Įkraunama...
Įkraunama...

Kristina

grazus smile.gif Jis daznas dabartineje suaugusiuju kartoje, taciau kazin ar daug Kristinu tarp dabartiniu vaiku. Taigi, itariu, dabar pavadinus ateityje ju tikrai nebus pilna cool.gif
Atsakyti
mmm... na man anksciau mano vardas labai nepatiko, bet dabar... gal ir nieko, tebunie rolleyes.gif man jis su kazkokiais sukritusiais drebuciais asocijavosi blush2.gif lotuliukas.gif

mano amziaus kristinu tikrai labai daug, o mazu mergaiciu neteko sutikti tokiu vardu. tad jei kalbeti apie retuma/daznuma, dabar tai butu pats tas, nebutu klasej minimum 3 kristinu, kaip kad man visada budavo (ir grupej dabar ne viena esu) lotuliukas.gif

o trumpiniu (bei ilginiu lotuliukas.gif ) tai daug prigalvoja. mane, pvz, vyresnieji kristute, bendraamziai kriste vadina, mokykliniais laikais vadino tina, kriscinka, kristynka-o is to ir tynka issirutuliojo (sitas, kaip matote, tebegalioja ir dabar )lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tYnkaMP: 14 balandžio 2007 - 00:54
Gražus vardas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Siaip is esmes grazus vardas, bet toks yra mano kriksto, tai man nea... schmoll.gif Man patinka svetimi vardai lotuliukas.gif
Atsakyti
schmoll.gif man nepatinka, asociacijos su nelabai mėgiamu žmogumi.
Atsakyti
Man asmeniškai neipacynka Kristina vardas, nižynau kodziel, bet nypacinka 4u.gif
Atsakyti
visai nieko, tik lb daug tu kristinu
Atsakyti
Mano vardas Kristina.Man jis patinka. thumbup.gif ..Draugaivadina Kristina ar Kriste,
Krisinute,vyras-Kisium tongue.gif
Atsakyti
Gražus,bet savo dūkrytei tikrai neduočiau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Netyčia prisiminiau, kad mano krikšto vardas - Kristina. biggrin.gif Pati išsirinkau, nes jau 9 metų buvau. rolleyes.gif Dabar nepatinka. schmoll.gif
Atsakyti
Nelabai... yra ir gražesnių. smile.gif
Atsakyti
Seip sau vardas. ax.gif 4u.gif
Atsakyti