Įkraunama...
Įkraunama...

Kristina

Ne... Man jis jau atsibodęs, mano klasėj 3 Kristinos ir daugybė draugių, giminaičių, pažistamų... schmoll.gif
Dar atkreipkit dėmesį į vardo reikšmę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(monie @ 2007 01 13, 10:59)
Ne... Man jis jau atsibodęs, mano klasėj 3 Kristinos ir daugybė draugių, giminaičių, pažistamų... schmoll.gif
Dar atkreipkit dėmesį į vardo reikšmę mirksiukas.gif

g.gif Kuo bloga KRISTINOS reiksme??jau geriau buti tikinciaja Kristumi( kiti vardynai duoda Kristaus palaimintosios reiksme), nei sluba( klaudija) smile.gif
Atsakyti
neblogas vardas smile.gif
Atsakyti
vardas grazus nes mano toks yra,bet jau tikrai per daznas kad mergytei deti,geriau koki retesne paieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Vardas gražus, bet lb jau daug tų Kristinų
Atsakyti
Aš irgi Kristina ir tuo džiaugiuosi smile.gif man daug blogiau visokios janinos,marytės,daivos .Tarp bendraamžių yra nemažai,bet iš vaikų tai sutikau tik vieną kai dirbau su pradinukais,tai manau,kad vardas retas ir gražus wub.gif
Atsakyti
Neduočiau tokio vardo, niekad nepatiko 4u.gif
Atsakyti
O man mano vardas visada patiko,nesvarbu,kad Kristinu daug.Vardo reiksme"krikscione"-kas cia blogo?
Atsakyti
Gražus vardas ax.gif ir manau kad dauguma su šiuo vardu jau užaugę, o mažųjų tarpe tikrai nėra dažnas, kaip gabijos karolinos ugnės ir pan.
Atsakyti
man tai gražus, gal buvo populiarus, bet dabar gal jau retokai jį duoda. Tikrai jau geriau negu Gabija, gabrielė ir kt.
Atsakyti
Kristina man - klasikinis vardas. Daugelyje saliu jis paplites. Bet, kad siumetiniu vaikuciu tarpe butu populiarus tikrai nepasakyciau. Taip, kad drasiai galite vadinti juo savo dukryte. Nebebus mokykloje ar darzelyje 5 Kristinos, dabar greiciau bus kokios 5 Emilijos smile.gif
Atsakyti
gražus vardas, bet duočiau tokį, kurį mažai kas turi wub.gif
Atsakyti