Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai

aš mačiau, bet man nea g.gif
Atsakyti

O šiaip visos šios fotkės buvo 8 šios temos psl.  biggrin.gif Atidžiau skaitykit, merginos  mirksiukas.gif [/color]



O man visai grazu, jei zinoma interjeras atitinkamas tongue.gif Aciu uz nuotraukytes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmia: 27 sausio 2008 - 23:22
QUOTE(Irmia @ 2008 01 27, 23:22)
O šiaip visos šios fotkės buvo 8 šios temos psl.  biggrin.gif Atidžiau skaitykit, merginos  mirksiukas.gif [/color]
O man visai grazu, jei zinoma interjeras atitinkamas  tongue.gif  Aciu uz nuotraukytes  4u.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif
Fototapetų yra įvairiausių pagal skonį. O tose nuotraukytėse galima pamatyt, jog jie labai fainai atrodo net ir ant durų rolleyes.gif
Atsakyti
O as noriu baltos roze ji man tokia grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliutka @ 2008 02 03, 00:57)
O as noriu baltos roze ji man tokia grazi wub.gif


kokios baltos rozes? g.gif
Atsakyti
kaip grazu kur toki grozi uzsisakyt galima butu Klaipedoje?

Papildyta:
Na va,turiu jau fototapeta.Nusprendziau gaminti.Gamino reklamos dizaino studija.Pora valandeliu ir koki nori pagamins tik issirink internete is milijono paveiksliuku.Gavosi graziai.Ziuresiu kaip bus, kai priklijuosim



kur internete rast paveiksliuku pavyzdziu?
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2007 01 16, 17:48)




o kur tokius dalykelius daro, gal kas zino?
Atsakyti
QUOTE(aggata @ 2008 02 06, 15:02)
o kur tokius dalykelius daro, gal kas zino?

'Dubingiuose' yra kataloguose. uzsisakyt tik reikia
Atsakyti
QUOTE(aggata @ 2008 02 06, 01:57)
kaip grazu kur toki grozi uzsisakyt galima butu Klaipedoje?

Papildyta:
Na va,turiu jau fototapeta.Nusprendziau gaminti.Gamino reklamos dizaino studija.Pora valandeliu ir koki nori pagamins tik issirink internete is milijono paveiksliuku.Gavosi graziai.Ziuresiu kaip bus, kai priklijuosim 
kur internete rast paveiksliuku pavyzdziu?

Irasyk "wallpaper" ir vaizdai spausk.Na tada turek tik kantrybes biggrin.gif Nors ne visi ten tinka,reikia ziureti i nuotraukos dydi ar ka ten,na vienzodziu,kad didesni skaiciai butu po apacia parasyti biggrin.gif Tada ryskesnis fototapetas gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2008 02 06, 16:51)
'Dubingiuose' yra kataloguose. uzsisakyt tik reikia


iejau i "Dubingiu" tinklapi pavyzdziai fototapetu pateikti tai tikrai ne vyke ....
gal pacioj parduotuveje ju daugiau yra
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 23, 21:11)

vo cia tai vaizdelis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti