Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

Aš tarp dvynių ir vėžio pagal horoskopą, tai vėžio visai neatitiko, o dvynių - net labai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 10, 02:29)

Šaulys

Šaulys po žvaigždėtu dangumi jaučiasi geriau negu tikruose namuose, bet netgi garsūs tyrinėtojai turi dėvėti drabužius. Nesigaudai madoje ir Tau nelabai rūpi sudaryti tinkamą įvaizdį. Tavo drabužiai yra patogūs, kurie leidžia Tau laisvai judėti ir gali atlaikyti kasdienius iššūkius, kai eilinį kartą išsiruoši į gamtą. Tau labiausiai patinka drabužiai, pagaminti iš natūralaus pluošto. Jei galiausiai nusprendi “nurašyti” drabužį į nebedėvimus, Tu greičiausiai jį sudeginsi ir taip savotiškai grąžinsi skolą žemei. Hipių dienos vėl grįžta, ilgi sijonai, suplėšyti džinsai ir apsiaustai Tau puikiai tiks.



lotuliukas.gif
šitas aprašymas man artimas tik tiek, kad aš labai mėgstu išsiskiriančius ir laisvai apsirengusius žmones. Ir patogumą vertinu (kad nevaržytų kablai judėt).
Ale mano sijonukai ir bačiukai čia niekaip neįsipaišo biggrin.gif
Atsakyti
Man tai visiska netiesa! As vandenis 4u.gif
Atsakyti
Na sakysim ne viskas tiesa lotuliukas.gif Aš vandenis.
Atsakyti
Svarstyklems tai apie stiliu nieko doro net neparasyta g.gif Tik i parduotuves lakstom ir lakstom blush2.gif Tas tiesa, bet juk ne visalaik kazka nusiperkam biggrin.gif
O del stiliaus pojucio tai rasyta horoskopuose ne karta ir ne du, ir savyje pastebiu ta savybe, kad megstu puostis, kitus puosti ir mada pernelyg domiuosi mirksiukas.gif Taciau manau daugelis moteru, nepriklausomai nuo zodiako zenklo, yra tokios smile.gif
Atsakyti
As zinau, kad avinams tinka raudona spalva o siaip daugiau nieko nezinau drinks_cheers.gif
Atsakyti
apie mane tai viskas ne tiesa schmoll.gif apie zuvis kaip apie bomzes kokias parasyta bigsmile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif as liutuke, na ta dalis apie dizainerius ir kokybe bei branguma tai jau joooo lotuliukas.gif ir elegancija megstu smile.gif tiesiog neapkenciu sportinio stiliaus bei visokiu miniaku doh.gif o kasdien tai tikrai nevaikstau su kostiumeliais: dzinsiukai, megzukai ir t.t. nemegstu svarku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gwettul @ 2007 01 11, 04:05)
Uj, apie mane tai 80 % kaip pirstu i aki  mirksiukas.gif

Visos mes tokios- klykiam kad neturim kuo apsirengti, nors spintos luzta nuo rubu, bet va bent jau Svarstyklems kiek zinau tai labaaaaaiii budinga  blush2.gif


SVARSTYKLES



QUOTE(-Agata- @ 2007 01 12, 10:09)
Svarstyklems tai apie stiliu nieko doro net neparasyta  g.gif Tik i parduotuves lakstom ir lakstom  blush2.gif Tas tiesa, bet juk ne visalaik kazka nusiperkam  biggrin.gif
O del stiliaus pojucio tai rasyta horoskopuose ne karta ir ne du, ir savyje pastebiu ta savybe, kad megstu puostis, kitus puosti ir mada pernelyg domiuosi  mirksiukas.gif  Taciau manau daugelis moteru, nepriklausomai nuo zodiako zenklo, yra tokios smile.gif



mano pazistama viena svarstykles tai jai visai netinka lotuliukas.gif turejo i rvis dar turi 5 rubus ir vaikshto visa gyvenima taip apsirengus, o jei nusiperka ka naujo tai ne duok tu dieve lotuliukas.gif rubai visi turginio stiliaus, oj jei ka nusiperka ish parduotuves ir sumoka daug, bet atrodo kaip tam paciam turgui pirkta ar bazej [ish tu skyriu bazej, kur vyrauja bazes ir turgaus stiliaus tendencijos] lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu aš ir avinas.... smile.gif apie rūbus iš tiesų tiek ir parašyta.. tiesa, kad avinai veržlūs žmonės, jiems visur reikia dalyvauti, viską apie visus žinoti, tad kasdienei jų aprangai labiausiai tiktų patogūs rūbeliai, bet juose vistiek būtų kažkas kas patrauktų aplinkinių akis... ar tai labai prie kūno prigludę džinsiukai, ar patogi palaidinė apspaudžianti kiekvieną šonkauliuką, arba gili dekoltė... taip kad... o štai, jei jau aviniukas nutarė pasipuošti - tai tikrai bus į ką akis padėbsoti.... blush2.gif Tik tiesa, labai priklauso nuo norų, galimybių ir vietos, kurioje būsime. Pvz. aš nesistengiu išsiskirt iš aplinkos savo apranga... et, sakau natūralumas valdo. ax.gif
Atsakyti
Aš vėžys - nulis tiesos biggrin.gif
Atsakyti
Nu visai net ne į tą pusę cool.gif
Atsakyti