Įkraunama...
Įkraunama...

Origami

QUOTE(PAŪLLA @ 2008 10 27, 19:38)
jau senai nusiūsta  biggrin.gif  turbūt nematėt laiško. pasitikrinkit el.paštą  biggrin.gif  g.gif
Papildyta:

ir padariau, valio  biggrin.gif !!
mano manymu išėjo gražus.  smile.gif
ryt bus nuotraukytė  smile.gif



ačiū labai. pasirodo, atėjo kaip šiukšlė, o ne į pašto dėžutę. blush2.gif dabar jau sutvarkiau... ačiū 4u.gif reikės pradėti lankstyti - turėsiu užsiėmimą per laisvas dienas kaime thumbup.gif
lauksim lauksim nuotraukytės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimkka: 27 spalio 2008 - 19:34
QUOTE(rimkka @ 2008 10 27, 21:33)
ačiū labai. pasirodo, atėjo kaip šiukšlė, o ne į pašto dėžutę. blush2.gif  dabar jau sutvarkiau... ačiū  4u.gif reikės pradėti lankstyti - turėsiu užsiėmimą per laisvas dienas kaime  thumbup.gif
lauksim lauksim nuotraukytės thumbup.gif

lankstykit lanktykit biggrin.gif
Atsakyti
Štai ir mano ilgas gamintas povas mirksiukas.gif
sorry už kokybę - fotkinta mobiliaku biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(PAŪLLA @ 2008 10 28, 13:07)
Štai ir mano ilgas gamintas povas  mirksiukas.gif
sorry už kokybę - fotkinta mobiliaku  biggrin.gif
user posted image


nugi labai labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimkka @ 2008 10 28, 14:54)
nugi labai labai gražu  thumbup.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
o aš lankstau trikampiukus darbe pasislėpusi blush2.gif tik gaila, kad neturiu spalvoto popieriaus - teks lėkti pirkti. užkabinai mane, PAŪLLA, su tuo origamiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimkka @ 2008 10 28, 15:49)
o aš lankstau trikampiukus darbe pasislėpusi  blush2.gif tik gaila, kad neturiu spalvoto popieriaus - teks lėkti pirkti. užkabinai mane, PAŪLLA, su tuo origamiu  lotuliukas.gif

Dabar būsiu HappyLadybird* - pasikeičiau niką biggrin.gif Slapukė kokia, smagu, kad patiko, lauksim darbelių smile.gif
Aš kažkada prisilanksčiau iš žurnalų tai nebedariau, dabar riogso tie trikamplėliai reikės krikšto mamai atiduoti ji daro iš žurnalinių biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
HappyLadybird* labai gražus gavosi povas... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrida0625 @ 2008 10 28, 17:21)
HappyLadybird*  labai gražus gavosi povas... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif

dėkui dėkui biggrin.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif norėčiau jungtis prie jūsų,nes man labai patinka lankstyti širdžiai mielus dalykėlius.bet neturiu kam jų parodyti ir pasirodyti.Pagalvojau gal jūs norėsit pažiūrėti ką lankstau? blush2.gif 4u.gif
PS:JŪSŲ LABAI GRAŽŪS DARBELIAI NUOŠIRDŽIAI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrida4 @ 2008 10 29, 14:42)
sveiki  smile.gif  norėčiau jungtis prie jūsų,nes man labai patinka lankstyti širdžiai mielus dalykėlius.bet neturiu kam jų parodyti ir pasirodyti.Pagalvojau gal jūs norėsit pažiūrėti ką lankstau? blush2.gif  4u.gif
PS:JŪSŲ LABAI GRAŽŪS DARBELIAI NUOŠIRDŽIAI  mirksiukas.gif

mielai jus priimsime į savo būrį, o darbelius būtinai parodykit. thumbup.gif wub.gif
sėkmės bigsmile.gif
Atsakyti
dėkui neužilgo gal net siandien idesiu pora paprastuciu labai smile.gif
Atsakyti