Įkraunama...
Įkraunama...

Kristina

Labai jau atsibodęs vardas ir skambesio jokio nėra. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki... Taip nuostabus vardas, pati toki nesioju ir ne minutes nesigailejau del jo... Musu laikais tai buvo populiarus vardas, bet siuo metu jau retokas daros. Dabar visokios Gabijos, Gretos ant bangos.
Atsakyti
Kristiną pažįstu tik vieną, visai faina mergica, bet tokio vardo savo dukrai neduočiau, nes jis man nuo vaikystės nepatinka. Beja, kaip ir Ramunė
Atsakyti
QUOTE(ayra @ 2007 02 08, 12:39)
Labai jau atsibodęs vardas ir skambesio jokio nėra.  4u.gif

Na įdomiai čia parašei... O kokie vardai su skambesiu, labai įdomu būtų išgirsti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 02 09, 17:09)
Na įdomiai čia parašei... O kokie vardai su skambesiu, labai įdomu būtų išgirsti. smile.gif


Gal ne taip issireiskiau, bet mano nuomone "skambesi" turi vardai tokie kaip Beatrice, tie kurie iskilmingai skamba. unsure.gif
Atsakyti
gal ir nieko, bet labai jau pabodes sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ayra @ 2007 02 09, 17:19)
Gal ne taip issireiskiau, bet mano nuomone "skambesi" turi vardai tokie kaip Beatrice, tie kurie iskilmingai skamba.  unsure.gif

Na, manau, kiekvienam skirtingai vardas skamba. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ayra @ 2007 02 09, 15:19)
Gal ne taip issireiskiau, bet mano nuomone "skambesi" turi vardai tokie kaip Beatrice, tie kurie iskilmingai skamba.  unsure.gif

Nu cia tikrai ne visiems schmoll.gif Tavo minetasis vardas pvz man tikrai negrazus.
Atsakyti
labai jau dažnas tarp 1982m ir +-3m. labai nefaina, kai draugų rate būnam kokios 3 Kristinos...
Atsakyti
vardas tai normalus, bet man asmeniškai nelabai patinka. pamenu, kaip vaikai 'krysomis' pravardžiuodavo tas mergaites. doh.gif
Atsakyti
mums tai nalabai ax.gif
Atsakyti
O jų gi jau taip daug, taip daug - vien darbe pas mane 5... Leiskit jau tam vardui pailsėti 4u.gif
Atsakyti