Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

apie mane irgi nelabai atitaike, nors gal tiesos shiek tiek yra smile.gif o apie drauge mano manymu tai visai neatitaike lotuliukas.gif

Ash tai oziaragis esu smile.gif O kaip galeciua paibudinti savo stiliu tai net nezinau lotuliukas.gif bet dazniau renkuosi patoguma, shiaip megstu ishsiskirti ish minios t.y rengtis bishki idomiau nei statistine lietuvaite smile.gif megstu kica ir shiaip nesamoningus dalykus visokius, bet tuo paciu ir klasika patinka smile.gif

ai va dar prisiminiau, kaip visai nesirengiu ir nesirengiau tai sportiniu stilium schmoll.gif ir tas vadinamasis fyfu stilius nepatinka schmoll.gif blizguciai, sijonai-dirzai, spylkos ir pan. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 10 sausio 2007 - 00:45
Oi, visiški vėjai čia. Apie mane tai absoliučiai neatitaikė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Net prajuokino biggrin.gif
Atsakyti
Apie mane irgi tiesos nėra lotuliukas.gif Kažkaip net keista, kad niekam nepataikė biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
prisigalvoja moteros visokių niekų...
Atsakyti
doh.gif -vėjai kažkokie lotuliukas.gif
Paskaičiau ir prisiminiau kažką Vaiva visai nesenai kalbėjo apie ženklus ir rengimosi stilių. Kažkaip jos ir šio "geriskopo" nuomonės radikaliai skiriasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2007 01 10, 08:33)
doh.gif -vėjai kažkokie  lotuliukas.gif
Paskaičiau ir prisiminiau kažką Vaiva visai nesenai kalbėjo apie ženklus ir rengimosi stilių. Kažkaip jos ir šio "geriskopo"  nuomonės radikaliai skiriasi  lotuliukas.gif


aha, visiškai skiriasi.smile.gif Vaiva pabrėžė, kad šauliai ir dvyniai(atrodo) didelį dėmesį skiria aprangai. O čia rašo, kad šauliai nuogi galėtų lakstyt lotuliukas.gif (beje aš šaulys, o hipių stilius man net labai ne prie širdies) biggrin.gif
Atsakyti
visiskai neatitinka biggrin.gif
Atsakyti
Mėgstamiausia apranga - suknelės. bet retai nešioju, nes mažai turiu. dažniausia apranga - džinsai(kelnės) ir megstinukas. kartais galima mane pamatyti ir su sijonu. zodiako ženklas- vandenis.
neatskiriama aprangos dalis - baltas chalatas - mat dirbu medicinos įstaigoje.
Atsakyti
Esu dvynuke, tai puse atitiko, o puse-ne.
Atsakyti
QUOTE(kiprija @ 2007 01 10, 10:29)
Esu dvynuke, tai puse atitiko, o puse-ne.

as zuvis,tai irgi puse atitiko(ta dalis apie namus),o kita-visiska nesamone schmoll.gif
Atsakyti
Esu vezys, nekenciu nudevetu daiktu, taigi,megztuku metai is metu tikrai nenesioju doh.gif nepatinka placios kelnes,tik paauglystej nesiojau, taip pat iseigine apranga tikrai toli nuo ilgo sijono ir lietpalciu lotuliukas.gif megstu dzinsus, seksualius megztukus ir maikutes, sijonu,ypac ilgu,irgi nenesioju schmoll.gif
vasarai vienintele tiesa-dievinu sandalus, taciau nelabai supratau,ka reikia "papludymio stiliaus apranga" g.gif

Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 10, 01:29)

Šaulys

Šaulys po žvaigždėtu dangumi jaučiasi geriau negu tikruose namuose, bet netgi garsūs tyrinėtojai turi dėvėti drabužius. Nesigaudai madoje ir Tau nelabai rūpi sudaryti tinkamą įvaizdį. Tavo drabužiai yra patogūs, kurie leidžia Tau laisvai judėti ir gali atlaikyti kasdienius iššūkius, kai eilinį kartą išsiruoši į gamtą. Tau labiausiai patinka drabužiai, pagaminti iš natūralaus pluošto. Jei galiausiai nusprendi “nurašyti” drabužį į nebedėvimus, Tu greičiausiai jį sudeginsi ir taip savotiškai grąžinsi skolą žemei. Hipių dienos vėl grįžta, ilgi sijonai, suplėšyti džinsai ir apsiaustai Tau puikiai tiks.




Oi, kaip nepataike doh.gif Jau kad as nesigaudau madoj ir kad man nelabai rupi sudaryti tinkama ispudi - melas. Hipiu stiliaus irgi nemegstu. Suplesytu dzinsu, apsiaustu pakesti negaliu. Na, gal kazkiek tiesos yra tame, kad renkuosi patogius drabuzius. Tiesa, kasdien gal ir apsivilkciau belenkaip, bet kai i darba reikia, tai nelabai galiu biggrin.gif
Atsakyti