Įkraunama...
Įkraunama...

Verkiančių lėliukų nuraminimas einant į lauką

QUOTE(mama333 @ 2008 02 10, 22:21)
pirmiausia apsirengiu pati tik be palto,tada aprengiu vaiką ir duodu išnešti į balkoną arba lauką ,kad nesušiltu.apsirengiu paltą pasidažau lūpas ir i trasą lotuliukas.gif maunant kepurę ir kombenzoną vienas rengia o kitas dainuoja,vaiposi.kai tenka vienai rengti tai paleidžiu muzikėlę telefone(ekraas šviečia,muzika groja)


Aš atidarau kambario langus, kol rengiu bigsmile.gif
Atsakyti
Ojej, zinomas dalykas ir mums taip pat, tik man kai jau prades klykti tai niekas nepadeda. Jau ir veziman paguldytas ir istemptas i lauka klykia, tenka kartais kryzt namo nieko nepesus,o tik nuimi kombinezona viskas thumbup.gif ir dainuoja ir juokiasi. Nu matomai labai jau silta jam buna. Ir kepures dejimas baisi kancia. Na sunku mums iseiti i lauka, nebent jau matau kad luzineja tai tada galima iseiti, nes po to miega skaniai.
Atsakyti
mes atradom toki buda- atsisedam pries televizoriu ir ijungiu vaiku kanala baby tv-toks kanaplas maziems vaikuciams - visokius piestus paveiksliukus rodo, tai mazoji taip oisiziuri, kad galiu bet ka daryt - i nieka nebereguoja. O kol atradau si buda namai skleisdavosi, rekdavo, kartais net i lauka nebeiseidavom, tiek isiverkdavo. O dabar nei kepures, nei apsirengimas nebebaisu
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2008 02 12, 10:51)
Ojej, zinomas dalykas ir mums taip pat, tik man kai jau prades klykti tai niekas nepadeda. Jau ir veziman paguldytas ir istemptas i lauka klykia, tenka kartais kryzt namo nieko nepesus,o tik nuimi kombinezona viskas  thumbup.gif ir dainuoja ir juokiasi. Nu matomai labai jau silta jam buna. Ir kepures dejimas baisi kancia. Na sunku mums iseiti i lauka, nebent jau matau kad luzineja tai tada galima iseiti, nes po to miega skaniai.


mus situacija viens prie vienu su jusu lotuliukas.gif , as jau nemiegancio net nebandau rengt, nes zinau - be sansu, nieks nepades, nei dainos, nei telikas
Atsakyti
Iki kokiu 2,5men mes neturejom bedu su ejimu i lauka. Dabar jau buna oziu ir verksmu, kai aprengiu ir paguldau i vezima. O kadangi siuo metu geriausias mazylio draugas yra kumstukas, tai darau taip: aprengiu ji visa, tik palieku viena rankyte neikista i kombinezono rankove, kad galetu toliau sekmingai kumstuka ciulpti tongue.gif Tada as pati greitai apsirengiu ir tuomet jau sukisu likusia rankyte ir greitai i lauka biggrin.gif Buna, kad lauke pazirzaliuoja, tuomet ant burnytes uzdedu merliuka, kad salto oro ne tiek prikvepuotu (tiesa, nezinau, ar ka padeda g.gif ).
Tai tiek tu gudrybiu mirksiukas.gif
Atsakyti
maniske visalaik pyksta ir kai rengiu ir kai guldau i vezima.jei pavyksta aprengus nuramint,tai paguldzius i vezima rekia....tai dar koki 15 minuciu papurtyt vezima reikia kad nurimtu ir uzmigtu...nezinau kodel jai tas vezimas nepatinka? g.gif
Atsakyti
Niu va, o as maniau, kad cia tik maniskis lauke bliauna ax.gif . Baisiai nemalonu, visi praeiviai atsisuka blush2.gif Dabar silta, tai leidziu pabliaut, ciulptuka duodu, vezimeli papurtau smile.gif ...paprastai po poros min praeina, jei jau labai blogai, susupu i uzklota ir ant ranku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rusniukas @ 2008 06 12, 19:56)
Niu va, o as maniau, kad cia tik maniskis lauke bliauna ax.gif . Baisiai nemalonu, visi praeiviai atsisuka  blush2.gif Dabar silta, tai leidziu pabliaut, ciulptuka duodu, vezimeli papurtau  smile.gif ...paprastai po poros min praeina, jei jau labai blogai, susupu i uzklota ir ant ranku doh.gif

kazin kodel taip? i mane irgi visi ziuri doh.gif kitos mamos isnesa vaikuti i lauka ir sminga vaikas iskart...o mano tai parekt turi... doh.gif
Atsakyti
Aha, mano lauke irgi turi parėkt, o dar praeiviam irgi reikia jauną mamytę pamokyt vaikus augint. doh.gif doh.gif Tai tas ėjimas į lauką kančia kartais būna...
Atsakyti
Musiske pravirksta tik valanda pamiegojus.Tai vaziuojant ilgesniam laikui pasiruosiu skambalu, zaislu, kad atsibudus galeciau demesi nukreipti.Daznai tai nepadeda... ax.gif Pasikriokinam truputi, o tada prasideda bendravimas - purskimai, cypavimai ir t.t.Kazkodel ilgiau valandos nemiega, nebent trumpiau.
Na, dzin man ka praeiviai mano, zinau savo mazule, zinau kad jos neskriaudziu ir ramia sazine leidziu paverkt... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2008 02 12, 11:00)
mes atradom toki buda- atsisedam pries televizoriu ir ijungiu vaiku kanala baby tv-toks kanaplas maziems vaikuciams - visokius piestus paveiksliukus rodo, tai mazoji taip oisiziuri, kad galiu bet ka daryt - i nieka nebereguoja. O kol atradau si buda namai skleisdavosi, rekdavo, kartais net i lauka nebeiseidavom, tiek isiverkdavo. O dabar nei kepures, nei apsirengimas nebebaisu


Reiks ir mums pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, turejom ir mes tokia problemele kai dar visai maziuke buvo. tiesa, dabar irgi netinka rengtis, o ypac kai yra jau pervargusi (nes turim problemyte su dienos miegeliu), bet yra toks daiktas kaip tv. Tikriausiai nera gerai ir ji tai puikiai supranta nes mes neleidziame ziureti (nors prie tv lb retai vaikas buva), bet rengiantis i lauka tai pats geriausias dalykas - ji taip isiziuri, kad pamirsta jog jai nepatinka rengtis i lauka thumbup.gif
Atsakyti