Įkraunama...
Įkraunama...

Kristina

Senas,bet geras vardas good.gif Pati esu Kristina ... Ir patenkinta siuo vardu i kita keisti net nenoreciau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 02 gegužės 2007 - 19:13
as neduočiau dukrelei tokio vardo
man vardai asocijuojasi su zhmonem, kuriuos teko sutikt per gyvenima, mano atveju sutiktos Kristinos nebuvo itin teigiamos moterys g.gif
Atsakyti
QUOTE(agle @ 2007 04 23, 11:48)
gražus  rolleyes.gif o dabar dar ir retas smile.gif



Hmmm retas sakote... Darbe 8 Kristinos... Iš vaikystės dar 5 atsimenu... blink.gif
Papildyta:
QUOTE(FataMorgana @ 2007 04 03, 12:54)
O jų gi jau taip daug, taip daug - vien darbe pas mane 5... Leiskit jau tam vardui pailsėti  4u.gif


Per menesi dar tris priime lotuliukas.gif
Atsakyti
O as planuoju vaikuti pavadinti Arnu arba Mija smile.gif - trumpi vardai, kadangi pavarde ilga...
Atsakyti
normalus vardukas 4u.gif
Atsakyti
Man jis negrazus todle ,kad labai daznas ir atsibodes schmoll.gif
Atsakyti
Vardas grazus,nors ir daznas 4u.gif
P.S.: Pati esu Kristina blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
na taip vardas daznas, bet man jis patinka. Pati esu Kristina... biggrin.gif Dar tevai norejo pavadinti Karolina, bet kadangi esu is misrios seimos tai dave Kristina, kad niekas liezuvio nelauzytu ir kad nebutu sunku isiminti rolleyes.gif vardas kaip ir tarptautinis, tai ir uzsieny tinka bigsmile.gif o ir siaip, nederetu spresti apie varda is zmoniu, kurie ji turi, arba apie zmogu is vardo... Juk pats zmogus nusprendzia, kokiu jam buti, ir vardas cia visai ne prie ko. Ne vardas puosia zmogu, o zmogus varda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Red_Cherry: 03 sausio 2009 - 00:29
man patinka 4u.gif
Atsakyti
labai grazus thumbup.gif
dabar retai kas ji deda, todel bus prie retu wink.gif
Atsakyti
Mano kartos vardas - klasėj visada bent po 2 būdavo. O dabar tai kažin ar dažnai beduodamas g.gif


QUOTE(micietta @ 2007 01 13, 15:52)
g.gif Kuo bloga KRISTINOS  reiksme??jau geriau buti tikinciaja Kristumi( kiti vardynai duoda Kristaus palaimintosios reiksme),


QUOTE(kriste1616 @ 2007 01 18, 20:37)
Vardo reiksme"krikscione"-kas cia blogo?


Ne visiems priimtina reikšmė - pvz ateistei kaip aš ax.gif
Atsakyti
man patinka, nes tai mano vardas tongue.gif o sutrumpintai Tina
Atsakyti