusiplagijuoti... tamsūs lapų kontūrai šviesiame fone g.gif Juk tai galima atlikti paprasčiausiais sienų dažais? Gi niekas neateis tikrinti, ar tiksliai ornamentą atkartojai, lapelį šen ar ten praleidai. Bėda tik, kad niekad nesu ant tokių didelių plotų piešusi, bet labai pasistengus ir niekur neskubant, manau, turėtų pavykti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilze @ 2007 08 03, 21:21)
aš suprantu, kad jos "fake", ir nereikia man kad jos šviestų  smile.gif
Mąstau apie tai, kad pačią idėją nusiplagijuoti... tamsūs lapų kontūrai šviesiame fone  g.gif Juk tai galima atlikti paprasčiausiais sienų dažais? Gi niekas neateis tikrinti, ar tiksliai ornamentą atkartojai, lapelį šen ar ten praleidai. Bėda tik, kad niekad nesu ant tokių didelių plotų piešusi, bet labai pasistengus ir niekur neskubant, manau, turėtų pavykti  bigsmile.gif



gera idėja, ir man patinka ta šiuolaikinė ornamentika. pats darbe juos naudoju. tai kaip ir daugmaž žinau ką sakau-pasididink ta nuotrauka per visa monitoriu ir jau ji visa pikseliais išeis , tai dabar isivaizduok kas bus kai didinsi ant 2*1,5m -nieko neliks.ašku gali ir taip bandyti tik abejoju ar gausis geras rezultatas.
yra toks dalykas kaip ornamento proporcijinė sistema-jei pradėsi stipriai kurti pati didelė galymybė kad gausis kaip ant lopšelio darželio sienos.

taip su paprasčiausiais sienų dažais gausis. reiketu dar nusipirkti sintetinio plaušo plokščius teptukus -jie bragūs ~8lt vnt bet zymiai geriau laiko formą ir minkštesni nei kiaulių šerių teptukai.
Atsakyti
Ilze thumbup.gif super idėja, tau pavyks mirksiukas.gif aš taip pat turėjau minčių savo sieną išpaišyti, bet dabar pagal projektą, mano sieną uždengs šaldytuvas ax.gif
Atsakyti