Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 10, 19:40)
visiskas briedas apie Liutus smile.gif

sutinku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lota* @ 2007 01 10, 13:24)
O man pagal zodiaka tai viskas atitiko. Esu oziaragis. Labai megstu klasikini stiliu, taip pat kostiumelius. Galeciau visada juos nesioti, bet darbe atrodyciau kaip balta varna biggrin.gif nes ten visi su dzinsais. Namuose taip pat nekaip...Tai tik kai kokia proga pasitaiko iskart apsivelku kostiumeli.



matai kaip skirtingai apie oziaragius, nes man tai visai neatitiko smile.gif nors imant gimimo data esu grynas oziaragis, nei pacioj pardzioj nei pabaigoj smile.gif Bet ir shiaip kiek esu skaicius apie oziaragiu apranga tai man netaitinka smile.gif nes oziaragiai neva konservatyvus labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 10, 18:40)
visiskas briedas apie Liutus smile.gif


g.gif aha, keista cia apie liutukus... ir as ir vyras liutai, bet ne esam tiek pamise del etikeciu, irpatogumas man labai svarbus, niekada nenesiosiu drabuzio kuris tik grazus, bet nesiojasi nesmagiai...
Atsakyti
Aš vandeniukė, tj ir man nelabai atitiko...Nu tik kad mėgstu originaliai rengtis tai taip ir spalvingai va pataikė, bet mėgstu dar sijonukus, blizgučius, sukneles ir "second hand" parduotuvėse esu laaabai retas svečias unsure.gif be to mėgstu eleganciją wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elenida @ 2007 01 10, 19:19)
g.gif aha, keista cia apie liutukus... ir as ir vyras liutai, bet ne esam tiek pamise del etikeciu, irpatogumas man labai svarbus, niekada nenesiosiu drabuzio kuris tik grazus, bet nesiojasi nesmagiai...


man irgi ta etikete buvus nebuvus drinks_cheers.gif svarbu, kad rubas tiktu, patiktu ir visai nuo mados neatsiliktu..
Beje, del to, kad grozis kartais nugali patoguma, tai ax.gif buvo atveju, kai pirkdavau batus "bile grazus..toli nevaiksciosiu".. Kita diena jau save keikdavau ir po pors nesekmingu pirkimu atsisakiau sitos "mados" smile.gif randu ir graziu, ir patogiu.
kaip tik manau, kad liutai megsta jaustis laisvai, atsipalaidave, padeties seimininkai..kur matyta, kad liutas leistusi varzomas rubo? Pfe...biggrin.gif
Atsakyti
Net įsižeidžiau apie šaulius paskaičius, kaip apie kokius valkatas rašo. Visiška nesamonė. Man netinka schmoll.gif
Atsakyti
Uj, apie mane tai 80 % kaip pirstu i aki mirksiukas.gif

Visos mes tokios- klykiam kad neturim kuo apsirengti, nors spintos luzta nuo rubu, bet va bent jau Svarstyklems kiek zinau tai labaaaaaiii budinga blush2.gif

As asmeniskai, megstu ne etiketes, o pati ruba, bet ir ta pati ne belekoki. Turiu ju begales ir ivairiu, nemegstu klasikinio stiliaus, nors turiu pora tokiu svarkeliu, kuriuos pagyvinu, pvz, graziai susegiotom grafkem ar didelem gelem biggrin.gif

Megstu atrodyti originaliai, taip kad kartais net pati isdarkau ruba taip, kad atitiktu mano skoni tongue.gif

Koks mano stilius, pasakyt negaliu, nes ne i viena kategorija neisipaiso, tai tiesiog MANO stilius mirksiukas.gif

SVARSTYKLES
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 09, 23:29)
Taigis, koks jusu zodiako zenklas ir kaip jus rengiates, koks jusu stilius, arba kokie megiamiausi stiliai?...
O cia radau siokios tokios info:
Avinas
Avinas nori būti pirmas visur, kur tik įmanoma. Tai reiškia, kad Tu tiksliai žinai, kas madinga būtent šią minutę. Tu netgi pati diktuoji madas. Nebijai išbandyti naujovių, jei jos pažadina Tavo linksmybių ir nuotykių dvasią. Kol dar matai naujus drabužius parduotuvių vitrinose, žinai, kad tai dar yra ant bangos ir gali išleisti sunkiai uždirbtus pinigus, kad įsigytum tai, kas vadinama paskutiniu mados klyksmu. Aštuoniasdešimtaisiais Tu būtum pirmoji išbandžiusi pagalvėles petukams, devyniasdešimtaisiais – apsivedusi akių kontūrus juodu pieštuku.


Niu gal ir yra dalis tiesos... rolleyes.gif Seip del petuku nezinau, per maza dar tada buvau... mirksiukas.gif bet akiu konturus siek tiek paryskinu... bigsmile.gif
Kas del mados, tai stengiuosi dometis, kas yra madinga ir stilinga... user posted image Ir tikrai megstu rengtis pagal paskutini mados klyksma... blush2.gif
Na, galbut tikrai ir visai teisingas sis mados horoskopas avinukams... user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Europiete: 11 sausio 2007 - 03:18
Na pagal dvyniu aprasyma,man irgi nelabai tiko g.gif
Atsakyti
Nu dar tokios nemones neteko skaityt doh.gif visiskai neatitinka doh.gif prie ko cia horoskopas ir stilius, nu visiskai nesiderina unsure.gif
Atsakyti


Dalis tiesos yra. Ožiaragis rolleyes.gif bet aplamai tai mėgstu patį įvairiausią stilių - nuo sportiško iki klasikinio. Kartais rengiuosi seksualiai (bet ne provokuojamai - jei vieną galą labiau atidengiu, kitą - pridengiu biggrin.gif ), mėgstu ir suplėšytus džinsus. Ždž viską, kas man atrodo gražu ir tinka, ką apsivilkus jaučiuosi "savo kailyje", (dėl šios priežasties nedėviu mikro sijonų schmoll.gif ). Tai tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irina B @ 2007 01 11, 02:36)
Net įsižeidžiau apie šaulius paskaičius, kaip apie kokius valkatas rašo.  Visiška nesamonė. Man netinka  schmoll.gif


Na va, jau buvau issigandusi, kad nukrypau nuo tipinio saulio. Pasirodo, ne vienam sauliui aprasymas netiko. Net lengviau pasidare. Bet tikrai kazkokio briedo ten prirasyta, net supykus buvau biggrin.gif
Atsakyti