Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytė studijuoja

as tai nlb speju sutalpint ir mokslus.....kol dar sunelis toks mazutis sunkiai sekasi, tai pasiemiau akademines
Atsakyti
na ir aš studijuoju dieniniam skyriuj 2kurselaisvu grafiku.mano mazgiui jau 9mėn.įstojau jau būdama 3mėn nėščia ėjau iki paskutinės dienos dėstytojai sakė kad suole pagimdysiu biggrin.gif na beveik taip ir buvo vieną dieną kontrą rašiau,o naktį jau gimdyt pradėjau ax.gif kai pagimdžiau po 2sav.kai jau sėdėt galėjau grįžau į suolą biggrin.gif na jei ne tėvai mano tai tikrai nieko nepadaryčiau,pasaugo mažiuką kai reikia,gerai, kad dėstytojai labai supratingi ir žiūri atlaidžiau kai atsiskaitydama seminarą į pievas nueinu ax.gif visoms sėkmės besimokant 4u.gif
Atsakyti
as jau pasigimdziusi mergyte istojau i magistra neakivaizdini. kol kas sesijos nebuvo, bet jau ruostis reikia, tai suderinti imanoma, bet nera labai lengva egzam ruostis, nes vaikiukas ne is ramiuju. bet manau labai svarbu tecio nuomone - jei jis palaiko, tai ir vaikiuka priziures, kad mama pasiruostu sesijai!
o siaip, jei mama buvo aktyvi anksciau, dirbo, mokesi, tai mokslus su vaikelio auginimu suderins!
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrė2 @ 2008 11 30, 18:38)
as jau pasigimdziusi mergyte istojau i magistra neakivaizdini. kol kas sesijos nebuvo, bet jau ruostis reikia, tai suderinti imanoma, bet nera labai lengva egzam ruostis, nes vaikiukas ne is ramiuju. bet manau labai svarbu tecio nuomone - jei jis palaiko, tai ir vaikiuka priziures, kad mama pasiruostu sesijai!
o siaip, jei mama buvo aktyvi anksciau, dirbo, mokesi, tai mokslus su vaikelio auginimu suderins!
smile.gif


na nebutinai, jei jau iki nestumo dirbai, mokeisi, aktyvi buvai, tai dar nereiskia, kad gimus vaikeliui galima mokslus suderinti. tarkim as mokiausi jau 3 metus neakivaizdziai. iki termino buvo like tik viena egzamina issilaikyti, ir buciau sesija pabaigusi. bet kaip "kiaules desnis" - nespejau jo issilaikyti, pagimdziau savaite anksciau. tai gerai, kad turejau bilieteni, tai ta egzamona issilaikiau po gero menesio. galvojau ir toliau mokysiuos, bet ka tu... vaikas naktimis kelesi, diena ne mokslai galvoj. tai ir pasiemiau akademines. dabar sausi jau reiks grizti, bet vis galvoju, kaip spesiu, nes kuo didesnis vaikas, tuo daugiau demeio dienom reikia. bet jai jau iklimpau i mokslu liuna, tai jau teks is jo ir isbristi doh.gif
Atsakyti
va si tema aktuali ir man smile.gif gryzau is akademiniu si rudeni, tai jau ant nosies sesija, o as paskaitu beveik nebelankiau,nezinau kaip cia bus ax.gif man paskaitos vakare, tai dukriuka arba aukle priziuri arba vyras, bet pabunu iki 8 val ir namo lekiu, nes reik migdyt mazaja, o apie kazkoki pasimokyma tai net nesneku, nera laiko visiskai doh.gif
Atsakyti
as mokausi dieniniam 3 kurse, ejau nescia i paskaitas iki kol savaite iki gimdymo liko, o pagimdzius i pirma egzamina ejau jau uz 5 dienu, toliau ejo kiti, leliui buvo 1 men o as jau visus egzus issilaikius buvau, dabar rudens semestra vazinejau i beveik kiekviena paskaita, nors laisva grafika turiu. Man sunkiau namie kazka pasidaryt, referatus, kursinius ir pan., nes kai as esu namie visi trukdo doh.gif
Turiu nuostabia mociute, kuri kai tik reikia paziuri man leliuka, vyras kas antra diena dirba, o ir vaikutis nera blogas, naktim miega, diena turi rezima ax.gif
man akademines tikrai nebutu nieko issprende, zinau kad labai sunku butu gryzt schmoll.gif
Atsakyti
O mano net nezinau dabar kaip apbudint... Mano suneliui 2 menesiai, jau daugiau nei pusmeti nebuvau paskaitose, nes praktiskai visa nestuma ligonineje praleidau... O dabar maziukas dar mazulytis, mano tevai uz 150 km gyvena, vyrai tevai jau nebevaliotu turbut, 70 meciai, nenoriu palikti... O giminiu cia neturiu... jauciu bus visiskas pravasl, bet vaikas svarbiau wub.gif doh.gif
Atsakyti
Būdama nėščia ėjau į paskaitas iki 7 mėn. paskui jau buvo per sunku, nes pilvuke auginau dvynukus. praėjus savaitei po grįžimo, iš ligoninės su kleckiukais, iš kart, kaip išprotėjusi, puoliau atsiskaityti stupid.gif paskui pasidarė žiauriai sunku, lekiu pupuliukus maitinti su ašarom, nes krūva knygų ir sąsiuvinių pridėta, galva skauda nuo neatsiskaitytų darbų ir dar laukiančios sesijos doh.gif ačiū mamai, kad ji paprotino nebijoti pasiimti akademinių 4u.gif db džiaugiuos kleckiais ir laukiu rugsėjo pirmosios, kad pabaigčiau savo studijas. jau rudenį mano 2.gif 2.gif bus 10 mėnesių, jau dideli ir savarankiškesni vyrai bus, ir tikiuosi pasibaigsiu sėkmingai savo mokslus smile.gif
Atsakyti
Aspasiemiau akademines dar nescia budama, nes nieko nebespejau ir prastai jauciausi..paskui zadejau grizti i mokslus iskart po gimdymo rudeni, tai vaikui butu buve apie 3 men..bet kai gime, sumasciau, kad bus per sunku, tai dar atsikeliau..dabar zadu, tiksliau jau nebera kur dingti, grizti i mokslus rudeni..ale taip atitrukau nuo ju..visai ir nebenoriu..bijau, kad bus labai sunku..mergyte labai demesio reikalau, o mokslai irgi ne siaip sau, kur su sperom galeciau vaikscioti... doh.gif
Atsakyti
rudens semestro sesija islaikiau puksedama kaip eziukas, manau kad jei ne ant nosies lipantis pilvas tai destytojai butu taip lengvai nepraleidineje blush2.gif bet susitvarkiau ir dar visai neblogai sakyciau 4u.gif dabar mokausi dieniniam antram kurse, su vyru dalijames vaiko prieziura jis kol sesija laikes tai as beveik nejau i paskaitas, o dabar kai man sesijai tai jau jis namie sedi, tikiuos kad akademiniu neprireiks, nes zinau kad yra nezmoniskai sunku grizt i mokslus po pertraukos doh.gif tik vat beda kad nelabai yra kam palikt, nes artimiausi seneliai uz 200km doh.gif
Atsakyti
atsiradus mano dziaugsmeliui, mokslai labai jau nukentejo, norejau net akademines pasiimt, bet kazkaip slydau slydau ir praslydau, sunkiausia jau praeity, o as galiu atsikvepti, esu jau treciam kurse ir dziaugiuosi, kad neemiau akademiniu thumbup.gif
Atsakyti
kai tik pastojau iškart ėmiau akdemines smile.gif
nesigailiu.
Nes visą šy gražų laikotarpi buvau rami..leidau laiką su vyrų..sūnelu.. Tiesiog mėgavausi. Tikrai ...patyriau toki rūpestį..globą..ramybę.. wub.gif wub.gif
Kai dukrytei buvo 2-mėn. gryžau.. Studiuoju neakiv. Siuo metu jau ginsiuosi baigiamajį darbą. thumbup.gif
Atsakyti