Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis žemės paviršiuje

Pabandykit uzberti ant zemes smelio sluoksni. Perku zoo parduotuvese skirtas pauksciams. Man padeda. Ir graziai atrodo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2008 04 17, 23:37)
Pabandykit uzberti ant zemes smelio sluoksni. Perku zoo parduotuvese skirtas pauksciams. Man padeda. Ir graziai atrodo.  mirksiukas.gif



O ta smelio sluoksni pilate paciame vazono virsuje ar ant dugno. g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 04 18, 08:55)
O ta smelio sluoksni pilate paciame vazono virsuje ar ant dugno. g.gif ?


Virsuje. smile.gif
Atsakyti
pabandysim su akmenukais, jei nepadės - su smėliuku
Atsakyti
buvau uzejus i geliu parduotuve ir klausiau kodel taip yra , pasake , kad perlaistau arba netinkama zeme gelems pasirinkus esu todel ir pelija jos man , o akmenukai tai tik del grozio
Atsakyti
QUOTE(mumute @ 2008 04 18, 18:49)
buvau uzejus i geliu parduotuve ir klausiau kodel taip yra , pasake , kad perlaistau arba netinkama zeme gelems pasirinkus esu todel ir pelija jos man , o akmenukai tai tik del grozio

o aš tikrai gėlių neperlaistau, be to pas mus bute yra sausas oras (palikus duonos riekelę, per dieną ji virsta džiuvėsiu), bet žemė papelyjusi.
o dėl akmenukų, manau, kad daugelis supranta, kad jie tik dėl grožio ir tų papelyjimų uždengimo.
Atsakyti
I VAZONELIO DUGNA PERSODINANT GELYTE GALIMA PILTI NETIK TU MOLINUKU BET IR KACIU KRAIKO,PUIKIAI SUGERIA DREGMES PERTEKLIU.TAS BALTAS APNASAS ANT ZENES PAVIRSIAUS GALI BUTI IR KALKES.SMELIS PAVIRSIUJE APSAUGO NUO KOLEMBOLU TOKIU SOKINEJANCIU PADARELIU.
Atsakyti
QUOTE(RAIMPAL @ 2005 03 20, 20:22)
Buvau nuėjus pasiklaust dėl to pelėsiuko pardavėjos, kuri žemes pardavinėja. Sakė, kad žemė per rūgšti, reikia miltelių pabarstyt, bet pavadinimo neatsinenu.  doh.gif Dar sakė, kad žemė prasta, reikia pirktinį substraktą maišyti su tikrom žemėm. Kažkur skaičiau, kad česnako pelėsis bijo, galima nuluti česnako skiltelę ir padėti ant žemės mirksiukas.gif

cesnako bijo schmoll.gif ne tik pelesis, bet ir kaikurie parazitai, tongue.gif as cesnaka visuomet pakisu po zeme, apie 1 cm gylio i vazona. kartais net sudygsta blush2.gif nes juos galima laikyti apie 2 savaites o po to reikia keisti
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 02 14, 23:04)
Siūlau džiovint žemę,po to nukrapštyt pelėsius,o tie chemikalai gi garuoja kambaryje,o tais garais mes patys kvėpuojam,kas tikrai nėra gerai.Kažkada buvau nupurškus pelėsius fungicidu,pelėsiai nunyko,bet kadangi vis tiek daug laisčiau-po kiek laiko vėl pelėsis.Taip kad laistykit saikingai  nono.gif


niu aciu uz patarimus bandysiu taip daryti,nes jau ir mano gelyciu zeme pradejo pelyti,. blush2.gif
QUOTE(alinuksss @ 2008 11 06, 12:37)
cesnako bijo  schmoll.gif ne tik pelesis,  bet ir kaikurie parazitai,  tongue.gif  as cesnaka visuomet pakisu po zeme, apie 1 cm gylio i vazona.  kartais net sudygsta blush2.gif  nes juos galima laikyti apie 2 savaites o po to reikia keisti

na ,o tas cesnakas tinka visoms gelems?
Atsakyti
pas mane irgi problemos su pelėsiu va kalijai vienai padariau blogą drenažą tai pelėsis atsirado bet toks kaip pūkelis tai mažiau laistau ir išnyko be problemų bet va ciklamenas irgi pradėjo pelyt bet kitaip toks ne pūkelis o kaip balti taškiukai ant žemės nu pelėsis bet ne pūkuotas (čia gal liga kokia g.gif ) tai ciklamenas nyko ir nunyko visai ir nelaisčiau ilgai o ta bjaurybė neišnyko doh.gif teko išmest nes pastebėjau tuos "taškiukus" ant orchidėjos "žamės"-žievių tų nežinau kaip pavadint... tai nesuprantu ar čia pelėsis pas mane ar kokia liga jau... gal kias turit kokių minčių?
Atsakyti
Pritariu Regilai, pelėsis tikrai atsiranda kaip didelės meilės pasėkmė. ax.gif Pati turėjau tokia bėdą su augalais, laisčiau kaip vasarą - gan gausiai. Patariu nukrapštyt visą pelėsį ir dar trupučiuka "geros" žemės nuimt ir užbert naujos, dar svarbu gerai nuvalyt vazono kraštus, nes buna ir jie apipelyję ir nelaistyti kuri laiką, nes jei jau apipelyjo, tai drėgmes augalui tikrai pakanka. O vėliau laistyt per apačią, na, pit vandenį į lėkštutę. O kas dėl ciklamenų, kiek žinau, juos rei laistyt per apačią, pati taip laistau ir ok viskas, svarbu nepersistengti 4u.gif
O dėl orchidėjos, tai reik išimt tas pabalusias žieves ir viskas, laistyt, kai šaknys pilkos pasidarys. vietoj žievių gali kedro kevalų įpilt į vazoną, yra ermitaže pirkt, apie 7 litus maišiukas toks nemažas kainuoja smile.gif
Atsakyti
ačiū Daluska, o ne ermitaže kur dar galėtų būti? nors šiaip rasiu pati kokioj gėlių parduotuvėj smile.gif nežinojau kad orchidėjas laistyt reik kai šaknys pilkos, manau pravers ateičiai thumbup.gif ačiū
Atsakyti