Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų teisės ir pareigos

As gyvenu Kaune. O mano gyvenamasis plotas ar tures itakos biloje.Mes gyvename dabar 4 zmon. 1 kambario bute. As ,mano dukra 10met. vyras ir mazoji dukryte 12men.
Atsakyti
Byloje bus vertinama daug aplinkybiu. Vaiko psichologine busena, galimybes tinkamose salygose augti ir mokytis. Tas isvadas teismui privales pateikti vaiku teisiu apsaugos tarnyba. Ju darbuotojai turetu lankytis ir pas tave ir pas vyra, sneketi su jumis abiem, su vaiku
Atsakyti
As suprantu ,kad pas mus vietos mazoka.Bet juk vaikas mano.Vaikui dabar tik 9 metai.,ir manau jo nuomones nekas gal neklaus teisme.O psichologai ar snekes su vaiku? Vaikas nuolat kartoja,kad nori gyvent su mumis abem. Jis gali pameluot ,nes bijo teva. Ar psichologai atskirs kur vaikas meluoja ar ne.
Ex gyvena Ariogaloj pas savo sugyventine.Ji gyvena su savo tevais,brolis su seima,ir dar ex su musu sunumi.Isviso ju yra 10 zmoniu. Jie gyvena nuosavem namie.
Ar taip gali but ,kad vaiku apsaugos tarniba gali ne i mano nauda nusprestikur ir su ko vaikui gyvent. Mano dabartinis vyras myli mano abu vaikus,neskire ju. Ir palaiko mano mintys ,kad grazint vaika. Vienu zodziu man jau neramu,juk mes neturim daug vietos .O tai gali padaryt itaka ne i mano nauda. Nu bet vistiek turetu atsizvelgt i tai ,kad vaikai turi augti kartu. Juk ,kai gimdziau niekas neziurejo ,kiek mes turim saligu. O tada mes gyvenom 4 zm. 11kv. kambariuke. Svarbu ,kad yra tvarkinga ir vaikai priziureti.
Aciu jums uz pagalba,as jau pradejau nervotis dry.gif
Atsakyti
Natalija, man irgi keistai nuskambejo, kad vaiku teisiu apsaugos tarnyba atsisako isikisti i sia situacija. O tu nenoretum zurnalistais jiems pagrasint? Galeciau padet siuo klausimu wink.gif
Atsakyti
Sunkiau atskirti meluoja ar ne kai vaikui 2 metai. Tada 10 minuciu tetis kaka, 10 minuciu mama kaka.
Del ploto. Tai tikrai nera pats svarbiausias veiksnys. Svarbiausia vaiko bukle, galimybes tinkamoje aplinkeje augti, bendrauti su seima
Atsakyti
QUOTE
Natalija, man irgi keistai nuskambejo, kad vaiku teisiu apsaugos tarnyba atsisako isikisti i sia situacija. O tu nenoretum zurnalistais jiems pagrasint? Galeciau padet siuo klausimu


Smurka,nu tu pavarai!! thumbup.gif Man net gera pasidare rolleyes.gif
As nenoriu is to burbula daryt,jei rimtai. Gal telefonu,kokia ten atsilepe ir tiek. Jei ir sikistu vaiku apsaugos tarnyba,koks skirtumas,vyras ir toliau elgsis taip pat. Mano noras auginti paciai savo sunu. O ex elgesi taip is kersto, nes mato ,kad as gyvenu tvarkingai ir laimingai. Vyras negeria,mes aprupinti,tiegul neprabanga ,bet siluma ir meile. Turim valgit,turim ko apsirengt.
Kai ji palikau,darbe mane visi keike,(dirbom kartu su vyru) tu pas ji ant keliu atsleusi ir .t.t Mano charakteris yra uzsispires,Ko noriu pasekiu,nors ir baisu. Ir didzausias smugis
buvo visems ,kad radau padoru zmogu ,kuris mane paeme su vaiku,ir zinodamas ,kad turiu dar ir antra vaika.
Ex sugyventine yra baisi sutre,kai atvezdavo vaika vasara,ir paskutini karta po Kaledu.
Tiesiog vos asaras sulaikidavau,vaikas murzina ir purvinas.Matosi ,kad nemauditas menesi. O sunus megsta praustis ir mauditis. Jam noulat sako kad vandens mazai(atveza vandeni is kitur) vienu zodziu.... dry.gif



Aciu jums advokate uz informacija.Labai mane nuraminot.Dabar galiu stotis i kova!


Smurka ,gera minti pasiulei, intrigante g.gif
clap_1.gif As dabar nemiegosiu nakti,gal ir kada pasinauduosiu tavo paslauga ,okiek tai kainos? Konjako gero uzteks? smile.gif
Atsakyti
Vaiku apsaugos tanyba,paaiskino ,kad be teismo nuosprendio nieko negalim padaryt(Kauno)
O Raseiniu vaiku tarnyba pareiskia,kad nesiruosia vazinet po rajonus ir ieskot kazko.Nes neturi tam saligu.Vienu zodziu backa stumdo nuo saves.
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 02 23, 19:34)

Smurka ,gera minti pasiulei, intrigante g.gif
clap_1.gif As dabar nemiegosiu nakti,gal ir kada pasinauduosiu tavo paslauga ,okiek tai kainos? Konjako gero uzteks? smile.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif Pigiau atsieis, as konjako nemegstu. Pasrebsim alaus ir baigta wink.gif
Atsakyti
Nuo alaus sprandas bus storas wink.gif Gerai sutinku. Tik matai as Kaune o tu Vilniuje....
O jei rimtai,tai tegul gyvena tongue.gif Nebent tik man pakenks pries teisma.Nes nuo ju priklausis teisejo sprendimas.
As link vasara imsius sio reikalo.Nes man dar reikia savo sveikata sutvarkyt. Isidarbint,nes ir taip skolu jau pilna.Vyras beveik bedarbo sede.
Kaip pagalvoju apie teisma ,net matau ,kaip ex vyras mane s... drapsto. O jo brangeusia jam padeda. sad.gif Reiks pasikaustit moraliskai. As Lietuvoje neturiu giminiu. Tad ir nebus ,kam padet man. Manau juk vistiek daugiau pagalbos pravartu turieti is savo gimines. O maniskis tik mama turi ir tiek. As ,kaip pirstas viena sad.gif
Nu gerai,ka as cia zliumbiu!
Aciu tau Smurka,susitarem! Alaus statysiu tau. thumbup.gif
Atsakyti
Padekit! Mano drauge turi vieneriu metu sunu. Ji pati ne lietuve bet dabar gyvena su vyru Lietuvoje. Su vyru pasidare labai blogi santykiai. Vyras pastoviai grasina kad ji gali sau vaziuoti i savo tevyne ir kad ji jau nematys savo vaiko, nes jis materialiai apsirupines, o ji nedirba jos tevai alkoholikai na zodziu atrodo situacija be iseities. Nejaugi moteris neturi jokiu teisiu i savo vaika vien tik del to kad ji nedirba gyvena svetimoj saly ir vietoj to kad dirbti pasirinko auginti savo vaika????!!!! Ir dar plius grasina tuom kad pas ji pinigu ir jis gali papirkti ne tik advokata bet ir teiseja. Ji su vaiku be jo paraso net negali isvaziuoti i savo sali!! Ka daryt?
Papildyta @ [mergetime]1077658859[/mergetime]
Neisivaizduoju Natalija kaip tau turetu buti sunku tokioje situacijoje. Labai tikiuosi kad rasi kokia iseiti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu buti mama!: 24 vasario 2004 - 23:23
Taip Noriu buti mama,taip sunku. Bet as save dar laikau rankose. Tu ten rasei apie drauges padeti,mano tevai gyvena Rusijoje.Man nuolat vyras aiskino tos pacius zodzius,kaip ir tavo draugei jos vyras. Patikek ,tai yra nemalonu ir baisu. Nors buvau gudresne nei jis,nuolat jauciau baime .Nes grasinimu i mano adresa buvo ir is uosvienes puses. Mane ir po velena norejo uzkasti,ir berniukus pasamdit ,kad mane primustu ir idulkintu. Daug visko buvo zadeta,bet juk tam reikia turet pirma pinigu,o jie to malonumo nedaug turejo laugh.gif Man del sunaus irgi daug grasinimu siuncia.Sako jei padosiu i teisma del globos vaiko,tai as daeisiu tik iki pirmos siukledezes thumbup.gif
Nezinau ,ka ir patart tavo draugei,gal tik stipribes. As stibiosi ,kad dar nesergu gile depresija,nes nuo vaikistes patiriau daug smurto ir prevartos,o ir 11metu smurto ir pazeminimo maratona. Aisku jauciu viduje ,kad gal ir sergu depresija,bet stengios laikitis nuolat optimistiskai. Dabar sirdi daug skausmo ,pikcio ir noras atkersit.Pkylt ,pasekt kazko tokio,kad ex prarytu liezuvio is pavydo. Ir kad jo seima(motina,tevas),suprastu ,kad as nevalkata ir neubage,kaip jie nuolat tai jam aiskino. Jau dabar ,vien to ,kad gyvenu su geru zmogum,kad esu mylima,kad mano vaikai mylimi,sukeliu jiems pavyda. Nes man sake,kai skiriausi : Kam tu reikalinga busi,na nebent tik naktciai . Deja,radau zmogu is intelegentiskos seimos.O jie visi lochai,tiegul dabar springsta is pavydo. thumbup.gif
Tavo draugei manau reikes gero advokato,nes musu sali yra korupcija,pinigai - jiega ir protas. To labiau jei ji is kitos sales,ta dtavo drauge.Uzjauciu ja. Gal pasikansultokit su advokatu del jos teisiu,kas jai priklauso ir ko ji negales daryt.
Atsakyti
Na bet nejaugi galima is motinos atimti vaika??? Na ir kas kad ji nedirba siuo metu, ji gi gali susirasti darba ir ji islaikyti. O del advokato tai pas ja tikrai nebus pinigu sad.gif Na nejaugi situacija be iseities? Kaip is viso apsisaugoti nuo tokiu dalyku? Dar vaiku neturiu, bet labai nenoreciau kad kas nors turetu teise man grasinti kad juos is manes atims mad.gif Tai atrodo neimanoma ohmy.gif Beje anyta irgi jai grasina. Na zodziu vyras pastoviai grasina kad ji galinti nesdintis is kur atvaziavo o jie su jo mama puikiai ir be jos susitvarkys. mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu buti mama!: 25 vasario 2004 - 12:04