Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytė studijuoja

No vasario "išeinu į mokslus" smartass.gif . Vis galvoju, kaip čia man seksis su mažiuku, kuriam jau tada bus 10 mėnesiu. Gal mamytės studentės norės pasidalinti savo patirtimi iš šios srities. Gal ir gudrių patarimų kaip geriau viską suspėti parašysite? Labai visoms ačiū. smile.gif
Atsakyti
Nematau tame dideles problemos, na nebent mokslai visa diena, auklei pinigu nera, o seneliai ir teveliai padeti negali...tada tai jau nepyragai...Nu as mokausi vakariniame, paskaitos tris kartus per savaite nuo 17 iki 20:30, vakarais vyras susiorganizuoja tomis dienomis darba baigti anksciau, kad mane i mokslus isleistu, kartais mama atvaziuoja padeti, taip ir mokaus. Darbus rasau kol vaikas miega ir savaitgaliais kai vyras priziur mazaji. Reikia tik noreti ir viska galima suspeti biggrin.gif
Atsakyti
As irgi einu mokytis nuo vasario,tik mano mazule bus 8 menesiu ,bet mano atvejis kaip tik is tu kur "ne pyragai":studijuoju dieniniam,vakarinio/neakivaizdinio mano fakultete nera verysad.gif Viena mociute dirba kita tolokai gyvena,nors pas ja galima butu veziot mazyte,bet sugedo masina,aukle pas mus ateit negali,o dar mazule be manes vos 1.5-2 val galetu prabut,ir tai tik su teciu doh.gif dar tik prie kruties tik uzmiega,arba vezime lauke doh.gif Tai va,ir nezn,bus mokslams RAGAI doh.gif Va ir man noretusi isgirst mamu atsiliepimu,kaip sugebejo susitvarkyt
Atsakyti
Aš tai turiu vilties, kad galėsiu studijuoti kai vaikas balkone miega arba kai jau nakčiai užmiega. Į paskaitas eidama užvesiu vaiką pas tėvelį į darbą. Paskaitos nuo 17 iki 20 val. Dar vis maitinu, bet dėl to neturėtų kilt problemų. Šiaip dėl mokslų tai nelabai pergyvenu. Tik vat kai prisimenu, kokios sesijos būna, tai nežinau.. Reikės kažkaip kitaip organizuotis. Juk negalėsiu kiaurą dieną mokytis.. Seneliai toli, negalės padėt.
Papildyta:
Semicvetik, nebijok, vaikiukas iki 8 men dar gali pasikeist. Vat musu bernelis turedamas astuonis men taip susavarankiskejo, kad gal ir ilgiau su kokiu nors pazistamu zmogum pabut, nebutinai tetis ar mama.
Atsakyti
Manes jau laukia paskutine sesija smile.gif Per praeita mazei buvo tik 3,5 men. Palikdavau teveliui priziureti, pries tai, aisku, pritraukdavau savo pienelio nemazai, kad maze nepraalktu smile.gif Bet ji velniukas beveik nevalgydavo is buteliuko, tai vyras truputi pavagti turedavo, kol nors truputi ji suvalgydavo. As studijuoju neakivaizdziai, tai kas antra savaite man egzas buna ir dar paskaita, tai namo griztu tik po kokiu 7-8 val. tuo metu tevelis su dukryte uzsiima.
O ir egzaminui pasiruosti laiko surasdavau tik pora dienu iki egzo blush2.gif bet nieko -- man antras diplomas, tai ne del pazymio mokausi -- svarbu tik islaikyti biggrin.gif
Tikrai imanoma suderinti motinyste ir vaikucio prieziura! Tuo labiau kai mes jokiu seneliu ar aukliu salia neturime... verysad.gif
Sekmes ir kantrybes mamytes!! 4u.gif
Atsakyti
as eisiu nuo kito pirmadienio, maziui menuo...
misinuka valgo, pienuko nutraukto ir paliksiu - nors buvau nusprendus savo pienu nebemaitint, bet sirdis neleidzia tik misini duot...is bonkutes ipratinau valgyt, tai valgo - dzin kokia tara, svarbu maistas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 01 11, 13:18)
as eisiu nuo kito pirmadienio, maziui menuo...
misinuka valgo, pienuko nutraukto ir paliksiu - nors buvau nusprendus savo pienu nebemaitint, bet sirdis neleidzia tik misini duot...is bonkutes ipratinau valgyt, tai valgo - dzin kokia tara, svarbu maistas smile.gif


jums gerai! O maniske nuo gimimo jokio buteliuko nepripazysta schmoll.gif o kartais taip reiketu... Ypac kai mamos pieno bankas kur islekia biggrin.gif
Atsakyti
as studijuoju dieniniame - kolkas pavyksta suderinti motinyste ir mokslus. sunkiausia rasti ramia valandele pasimokymui verysad.gif
po gimdymo labai padejo dekano leidimas laisvam lankomumui , o dabar paskaitas lankau del saves , kad butu lengviau per egzus - tai dukryte buna su teciu , kai jis dirba - su promociute tongue.gif
Atsakyti
as ir mokausi, liko tik sis pusmetis thumbup.gif buvo sunkoka, nes gyvenu kitame miete blink.gif su destytojajs susitariau, kad nelankysiu paskajtu, bet vazinesiu i atsiskajtymus. i vln vaziuot tenka 1 arba 2 kartus i savajte. dukryte priziuri mano teta.kolkas susitvarkiau, bet nzn kajp bus su siuo pusmeciu, nes ir diplominis, ir praktika, be to viena destytoja parejske: jej praleisim daugiau nej 4 paskajtas, neprilejs prie iskajtos.taj dabar net nzn kajp cia bus, nesinoretu pasiimt akademiniu kaj tiek mazai liko. g.gif
Atsakyti
aš mokausi dieniniame, į paskaitas, žinoma, nelabai vaikštau, išsilaikau atsiskaitymus ir tiek smile.gif
Atsakyti
Na man liko tik pusmetis, tik du dalykai ir bakalaurinis, neemiau akademiniu, kazkaip nusprendziau issisukti ir pavyko biggrin.gif biggrin.gif
o siaip tai gana sunkoka, ypac kai neissimiegi maze nerami o 5h turi keltis ir i egzamina pvz vaziuoti. bet viskas imanoma wink.gif
Atsakyti
As mokausi neakivaizdiniam skyriui. Dabar mano maziukui tik 3 savaites. Tai paskaitu nelankau,nes valgo is krutines. bet i atsiskaitymus ateinu.Mokytijai lengviau praleidzia kai zino kad vaikiuka turiu. blush2.gif
Atsakyti