Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

QUOTE(skorpiniuke @ 2006 07 14, 17:07)
as irgi skorpionas bet raudona tai man  schmoll.gif  labiausiai patinka melyna  4u.gif

Man irgi tik ne raudona, nebeturiu nė vieno raudono rūbo. Vasarą nepakeičiama balta... wub.gif
Atsakyti
o as ne skorpionas, bet raudona spalva man tinka, bet nepatinka, turiu vienintele bliuska ir raudonus batelius. schmoll.gif
Atsakyti
As skorpione, raudonu rubu nemegstu. Bet raudonus apatinius ojojoi kaip dievinu! wub.gif
Atsakyti

Aš irgi skorpione, raudonų rūbų visai nemėgstu 4u.gif

apie 70 proc. mano rūbų - mėlyni biggrin.gif
Atsakyti
As skorpione dievinu raudona, ruda ir zalia spalvas. biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi skorpionė ir mano spalvos juoda ir raudona, bet pastaruoju metu labai pamėgau rudą. gal taip kompensuoju savo odos baltumą, mat degintis labai nemėgstu, o žmonės kaip niekad šią vasarą parudavę, kad net akys skauda žiūrint smile.gif
Atsakyti
O tai ne skorpionai jos dievinti negali? g.gif Man regis, tai neturi nieko bendro su ženklu. Aš taip pat dievinu raudoną, nes ji man tinka tongue.gif , nors ir nesu skorpionė
Atsakyti
man irgi atrodo kad nuo zenklo cia ne velnio nepriklauso,taip pat galim klaust ar liutai pvz megsta raudona ir atsiras tiek pat megstanciu ir nemegstanciu kaip ir skorpionai
Atsakyti
nu mano mama skorpionas ir jai raudona labai labai wub.gif visa gyvenima, bet siaip ir as nelabai tikiu kad tai priklauso nuo zodiako zenklo g.gif
Atsakyti
g.gif
aš skorpionė, bet į raudoną akys visai nekrypsta. jokia forma: nei rūbų, nei daiktų, nei interjero raudono nenorėčiau...
oranžinė, ruda ir žalia - štai mano spalvos. ir dar tamsiai mėlyna pastaruoju metu labai ėmė patikti.
Atsakyti
Ojej, temelė. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taip taip - o po Jaučio ženklu gimę žmonės turbūt mėgsta visus žalios spalvos atspalvius ir nevalgo jautienos. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

Esu skorpione ir raudonos spalvos nelabai temegstu schmoll.gif
Papildyta:
Dar ziurint koksai atspalvis,tik jau ne ryskiai raudonas schmoll.gif
Atsakyti