Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvata už darželį

QUOTE (vilda @ 2004 03 02, 15:06)
O mokestis už darželius irgi nevienodas- didmiesčiuose brangiau, provincijoje mažiau mokama. Ir netikiu kad provincijose vaikai mažiau užimti ar prasčiau pamaitinti nei nei Vilniuje ar Kaune. Taigi, manau, kad viskas priklauso nuo savivaldybių.

sostineje maisto produktai brangesni nei kt miestuose, o pvz kaune nors ir neprovincija trecdaliu pigiau nei pas mus
Papildyta @ [mergetime]1078233878[/mergetime]
kiekviena savivaldybe rengia konkursus imonems kurios tieks maista svietimo istaigoms, tad jei kokie dedziai nominuoja sau naudingas o ne bendruomenei imones tai ir kaina ...
Atsakyti
Kas dėl mokesčio - jei mokama pigiau, tai nereiškia, kad ten pigesnis maistas. Neteisinga manyti, kad mokame TIK už maistą. Mokesčio dydis priklauso nuo to, kurią išlaidų dalį dengia savivaldybės. Nes paskaičiavus tik maisto įkainius (t.y. juk yra paskaičiuota kokia pinigų suma dienai yra skiriama maistui darželinukams, lopšelinukams ir t.t), tai sudauginę iš dienų skaičiaus gautume tikrai mažiau nei mokama. Mokesčio dydis tikrai priklauso nuo to, kiek dengia savivaldybė, nes švietimo įstaigos priklauso savivaldybėms ir yra jų finansuojamos.
Papildyta @ [mergetime]1078237466[/mergetime]
Kas dėl mokesčio - jei mokama pigiau, tai nereiškia, kad ten pigesnis maistas. Neteisinga manyti, kad mokame TIK už maistą. Mokesčio dydis priklauso nuo to, kurią išlaidų dalį dengia savivaldybės. Nes paskaičiavus tik maisto įkainius (t.y. juk yra paskaičiuota kokia pinigų suma dienai yra skiriama maistui darželinukams, lopšelinukams ir t.t), tai sudauginę iš dienų skaičiaus gautume tikrai mažiau nei mokama. Mokesčio dydis tikrai priklauso nuo to, kiek dengia savivaldybė, nes švietimo įstaigos priklauso savivaldybėms ir yra jų finansuojamos.
Atsakyti
Na ir prirašėt blink.gif
aš, kaip auginanti antrą 2.gif sėdžiu namie. Bet nevisada turiu galimybę vyresniąją nuvesti į darža (pvz kai mažas serga, ir pan). Auklėtoja ir sako: parašykit prašymą vedėjai, kad neskaičiuotų už nelankytas dienas. Blogiau nebus. Nu aš ir parašiau. smile.gif Dabar kai gaunam kvituką, matau kad moku tik už lankytas. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, rasau pirma karta, tai net nezinau ar normaliai iseis parasyti. Labai noreciau paklausti mamu, kurios dirba pamainini darba ir kurioms mokejimas priklauso nuo lankytu dienu. Mums aukletoja liepe atnesti pazyma apie pamainini darba (kiek dienu vyras dirba), ir tik uz tas dienas nereikes moketi. Kiek as zinau tokio istatymo net nera. gal kam irgi taip yra buve?
Dekoju
Atsakyti
Dabar išėjęs naujas Vilniau m. savivaldybės Švietimo skyriaus įsakymas, kuris reglamentuoja šį dalyką. jei tu vilnietė, tai taip ir yra. Paprašyk auklėtojų, kad jį parodytų, duotų pasiskaityti. Tai tiesa, bent jau Vilniuje sad.gif
Atsakyti
labai aciu, kad man atraset, bet labai idomu, nes mano vyro darbovietej buvo tartasi su teisininkais ir jie patys pasake, kad tokio istatymo nera. I domu, tai gerai, kad suzinojau, o tai buciau jau veja pakelusi darzely wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 03 24, 15:52)
labai aciu, kad man atraset, bet labai idomu, nes mano vyro darbovietej buvo tartasi su teisininkais ir jie patys pasake, kad tokio istatymo nera. I domu, tai gerai, kad suzinojau, o tai buciau jau veja pakelusi darzely wink.gif

matai, čia ne įstatymas, o įsakymas, darželis priklauso savivaldybei ir jo veiklą taip pat reguliuoja ir savivaldybės švietimo skyrius. laugh.gif
Atsakyti
Na dabar supratau. Aciu thumbup.gif
Atsakyti
Norėčiau sužinoti ar turiu mokėti pilną mokestį už darželį jei esu išsituokusi ir mažoji gimusi nesantuokoje,tėvelį turi.
Atsakyti
paskaitykite ankstesnes temas, ten esu labai aiškiai parašiusi. lengvatas darželiams nustato savivaldybių tarybos. kiekviename rajone gali būti skirtingai, bet Jūsų atveju tikriausiai nereikės mokėti pilnos kainos už darželį.
Atsakyti
QUOTE(Kalinka @ 2004 03 02, 15:23)
sostineje maisto produktai brangesni nei kt miestuose, o pvz kaune nors ir neprovincija trecdaliu pigiau nei pas mus
Papildyta @ [mergetime]1078233878[/mergetime]
kiekviena savivaldybe rengia konkursus imonems kurios tieks maista svietimo istaigoms, tad jei kokie dedziai nominuoja sau naudingas o ne bendruomenei imones tai ir kaina ...


na na,idomu pasidare... blink.gif tai kiek vilnieciai moka uz darzeli,jei kaunieciai(t.y. as)mokam 120 litu.ir tai yra trcdaliu pigiau nei vilnieciai? doh.gif 360 litu?as kalbu apie paparsta,valstybes islaikoma darzeli... blink.gif
Atsakyti
120 moka ir Vilniuje. Ir kad čia maistoproduktų kainos didesnės yra nesąmonių nesąmonė. Pvz., Vilniaus prekyba, turinti maisto parduotuves ko gero visuose Lietuvos miestuose, ir produktus parduoda tomis pačiomis kainomis. O produktų reikia pieškoti ir užsakyti juos ten, kur pigiausiai parduoda.
Atsakyti