Įkraunama...
Įkraunama...

Kristina

Savo metų Kristinų pažįstu daug, bet mažamečių nei vienos. Man patinka šitas vardas thumbup.gif

QUOTE(Gwettul @ 2007 01 10, 19:50)
Vardas gal ir nieko, bet labai jau daznas..  schmoll.gif  as savo vaikui duociau koki unikalu, originalu ir greiciausiai net ne lietuviska varda  ax.gif


o aš duočiau retą, originalų ir būtinai tik lietuvišką vardą lithuania.gif nėr ko čia su tais nelietuviškais prasidėt irnesakyk.gif
Atsakyti
per daug kristinų pažįstu...
Atsakyti
Na va dažni vardai nepatinka daugeliui. O kai duodi retą vardą, taipogi nepatinka... Nei taip gerai, nei kitaip. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 01 11, 10:36)
Na va dažni vardai nepatinka daugeliui. O kai duodi retą vardą, taipogi nepatinka... Nei taip gerai, nei kitaip. smile.gif


tas retas neturi but is lempos nukabintas ar is kokiu mexikonu pasiskolintas. arba dar geriau, kaip nemazai kas daro, koki arona tipo sulietuvina ir gauna grazu lietuviska varda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 01 11, 10:15)
tas retas neturi but is lempos nukabintas ar is kokiu mexikonu pasiskolintas. arba dar geriau, kaip nemazai kas daro, koki arona tipo sulietuvina ir gauna grazu lietuviska varda  doh.gif

O mano manymu, gali būti ir iš lempos nukabintas, bele jis gražus. Bet kas vienam gražu, kitam gali būti negražu. Tai va kur problema... Skoniai tai skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 01 11, 11:20)
O mano manymu, gali būti ir iš lempos nukabintas, bele jis gražus. Bet kas vienam gražu, kitam gali būti negražu. Tai va kur problema... Skoniai tai skiriasi.


niekad nebus,kad vardas itiktu visiems. bet juk yra tokiu vardu kurie patinka tik vienetams rolleyes.gif
Atsakyti
Anksciau buvo baisiai madingas vardas Kristina, bet dabar nemanau, kad labai populiarus tarp mazyliu. Man tai labai grazus vardas.
Atsakyti
man grazus smile.gif
Atsakyti
Aš irgi mažyčių Kristinų nepažįstu.gražus vardas.galima trumpinti Kristė smile.gif
Bet kai pagalvoji apie Kristiną Brazauskienę doh.gif tikrai tokio vardo savam vaikui neduočiau schmoll.gif
Atsakyti
Gal ir neblogas bigsmile.gif
Atsakyti
kažkada man tas vardas patiko rolleyes.gif Bet savo vaikui tokio neduočiau... dar kai kas taria su -y ilgąja- Kristyna, tai išvis nei šis, nei tas doh.gif
Atsakyti
SUPER VARDAS biggrin.gif toks nemandras, nepretenzingas, tiesiog grazus thumbup.gif:
Atsakyti