Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytė studijuoja

Still magic paskaiciau ir atrodo kad mano situacija aprasei bigsmile.gif
Atsakyti
ash susitvarkau..isejau i mokslus kai vaikui buvo 2men..man reikia kiekv menesi po savaite nuo ryto iki vakaro paskaitose atsedeti, tuo tarpu noriniciu paziureti mazyli turim, pasiseke kad ramus nuo gimimo..ir mokytis imanoma thumbup.gif
Atsakyti
man irgi mokslai arteja nezinau kaip cia suktis reikes:)
Atsakyti
as mokausi dieniname, tai sunku yra tikrai, pasiemiau laisva lankyma, bet vistiek neypatingai lengva. mokytis daug, darbu atsiskaitymams irgi begales, tai sukuos kaip ismanau, kartais net naktimis tenka mokytis, kai lelius miega, iki paskutiniuju dienu lankaiu paskaitas ir atsiskaitinejau sesija, destytojai net padedavo, matydami padeti smile.gif
Atsakyti
viskas imanoma kai nori biggrin.gif as isilaikiau pasutini koli - kita diena pagimdziau, kai dukrytei buvo menesis - sesija, taip puikiai dar nebuvau issilaikius bigsmile.gif
o dabar bakalaurini darba rasau, kartais nueinu i paskaitas, geriausias laikas rasymui - rami naktele, bent jau man.

o kai apsiginsiu, tada galesiu pasakyt, kad tikrai viskas gerai buvo drinks_cheers.gif
Atsakyti
As taip pat studijuoju ir turiu 11 men vaikiuka. Dieniniam. Is savo patirties galius paskyt, kad destytojai i mano situacija ziurejo lygiaverciai kaip mano grupiokus. Nors grupej esu viena turinti maza vaika, bet destytojams kazkaip tas sirdies nesuminkstindavo. Tik va gerai, kad paskutiniai metai, t.y. pusmetis liko studiju. Ruosiu bakalaurini darba. Siaip dar manau, kad labai nuo specialybes priklauso. Pvz, mano specialybe kurybine, is meno srities. Tai kai vaikas aplink zuja as visiskai negaliu susikaupti, o jei per diena su savo padauza prabunu (vaikas ipatingai judrus), nakti juodai luztu nuo koju nusivarius. Be vyro mamos pagalbos butu liudna.
Atsakyti
Aš mokausi neakivazdiniam smile.gif Įstojau mokytis likus 2 savaitėms iki gimdymo, sesija prasidėjo kai mažiui buvo 2 mėnesiai. Tiesa man sesija būna 4 savaites kiekvieną darbo dieną nuo 14val iki 22val (čia jau vėliausiai) ir po mėnesio savaite egzaminai kiekvieną dieną po 2 blink.gif Kažkaip tvarkausi, vaiką prižiūri mano močiutė, kelias valandas, po to mama gryžta iš darbo cool.gif Mokytis laiko sunkiau atrasti, bet įmanoma ax.gif Dažniausiai mokausi kai mažius miega, arba savaitgaliais, kai yra kas prižiūri rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NaiLi: 19 balandžio 2008 - 15:53
Kas liecia mokslus, tai pasisakysiu ir as biggrin.gif kai istojau iki gimdymo buvo like vos kelios savaites. veliau su mazaja mokemes drauge, lankiau paskaitas palikus ja su vyru. veliau pastojau antra kart, tada vaiksciojau su pilvu rolleyes.gif ir paskui vel maitinnat. o dabar ginsiu Diploma. panos paaugusios, ale vis tiek mazai to laiko paroje doh.gif
Atsakyti
Esu taip pat busima mamyte studente, mokausi dieniniam ir paskaitas beveik visas privaloma lankyti, iki gindymo liko 5 sav tai dabar susitariau su dauguma destytoju ir pasiankstinau sesija, bijau kad nepagimdyciau per anksti, kad tik viska suspeciau, o siuo metu man ne mokytis sunkiausia o issedeti tiek paskaitose tiek namie prie visokiu ataskaitu ir referatu, bet kazkaip judu i prieki.

kai kitas semestras prasides tai vaikiukui apie 3 men bus, dedu vilti i teveli ir mociutes, o kai vaikui bus 6 men tai i kita miesta i praktika reiks isvaziuoti 2 sav, va tada jauciu bus sunkiausiai. bet akademiniu imti tikrai nenoriu, nes man 20 senokai buvo ir negaliu praleisti dar vienu metu, tik bijau kad paskui netektu gailetis kad per mazai laiko savo stebukleliui skyriau.

Ir dar, manau reikia vaika nuo pat pirmu dienu prei kitu zmoniu pratinti kad paskui tikrai nebutu taip kad tik mama ir teti pripazista, o kitu neprisileidzia
Atsakyti
Mokausi ir aš tik nekivaizdiniam, o aplink vaikai duodasi ir vienam iš jų 9 mėn.,tai sakyčiau dabar sunku. Kol pagrandukas mažesnis buvo, daugiau miegojo,galėjau darbus rašyti,o dabar... per dieną su vaikiuku, o naktim tik laiko lieka mokymuisi. Labai jau laukiu vasaros... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mokytis pradėjau, kai dukrytei buvo 8 mėnesiai. Paskaitos vkdavo vakarais nuo 17 val, tai tuo metu su mažąja būdavo vyras. Jie kartu mane nuveždavo, po to pasitikdavo. Iš pradžių buvo ašarų, bet po to priprato ir net pamojuodavo atsisveikindama.
Paskaitoms ruošdavausi kai dukrytė miegodavo: vėlai vakare, anksti ryte ir po pietų. Egzaminams lygiai taip pat. Viską išsilaikydavau ir atsiskaitydavau laiku.
Tad jei tik turit kas padėtų- vyras, mama, anyta, auklė...- tai tikrai neturėtų kilti didesnių problemų. smile.gif
Atsakyti
kai pastojau su pirma mergaite buvau bepabaigianti aukstesniaja, paskui stojau i kolegija testinem ir pasigimdziau viduri mokslo metu, vazinejau tik i atsikaitymus, viskas sekesi gerai, paskui stojau i univera mergaite buvo jau didesne ir mama pasilikdavo, taip ir pabaigiau negaliu sakyti, kad buvo lengva, bet viskas imanoma
Atsakyti