Įkraunama...
Įkraunama...

Verkiančių lėliukų nuraminimas einant į lauką

Palengvejo ir man, kad as ne viena...

Kaskart, kai rengiu kombinezona ir kisu rankas i rankoves - piktinuosi gamintoju isradingumo stoka - kodel nieks nepadaro uzsagamu rankoviu per visa ju ilgi ir dar su spec kirpimu ties pazastelemis.
Atsakyti
mums tas pats-pradedi rengti kombenzoną ir prasideda niurzgėjimai, tada pabando pajudėt, bet nebeišeina taip laisvai ir ...orkestras+dūdos visom variacijom doh.gif vienintelis išsigelbėjimas būdavo kuo greičiau atsidurt lauke, nes iškart užmigdavo, bet paskutinius porą kartų tas nebesuveikė, nes jau nori žvalgytis, o vėl supranta, kad ''supakuotas'' lotuliukas.gif nors tikrai nėrą stipriai suvaržytas g.gif lauksim pavasario ir mesim rūbą šalin mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 02 12, 19:06)
g.gif  lauksim pavasario ir mesim rūbą šalin  mirksiukas.gif



smile.gif Dieve Dieve, o jau kaip mes laukiam to pavasario... užkniso žiema negyvai. suprantu tuos, kurie perka butus Margaritoj...

neseniai pirkom vaikui auto kėdutę 9-18 kg, nes ta, kur nuo naujagimystės naudojam su žieminiais rūbais nė pro kur sad.gif, šiaip būtų buvusi gera.
Atsakyti
As tai kol kisu i kombinzona ir guldau i lopsi uzdainuoju Meruno O meile,kaip bebutu keista padeda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As kai rengiu kombinzona isisiepusi graziai kalbinu o jei pradeda rekti tada gelbsti arba ciulptukas arba buteliukas su arbata,o kai vezimas pradeda vaziuoti tada nurimsta ir uzmiega thumbup.gif
Atsakyti
o mano lėliukas jau didelis - 1 m. ir 8 mėn. tad dabar tenka rengtis atsistojus ir galiu nuraminti visas mamas - tai labai šaunu. įsivaizduojat - vaikas pats stovi smile.gif cha cha
bet vis tiek kartais zirzia...
Atsakyti
Ziuriu, kad panasu. Nerimauja kai rengi, kai uzdedi kepure - koncertas, kai isstumi laukan - nutyla... Ir mano ne isismtis, tik bute labai karsta, o tai kai reikia paciai prisirengti, tai iseinu gerokai susilusi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2007 01 11, 20:01)
thumbup.gif  Maniau, kad aš viena tokia išprotėjusi biggrin.gif
Tik "mūsų gabalas" Baggy B "Gyvenu gerai"  biggrin.gif


Šitą gabalą niuniuodama seniau migdydavau thumbup.gif lotuliukas.gif
O su apsirengimu į lauką - tragedija doh.gif . Jei yra kas namie, tai visi būna įkinkyti "pašokinėt", kaip aš sakau lotuliukas.gif . Daro viską, kas šauna į galvą, rėkauja, dainuoja, voliojasi, šokinėja - vaizdas slapta kamera būtų superinis.
Bet efektas ne visada būna. O kai aš viena - tai viską susiruošiu, apsiaunu, apsirengiu, ir visa sušilus bandau kuo greičiau aprengt. Kai lieka kepurė ir striukė, prasideda koncertas - nu ką darysi. Tada tekinom į laiptinę, o ten iškart nutyla. Ir taip visada irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picea: 08 vasario 2008 - 19:02
Bet va skaitau ir ziuriu typ top-mano vaikas,ir rubelius zieminius ir kepure uzdet-vienas vargas.mes siaip nesiimam jokiu tokiu "linksmu "priemuoniu,tik stipriau i adijaliuka susuku,palieku nosyte,kad matystusi ir sekundziu reikalas-mazoji miega,nesuprantu,kas taip veikia ja g.gif
Atsakyti
pirmiausia apsirengiu pati tik be palto,tada aprengiu vaiką ir duodu išnešti į balkoną arba lauką ,kad nesušiltu.apsirengiu paltą pasidažau lūpas ir i trasą lotuliukas.gif maunant kepurę ir kombenzoną vienas rengia o kitas dainuoja,vaiposi.kai tenka vienai rengti tai paleidžiu muzikėlę telefone(ekraas šviečia,muzika groja)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama333: 10 vasario 2008 - 21:21
ojoj, buvo ir mums visos sitos bedos, klykdavo, ir net masinoje keduteje klykdavo, pati susildavau ir nuo rubu, ir nuo streso, susilusi iseidavau ir persaldavau, zodziu isvaziavimas kur nors buvo baubas

gal cia sutapimas, bet sitie dalykai nuo klykimo lygio iki niurzgejimo susitvarke apie ketvirta menesi, kai menesi laiko palankeme manksteles - kasdien tuo pat metu budavo ir rengimas, ir kedute, gyd sako vaikai pripranta...
dabar jau be didesniu verksmu rengiames ir kasdien tiek i lauka, tiek i balkona, tiek su kedute vaziuojame smile.gif
Atsakyti
Maniskis pradedavo rekt, kai kepure maudavau, labai jau jam nepatiko 4u.gif O nesdavausi iskart vezime, ko tik nepadarysi del vaiko doh.gif Lauke veziojant uzmigdavo smile.gif
Atsakyti