Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis žemės paviršiuje

O dar kartais pelėsį su nuosėdom nuo kieto vandens maišo ax.gif Baltas apnašas žemės paviršiuje, nos ir vanduo nusistovėjęs, tiesiog jie per kietas (knygose skaičiau-ne pati sugalvojau biggrin.gif )
Va tą patį ir melsvos nuorodoje rašo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobšiukas: 22 kovo 2005 - 12:33
Ciasnako skiltele tirkai padejo !!!
Atsakyti
Išbandžiau jau visas čia išvardintas priemones, bet vistiek po savaitės pelėsiai atsiranda. cry.gif cry.gif cry.gif O gal kas žino kokių efektyvių chemikalų prieš tą grybelį?
Atsakyti
Ir aš esu susidūrusi su tokia problema kaip pelyjanti žemė. Daug priemonių bandžiau, bet nikes nepadeda. Kaškaip pelėsiai atsiranda dažniausiai žiemą ir rudenį, o vasarą ir pavasarį jie patys savaime dingsta. Aš tai manau, kad čia tikrai drėgmė kalta, o be to žiema ir patalpas rečiau vėdinam, tai pelėsiams ir patinka veistis.
Atsakyti
O jeigu palaistyti sodos tirpalu... gal išnyktų pelėsis nuo augalo g.gif
Atsakyti
Merginos,reikia kovoti ne su pelesiu,bet su savimi..juk tai nutinka is musu gero noro..kad tik nors augalas nebadautu,kad tik nedziutu-palieti.O kai augalui ramybe,o mes liejam vistiek,susidaro pelesis.Taip augalas parodo,kad jam ramybe, kad ,"brangieji jus manes tiek nelaistykit nors ziema"..nuimkit virsutine dali(arba pirmiau leiskit zemei isdziut,bet ne perdziut.Tuomet nuimkit virsutini balta sluoksni,pakeiskit nauju ir liekit atsakingai: ramybes perioda toleruojancius augalus tik tiek,kad neperdziutu saknys.Pradzioj auginimo ir as turejau tokiu problemu,dabar jau seniai neturiu..Geriau karta nepaliekit, nei du kartus perliesit.Pamatysit,kitais metais tokiu problemu bus maziau ar ir visai neliks.Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Dyna @ 2005 11 21, 18:04)
Išbandžiau jau visas čia išvardintas priemones, bet vistiek po savaitės pelėsiai atsiranda. cry.gif  cry.gif  cry.gif  O gal kas žino kokių efektyvių chemikalų prieš tą grybelį?

Previkuras. Bet kambary naudoti - nežinau, nežinau g.gif schmoll.gif Aš irgi siūlyčiau pradžiovinti žemę, pakeisti paviršinį sluoksnį, o sekantį kartą lieti tik kai žemė vėl išdžius (bet neperdžius). thumbup.gif
Atsakyti
Siūlau džiovint žemę,po to nukrapštyt pelėsius,o tie chemikalai gi garuoja kambaryje,o tais garais mes patys kvėpuojam,kas tikrai nėra gerai.Kažkada buvau nupurškus pelėsius fungicidu,pelėsiai nunyko,bet kadangi vis tiek daug laisčiau-po kiek laiko vėl pelėsis.Taip kad laistykit saikingai nono.gif
Atsakyti
o pas mane po to kai as visa ziema purskiau savo geles,po tapetais pradejo veistis pelesiai.ir daejo net iki lubu tai tada tik pastebejom.ir zeme taip pat supelijusi.ir dabar net neruduo ir ne ziema. verysad.gif verysad.gif verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Na esu ziauriai bloga sodininke.PAdekite prasau, mano vazoniniu geliu zeme visada apsinesusiu tokiu baltu, kaip ir pelesis. Laistau filtruotu vandeniu. Kaip reikia laistyti geles, kad nebutu tokio vaizdo? Jei apdeliociau akmenukais gal padetis pasikeistu? Juk akmuo laiko dregme? Ar as klystu. Labai laukiu patarimu.Aciu
Atsakyti
As pirkau geliu parduotuvej tokiu moliniu rutuliuku,tai persodindama beriau i dugna ir ant virsaus.Man padejo. smile.gif
Atsakyti
Ir as turiu ta pacia problema su gelem, is pradziu bandziau nuiminet tas ''baisias'' zemes ir pildavau naujas, bet po kurio laiko vel tas pats. Reiks uzsukt i parduotuve tu moliniu rutuliuku
Atsakyti