Įkraunama...
Įkraunama...

Origami

QUOTE(justess22 @ 2008 06 02, 13:34)
Ačiū LINUTUKEI už puikią kusudamą, kurią pamačius man gimė idėja...ir įgyvendinau ją šį rytą:
Pinigų įpakavimas "Origami gėlės"[/b][/url]


Juste, kaip visadalabai gražu ir originalu. Pasaka!

Pamačiau kam skirta ir prisiminiau, kad mačiau origamius pinigų dovanojimui. Gal kam pravers...
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 06 02, 14:34)
Ačiū LINUTUKEI už puikią kusudamą, kurią pamačius man gimė idėja...ir įgyvendinau ją šį rytą:
nu va koki grozi padariai, as tai daznai tokius dalykus nesugalvoju kaip panaudoti doh.gif , labai originalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 06 02, 14:34)
Ačiū LINUTUKEI už puikią kusudamą, kurią pamačius man gimė idėja...ir įgyvendinau ją šį rytą:

user posted image
Pinigų įpakavimas "Origami gėlės"

O koks popierius butu tinkamiausias tokiems lankstymams ax.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 06 03, 22:40)
O koks popierius butu tinkamiausias tokiems lankstymams ax.gif


super darbas labai grazu thumbup.gif as taip niekada nemokesiu (na gal kada) biggrin.gif bet tikrai super thumbup.gif good.gif good.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2007 05 09, 01:37)

sveikutes mergytes gal galit patart kaip i si tinklalapi ilyst tiesiogei kiek suprantu reik registruotis bet kabliukais nesuprantu,butu idomu taip visur ten palandziot,isanksto aciu
Atsakyti
as ir vel pakibau prie origamio.kartais manija uzeina.dar pirkt radau tokio plonycio,beveik permatomo popiesiaus.einu isbandyt ar geras.
Atsakyti
ech kaip gaila,kad nera kam origamis bent truputuka rupetu sad.gif zmones atsiliepkit! taip noris bendraminciu rast... nors pati dar pradiniam lygi esu turbut.
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2008 09 04, 19:52)
as ir vel pakibau prie origamio.kartais manija uzeina.dar pirkt radau tokio plonycio,beveik permatomo popiesiaus.einu isbandyt ar geras.

tai kaip ten tas popierius, kurį nusipirkai? Ar geras? Jei taip, tai papasakok, kur pirkai, ar yra spalvoto?
Atsakyti
jis toks kaip kepimo popierius tik spalvotas ir kvandratais 20x20cm ligtai. didelis pliusas kad plonytis lenkias lengvai.minusas gal kad kartais klausyt nenori(nzn kaip pasakit net) pirkau pinokije prie megaplazos kur.po 8centus tik.spalvu tai kokios 8 tikrai ira.ir sudejus pvz geltona ant melinos gaunas zalia smile.gif galetu but grazesnis bet pirmiem sudetingiem blinam kai kopijavimo per storas manau kaiptik.butu faina tikrojo popieriaus pabandit.
Atsakyti
QUOTE(egmilia @ 2008 05 23, 09:56)
Kaip žadėjau įkeliu savo darytą zuikį iš 3D origami. Aišku, blush2.gif  jis nėra pabaigtas iki galo (nepriklijuotos akytės, nosytė, taip pat galima padaryti rankytes), bet parodau, teik , kiek esu padariusi tongue.gif .

user posted image

P.S. bet kažkaip jaučiu, kad nieks į mano klausimą neatsilieps ax.gif ...


Parodoje praeitais metais Pikeliskese teko matyti 3 D gulbes biggrin.gif Atrodo, kad darbo reikia ideti labai daug, bet netycia prisilietus prie tokio kurinio, jis issibarsto blink.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2008 09 08, 15:16)
Atrodo, kad darbo reikia ideti labai daug, bet netycia prisilietus prie tokio kurinio, jis issibarsto  blink.gif

O aš kai kurias detales (kurios buvo "linkusios" barstytis) klijavau mirksiukas.gif , nes tikrai gaila darbo, kai pradeda jos byrėti.

Papildyta:
QUOTE(tvikse @ 2008 09 06, 23:14)
ech kaip gaila,kad nera kam origamis bent truputuka rupetu sad.gif zmones atsiliepkit! taip noris bendraminciu rast... nors pati dar pradiniam lygi esu turbut.

Yra, tikrai yra tokių žmogiukų, kurie kažkiek domisi mirksiukas.gif . Man įdomu, gal ką gražaus esi išlanksčius, mums parodytum ir dar, kokius tau origamius patinka lankstyti?
Atsakyti