Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytė studijuoja

QUOTE(Audrikė @ 2007 01 21, 19:03)
As mokausi neakivaizdiniam skyriui. Dabar mano maziukui tik 3 savaites. Tai paskaitu nelankau,nes valgo is krutines. bet i atsiskaitymus ateinu.Mokytijai lengviau praleidzia kai zino kad vaikiuka turiu. blush2.gif


tai gerai, nes pas mus nekreipia demesio ar tu nescia ar su leliuku, jokio skirtumo ir jokiu islygu schmoll.gif
Atsakyti
Kaip maziui buvo 2men apsigyniau magistra, pradejau rasyti kai buvau 9men nescia, kaip maziui buvo 2sav issilaikiau sesija, pabaigiau rasyti magistra ir apsigyniau. Viskas imanoma, tik zinoma reikia daug kantrybes ir noro, nes kaip prisimenu bemieges naktis saldu darosi... doh.gif
Atsakyti
Mokausi neakivaizdiniame, dabar sesija. Visa laimė, kad egzaminai savaitgaliais, tai lėlytę žiūri tėtis. Vat su pasimokymais sunkiau, tik randu valandėlę, kai miega mažė ir skaitau, pieną traukiu į buteliuką - skaitau, valgau - skaitau, vienu žodžiu.. ir keltis sunku savaitgaliais anksti, paskui neišsimiegojus, pikta ant visų. blush2.gif
Bet akademinių imt visai nesinori schmoll.gif , tuo labiau kad mokytis iš viso reikia 6 metus, man liko pusė, o man metų irgi jau ne 18.
Atsakyti
Nei del nestumo, nei del motinystes jokiu privilegiju nepatyriau. Budama nescia kuo puikiausiai issilaikiau 2 sesijas, gavau stipendija.
po gimdymo nuo 1 men. dukryte priziuri mama, kol as paskaitose, paskui pati. Tik per sesija dukryte buvo su manim tik pavalgymui, nes maitinu MP, visa kita laika su mociute. Ir sia sesija issilaikaiu labai gerai 5 iskaitos is pirmo karto ir 3 egzai- 8,8,10 thumbup.gif
sunkiausia, bent jau man yra ne studijos, o tai, kad negali absoliuciai viso savo laiko skirt vaikiukui verysad.gif
Uztat dabar per ziemos atostogas negalim viena kita atsidziaugt wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif man liko parasyti magistrini.mociutes dirbancios,aukles kol kas neturim,nes maze tik mane su vyru pripazysta.vis dar maitinu is kruties,nes misinuko-ne is tolo neima.tai va situacija nekokia,destytoja(darbo vadove)pataria akademines imt.bet taip nesinori kai liko paskutinis darbas.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2007 02 04, 06:17)
4u.gif man liko parasyti magistrini.mociutes dirbancios,aukles kol kas neturim,nes maze tik mane su vyru pripazysta.vis dar maitinu is kruties,nes misinuko-ne is tolo neima.tai va situacija nekokia,destytoja(darbo vadove)pataria akademines imt.bet taip nesinori kai liko paskutinis darbas.

taj gal kajp nors dar mirksiukas.gif
man ir kovo menesi paskutine sesija, praktika ir diplominis thumbup.gif
Atsakyti
o man is tos serijos kur buna ne pyragai.... verysad.gif
liko 3 semetrai, o as negaliu mokytis. kadangi mano fakultete yra tik dieninis skyrius, ir nuo rudens padare privaloma lankomuma, mazyle beveik su niekuo nebuna o su tuo kuo buna, visi dirba. tevelis dirba, maciute dirba, teta irgi. nera kam palikti.... verysad.gif aukles samdyti nenoriu, o universiteta matau pro langa, netoli ktu gyvenu (ten ir mokausi). na ir kagi teks dar metam nusikelt mokslus, nes mazylei 9 men ir niekas jos i lopseli dar nepriima. gaila verysad.gif nes labai noriu gryst i mokslus.
Atsakyti
Aš ir studijuoju ir liko tik pusmetis, tai kaip nors, manau pabaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
As studijuoju neakivaizdiniam, bet man paskaitos kas antra sestadieni vyksta, egzaminai prasidejo kai mazyliui buvo vos trys mensiukai. i paskaitas pirma semestra nejau nes pagimdziau rugsejo 1 ax.gif ir po cezario nekaip jauciaus blink.gif kai eidavau i egzaminus maziukas likdavo su teciu, maitinau pati, todel jei kartais budavo riksmo, uztekdvo maziuka teciui aprenkt isodint i automobili ir passivazinet ratu aplink namus biggrin.gif
Sunku mokytis ir mazyli augint, bet kas nori viska sugeba 4u.gif sekmes besimokancioms mamytems thumbup.gif
Atsakyti
Ir as mokausi dieniniam skyriuj smile.gif Mazylei 4 menesiukai.
Mano mama priziuri dukryte, o as i paskaitas varau. Namuose pasimokau kai maze miega, arba ja salia kedutej pasistatau o pati konspektus skaitau... Aisku sunkoka.... Bet kaip nors. 4u.gif
Atsakyti
na as isejau i mokslus kai mano mazytei tebuvo 3 savaites.gerai kad vyro sesuo atvaziavusi pabuvo su dukryte.o taip tai valandike drauge pabuna kol grysta vyras is darbo.man ir tereikia kas antra penktadieni tai issisuku. tik per sesija kaip minejau broliene pabuna biggrin.gif
Atsakyti
As irgi mokausi,sesija laikiau 9 menesi nescia,o paskutini egza tai jau pora dienu po gimdymo tongue.gif mokslai prasidejo,kai maziui buvo 2 savaites,na ka,ziurejo mama,o as nusitraukinejau piena(nes mokausi dieniniam),taip tas pienukas ir dingo verysad.gif Dabar mama jau negalejo ziuret,tai radom auklyte..aisku sunku,vaikas neduoda ismokt visko,ka reikia,o man dar metai..bet manau viskas bus gerai,kantrybes ir didelio noro tereikia,ko sau ir kitom linkiu unsure.gif 4u.gif
Atsakyti