Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytė studijuoja

Studijuoju neakivaiždžiai, tai sunku nebuvo nėštumo metu, ir nėštumas lengvas. Vienus egzus laikiausi prieš gimdymą, kitus po . Net gimdymo dieną buvau universitete (knygas atiduoti) ir pajutau, kad jau laikas smile.gif Dabar sunkiau. Iki 5 mėnesių buvo labai rami, tai leido ir kursinius rašyti ir mokintis, į sesijas išleisdavo tėvelis pasiėmęs atostogas, na bet čia ne toli tik porai valandų išlėkdavau. Dabar jau labai judri ir dėmesio daugiau reikia, ir knygų šalia nebe paskaitysi, nes pati griebia - skaityti nori smile.gif, tai kaip bus nuo rugsėjo, net neįsivaizduoju.
Atsakyti
As pastojau pirmo magistro kurso pabaigoj. Nuo pat pradziu zinojau, akd mokslu nemesiu. Na ir ka jau po savaites eisiu atsiimti magistro diplomo. thumbup.gif Aiku nieko man nebutu pavyke be mamos (kuri isleisdavo mane i paskaitas) ir vyro (kuris vakare priziurejo mazyle ir leido man rasyti magistrini) pagalbos. O siaip tai viskas imanoma. Nes mano vaikas tikrai nera is ramiuju ir nuo pat pradziu reikalauja daug demesio ir mazai miega diena bigsmile.gif Aisku kartais susimastau ar el mano mokslu vaikas nenukentejo gaudamas maziau demesio, bet dabar jau mes atsigriebsime lotuliukas.gif
P.S. mums dabar 3,5 men smile.gif
Atsakyti
Spalio menesi pagimdziau, po to islaikiau sesija. Antras pusmetis lengvesnis buvo. pries kelias dinas islaikiau paskutini egzamina ir negaliu patiketi kaip gera ir len gva buti tiesiog namu seimininke! ax.gif Beje, baigiau pirma magistraturos kursa. Be aukles, aisku neapsejome. Maitinau kudiki iki 6 men. Tai tuo laiku paskaitu beveik nelankiau, dirbdavau namie. Viskas ko labiausiai trukdavo-tai miego , miego ir tiktai miego. bn es kudikeliui uzmigus, as neguldavau pasnaust- o eidavau padirbeti prie kokio referato. Budavo ir labai sunku-tuos pacius referatus spausdindavua viena renka, kitoje laikydama maziu. Bet stiprios valios ir seimos palaikymo deka- metus baigiau sekmingai, aukstais balais. Kitamet jau, tikiu, bus lengviau. ax.gif
Atsakyti
Pastojau ketvirtam kurse. Išsilaikiau žiemos sesiją, o pavasarį rašiau diplominį. Iki gimdymo nespėjau, todėl baigiau pagimdžius. Gerai, kad į paskaitas nereikėjo vaikščioti, nes nežinau kaip būčiau išsivertus - močiutės ir senelis gyvena užsienyje, proseneliai Klaipėdoje. O mažylė turi didelių problemų su pilviuku, teko ir ligoninėj pagulėt kartu. Na, bet jau esu diplomuota mamytė ir pagaliau galiu visiškai pasinerti į motiniškus rūpesčius mirksiukas.gif

Sėkmės visoms besimokančioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freelove: 19 birželio 2009 - 13:04
man pirmas kursas kolegijoj buvo dabar , su pilvuku pirma pusmeti atvaiksciojau , aciu grupiokem kad palaike visos, padejo , pagimdzaiu , po 2 sav jau i paskaitas ejau smile.gif vyras vaika paziuredavo , o vakar jau uzbaigem praktika , smagu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lora20: 19 birželio 2009 - 22:01
Besilaukdama studijavau. Kai gimė mažoji, buvo mano trečiojo kurso pirmasis semestras. Tiesa, studijuoju neakivaizdžiai. Akademinių neėmiau. Vyras padeda, taigi viską suderinu, o nuo kito rudens (mažylei tada sueis metai) studijuosiu dvejose vietose neakivaizdžiai (beje, Vilniuje ir Klaipėdoje) Vienur būsiu pirmakursė, o kitur jau rašysiu diplominį smile.gif Manau, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Foxy_: 26 birželio 2010 - 19:48