Įkraunama...
Įkraunama...

Verkiančių lėliukų nuraminimas einant į lauką

Sveikos, mamytės ir jų mažiukai.

Nežinau, kaip jūs, bet mes su sūnumi ypač žiemą į lauką keliaujame po devyniais prakaitais. Ypač aš. Tik mažius pamato žieminius rūbelius, ir prasideda. Tuomet aš turiu pasitelkti visą fantaziją biggrin.gif . Ilgą laiką rengdama nuramindavau Radži daina "Ryt iš ryto", neturiu klausos, bet jam patikdavo. Dabar ploju katutes, kalbinu, kartais šūkauju, nes reikia pergalėti jo šaukimą smile.gif , šoku su rūbais, rodau savo kepurę ir bumbulą ant jos.............................

Žodžiu, jei kas nufilmuotų rolleyes.gif .

Ar įsiverkia jūsų lėlytės? Kokių akrobatinių triukų sugalvojate? O gal neįsiverkia?

Tiesa, po to lelius paliekamas vienas, kol mama tarabanina laiptais vežimą, ir vėl viskas iš pradžių......................
Atsakyti
QUOTE(uhu @ 2007 01 10, 12:22)
Sveikos, mamytės ir jų mažiukai.

Nežinau, kaip jūs, bet mes su sūnumi ypač žiemą į lauką keliaujame po devyniais prakaitais. Ypač aš. Tik mažius pamato žieminius rūbelius, ir prasideda. Tuomet aš turiu pasitelkti visą fantaziją  biggrin.gif . Ilgą laiką rengdama nuramindavau Radži daina "Ryt iš ryto", neturiu klausos, bet jam patikdavo. Dabar ploju katutes, kalbinu, kartais šūkauju, nes reikia pergalėti jo šaukimą  smile.gif , šoku su rūbais, rodau savo kepurę ir bumbulą ant jos.............................

Žodžiu, jei kas nufilmuotų  rolleyes.gif .

Ar įsiverkia jūsų lėlytės? Kokių akrobatinių triukų sugalvojate? O gal neįsiverkia?

Tiesa, po to lelius paliekamas vienas, kol mama tarabanina laiptais vežimą, ir vėl viskas iš pradžių......................

Sveika,mano panele taip pat verkia kai reikia rengtis ir eit i lauka.Bet as pergudravau ja.Mazytei pasirodo nepatikdavo kai ja rengdavau gulincia,tiesiog spiegdavo,na o dabar pasisodinu ant keliu ir kalbindama is leto rengiu.Tai dabar jau be problemu thumbup.gif Linkiu jums sekmes.
Atsakyti
paguldau į vežimą jei dar verkia po 2 min pasivažinėjimo nulūžta aišku dar mažas bet vieną kart mieste irgi įsižviegė geria kad soskę turėjau nors jos napripažįsta bet tą kartą užkišau ir nurimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uhu @ 2007 01 10, 13:22)


Ar įsiverkia jūsų lėlytės? Kokių akrobatinių triukų sugalvojate? O gal neįsiverkia?



Anksčiau rėkdavo, kai reikėdavo kepurę užrišti, dabar jau ir tai nebeerzina, tai apsirengiam be ašarų dažniausiai. Būna, kad kol aš pati apsirengiu, tai ji pakoncertuoja. Bet tik išstūmus į lauką, jai kaip koks mygtukas yra nuspaudžiamas, nustoja rėkt ir užmiega.
Atsakyti
Manoji irgi pyksta, kai reikia dėtis kepurę ir kišti rankytes į rankoves doh.gif , o jei dar miego nori tai išviso rengtis katastrofa schmoll.gif Tai aš greitai apvelku ir įkeliu į vežimą, kai pradedi vežioti ar su lopšiu supti iš karto nurimsta tongue.gif
Atsakyti
Maniškis pyksta ant kepurytės ir kombinezono.Taip "supakuotas" negali judėti laisvai smile.gif Bet tik išeinam į lauką,po kelių minučių jau miega.Draugė mano irgi vargsta ,kol savo mažylę aprengia.Manau,dauguma mažiulių taip priešinasi biggrin.gif
Atsakyti
Na, mano lele dar maža, bet visas rengimosi procedūras ištveria tiesiog pavydėtinai thumbup.gif Labai mėgsta, kai ją perrengiu, mirksi akytėm, šypsosi. Su žieminiu kombinezonu jau ne tokia laiminga, bet verkt neverkia. Nelabai mėgsta, kai kepure užmaunu, bet tai darau prieš pat išeinant, todėl skandalo nespėja pakelt smile.gif
Atsakyti
Pas mus koncertai visa laika kol rengiames, ypac nemegsta kepures ir siltos striukes. rolleyes.gif tai gi as iseinu i lauka jau visa slapia biggrin.gif o jau su vezimu tai isvis sunku, jeigu vaika aprengta viena palieki, tai per ta laika speja taip isirekt kad visas karstas, baisu ir i lauka nest. doh.gif tai kartais nusileidziam taip : vienoj rankoj vaika nesu, kita nuleidziu vezima nuo antro auksto bigsmile.gif ant ranku tai jisai neverkia, bet kai bandai ji supakuot i silta vokeli vezime, tai visi kaimynai pro langus ziuri biggrin.gif
bet paverkia pora minuciu, paskui arba uzmiega arba siaip nusiramina.
Sekmes jum visom thumbup.gif
Atsakyti
As savaja stengiuosi vezti is kart po valgio, tadaji buna rami kaip belgas biggrin.gif
Atsakyti
nežinau kodėl, nors mes dar mažutės, bet mums visiškai nepatinka būti lauke. rengiamės ir ruošiamės mes ramiai, bet vos tik išvažiuojame į lauką, prasideda koncertas sad.gif gal kam nors taip yra nutikę?... įdomu ar ilgai tai tęsis? net ir pusę valandos važinėjant lauke, ji vis tiek būna nerami ir visiškai nemiega, o grįžus namo pučia likusią dienos dalį g.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2007 01 10, 21:48)
nežinau kodėl, nors mes dar mažutės, bet mums visiškai nepatinka būti lauke. rengiamės ir ruošiamės mes ramiai, bet vos tik išvažiuojame į lauką, prasideda koncertas sad.gif gal kam nors taip yra nutikę?... įdomu ar ilgai tai tęsis? net ir pusę valandos važinėjant lauke, ji vis tiek būna nerami ir visiškai nemiega, o grįžus namo pučia likusią dienos dalį  g.gif



labai dar mažulytė, tai gal viskas priklauso nuo aprangos? vis tik jos termoreguliacija dar nesusiformavusi, tai nors lauke ir nešalta šiltokai prirengus gryname vėsiame ore turėtų snausti g.gif . žinoma, tie vaikučiai susigalvoja sau.

maniškis visada lauke pučia į ūsą, tik va išėjimas kiek nervų kainuoja............. rašiau.................
Atsakyti
Maniškė irgi nekenčia kepurės ir kombinzono schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Tai rengiu,kaip kažkuri mamytė sakė, pasisodinusi(tik kad nesenai pradejau sodint).Kartais padeda,o kartais trimituoja,kol neišnešu į lauką doh.gif Gerai,kad pirmas aukštas biggrin.gif
Man rodos,čia daugumos vaikučių bėda doh.gif Kažkodėl jiems baisios kepurės ir striukės g.gif bigsmile.gif
Atsakyti