Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvata už darželį

GERBIAMA TEISININKE, SAKYKITE KODEL TURIU MOKETI UZ VAIKO NEBUTA DIENA, JEI NETURIU PAMAININIO DARBO. SAKYKIT AR TEISETAI IMAMAS TOKS MOKESTIS, AR CIA TAS PATS KAIP GYVATUKAS, SUGALVOJOM IR IVEDEM.
ACIU.
Atsakyti
Tai gali juk atnesti pazyma is savo gydytojos, kad sirgo tuo metu vaikelis. Ir nemokesi uz tas dieneles. Na, nebent tu ne del ligos nevedei rolleyes.gif ...
Atsakyti
Na, gerai, tarkim už tą dieną, kai nevesi vaiko nereikės mokėti. Nevesi tu, neves kitas, trečias. Bus tokių, kurie į savaitę atves vaiką pora kartų. O tuo tarpu eilėje stovi vaikiukai, kurių tėvai dirba, samdo auklę, moka jai daug didesnius pinigus ir negali patekti į darželį vien todėl, kad kažkas laiko vietą dėl kelių dienų per mėnesį.. Tuo labiau, kad jie galėtų eiti į darželį kiekvieną dieną, mokėti pinigus. Būtent todėl aš manau ir priimtas įstatymas, kad už šiaip sau praleistą dieną mokėti reikia.
Atsakyti
Jei teveliai dirba pamainini darba uz nebutas dienas moket nereikia tik is darbovietes pazymos reik smile.gif
Atsakyti
NA MERGINOS NESVAIGIT TOKIO ISTATYMO NERA, GERAIUSIU ATVWEJU SVIETIME POTVARKIS PRIIIMTAS, O TAI NE ISTATYMAS IR NESIRUOSIU MOKETI UZ PASLAUGA KURI MAN NEBUVO SUTEIKTA.
O DEL DARZELIU EILIU IRGI NENUSISNEKEKIT, KADANGI ZINAU GERAI TA SISTEMA GALIU DRASIAI TEIGTI, KAD TAI ISPUSTAS BURBULAS.
IR DAR AS CIA KLAUSIAU TEISININKES KONCULTACIJOS, O APIE TAI PASISKAITYTI IR PASIREIKSTI GALITE CIA http://supermama.com...?showtopic=3465
Atsakyti
Nieko sau blink.gif ,kaip taip galima daryt g.gif Na ir tvarkele pas mus Lietuvelej ohmy.gif
Atsakyti
as galiu papraciausiai is savo patirties pasakyti - darzelis kaip institucija turi teise i savo nuostatus ir taisykles - jei tau jie nepatinka, tu gali leisti savo vaika i kita darzeli. Svarbiausia, kad vidines darzelio taisykles nepriestarautu galiojantiems istatymas ir viskas.

Atsakyti
ESME IR NYRA TAME, KAD AS SUTIKCIAU MOKETI, KAD IR UZ VIETA TA, BET KAZKODEL UGDYMUI SKIRTU PINIGU TU NEMOKI TU 0.50 CNT. UZ DIENA , O MOKI MAISTO PINIGUS 4.28 LT. TAI KUR CIA LOGIKA? KODEL TURIU MOKET UZ MAISTA KURIO MANO VAIKAS NET NEMATE?
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 02 29, 14:05)
as galiu papraciausiai is savo patirties pasakyti - darzelis kaip institucija turi teise i savo nuostatus ir taisykles - jei tau jie nepatinka, tu gali leisti savo vaika i kita darzeli. Svarbiausia, kad vidines darzelio taisykles nepriestarautu galiojantiems istatymas ir viskas.

VIDINES DARZELIO TAISYKLES YRA DARZELYJE, O CIA VYKSTA KALBA SVIETIMO MASTU, ARBA IVARDYKIT DARZELI KURIAM TAIP NERA.
O KADANGI PASLAUGA MAN NERA SUTEIKTA, TAI KAIP NEPRIESTARAUJA ISTATYMAMS.
Atsakyti
i pirmaji lopseli, kur sunus ejo, tai buvo pasakyta, kad galiu net ir nebijoti ilgiau po kelias valandas pratinti, nes reikes moketi tik uz tas dienas, kai vaikas valge - kaip is tiesu yra, tai negali pasakyti, nes kazkaip tu saskaitu netikrinau.
Na pradesiu vesti nuo pirmadienio panele, tai gale men galesiu tiksliau pasakyti.
Atsakyti
ENIGMA o ju teise jei nemoki tave ismesti is darzelio ,niekas nevercia tavo vaikui eit i darzeli ,ir nesvaigstam mes smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 02 29, 11:43)
NA MERGINOS NESVAIGIT TOKIO ISTATYMO NERA, GERAIUSIU ATVWEJU SVIETIME POTVARKIS PRIIIMTAS, O TAI NE ISTATYMAS IR NESIRUOSIU MOKETI UZ PASLAUGA KURI MAN NEBUVO SUTEIKTA.
O DEL DARZELIU EILIU IRGI NENUSISNEKEKIT, KADANGI ZINAU GERAI TA SISTEMA GALIU DRASIAI TEIGTI, KAD TAI ISPUSTAS BURBULAS.
IR DAR AS CIA KLAUSIAU TEISININKES KONCULTACIJOS, O APIE TAI PASISKAITYTI IR PASIREIKSTI GALITE CIA http://supermama.com...?showtopic=3465

Suprantu,kad tau pikta. Man irgi pikta. Bet cia Lietuva,cia lietus lyja... Nieko nepadarysi.O jei stengsies,tik susigadinsi santykius su darzelio personalu,kas atsilieps tavo pacios vaikui. O jei tokiu tonu rasysi postus,tai susigadinsi santykius ir su mamom wink.gif kazkaip labai jau nemaloniai tu cia...
Atsakyti