Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

QUOTE(Summer*Night @ 2008 04 21, 10:11)
AS esu vandenis ir labai megstu zalia ir violetine spalvas  wub.gif  dar melynas geltonas juoda ir orandzine labai grazios wub.gif


As irgi VANDENIS 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir taip pat megstu zalia ir violetine tongue.gif Megstu rengtis idomiai, bet ne sokiruojanciai ax.gif Seip labai patinka ryskuio, linksmos spalvos ir ateinanti geliu vaiku mada 4u.gif
Atsakyti
aš vandenis smile.gif mėgstu salotinę, oranžinę, geltoną spalvas smile.gif dar kartais raudona ir juodą .. secon hand'ų nemėgstu.. bet rūbų, kurie yra "ant bangos" nenešioju biggrin.gif
Atsakyti
Aš skorpionė, na ir drabužių daugiausiai turiu raudonų. Kažkaip tinka man raudona spalva. smile.gif dar juoda patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 09, 22:29)
Šaulys

Šaulys po žvaigždėtu dangumi jaučiasi geriau negu tikruose namuose, bet netgi garsūs tyrinėtojai turi dėvėti drabužius. Nesigaudai madoje ir Tau nelabai rūpi sudaryti tinkamą įvaizdį.

Visiškai ne apie mane schmoll.gif Visada intuityviai žinau, kas tuo metu ant bangos (nors šiaip madų nesivaikau, renkuosi, kas man pačiai miela dūšiai), puikiai suprantu kas man tinka, o kas nelabai. Perku pagal nuotaiką ir būsimų pirkinių beveik niekada nesimatuoju, o visada pasiimu tinkama dydį (renkuos iš akies) thumbup.gif

QUOTE
Tavo drabužiai yra patogūs, kurie leidžia Tau laisvai judėti ir gali atlaikyti kasdienius iššūkius, kai eilinį kartą išsiruoši į gamtą.Tau labiausiai patinka drabužiai, pagaminti iš natūralaus pluošto.

Šita dalis tinka.

QUOTE
Jei galiausiai nusprendi “nurašyti” drabužį į nebedėvimus, Tu greičiausiai jį sudeginsi ir taip savotiškai grąžinsi skolą žemei. Hipių dienos vėl grįžta, ilgi sijonai, suplėšyti džinsai ir apsiaustai Tau puikiai tiks.

Paauglystėj buvau pamišus dėl hipiško stiliaus, o dabar turbūt vargiai įpirštum kažką panašaus g.gif

Mėgstu ryškias spalvas, raukinukus, karbatkytes, bet viskas man turi būt su saiku. Labiausiai patinka klasikinis stilius, spalvos juoda, balta ir raudona, dar kartais tam tikrų atspalvių žalia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 24 balandžio 2008 - 20:59
QUOTE(Giedroji @ 2008 04 13, 12:19)
As liutas.Visos spalvos patinka,isskyrus juoda.

super, tiksliai apibūdinta 4u.gif juodą nors paminėjau, dabar jos visai nebemėgstu g.gif turiu įdomios medžiagos apie spalvas, ką reiškia kokia psichologinė būsena jei kurią spalvą mėgsti, jei kitos nemėgsti, reikėtų nepatingėt parašyt, gal būtų kam įdomu...

QUOTE(benedikta @ 2008 04 20, 13:34)
Visumoje esu eklektiska smile.gif

labai tinka man, esu absoliučiai eklektiška rolleyes.gif
Atsakyti
Būtinai parašyk, saturno clap.gif
Labai noriu sužinot, kodėl nemėgstu geltonos ir mėlynos g.gif Nu net pati nežinau, žudo mane tos spalvos.. Dar mėlynos tai tie šviesūs (žydri) atspalviai netgi patinka, bet jau geltona tai nei pro kur schmoll.gif Retas atvejis, kad kažką grynai geltono nusiperku.
Atsakyti
Jautis

Preciziškasis jautis niekada nebus pagautas vilkintis kažką, prie ko būtų galima bent kiek prikibti. Pripažink sau, esi iš tų, kurie mėgsta žymių dizainerių etiketes. Tu puikiai žinai, ką reikia vilkėti per verslo vakarienę ar oficialų vakarėlį ir net Tavo darbo drabužiai sukurti dizainerių ar bent jau pirkti prestižinėje parduotuvėje. Viskas, kas bent kiek netobula, Tau atrodo nekultūringa dėvėti. Atradusi tikrai kokybišką klasikinį kostiumėlį, gali jam išleisti nors ir visą atlyginimą. Mada nėra svarbiausias argumentas Tavo garderobo atnaujinimui, puikiai žinai, kad tikra klasika visada išlieka aukštumoje.

teisybe pasakius,mazai tiesos sitam aprasyme,bent apie mane...
nors dirbau kazkada aprangos parduotuveje-niekad nesistengiau atrodyt kaip dalykiska moteris-gryzus namo visada islysdavau i treninga ir puikiausiai jausdavausi.tas pats dabar-jauciuosi puikiai tik su patogiais,nesvarbu gamintojas,svarbu kokybe,drabuziais,ir spalvos paskutiniu metu-ruda,zemiski atspalviai,raudona.o juoda dingo is mano garderobo,uztat atsirado ryskesniu ir baltu drabuziu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 25 balandžio 2008 - 01:48
jo, man patogumas pirmoj vietoj. grazus visokie rubai ir aukstakulniai, bet kas is to, jei nepatogu... o nulaizytas stiliukas ne man. bet siaip tai horoskopu nevertinu rimtai:)
Atsakyti
Ir as jautis, o pagal metus gyvate ax.gif . amn labiausiai patinka sportiskas stilius. Drektore buvo sugalvojusi mane pripratinti prie aukstakulniu, bet man neprikibo jie nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2008 04 24, 22:53)
Mėgstu ryškias spalvas, raukinukus, karbatkytes, bet viskas man turi būt su saiku. Labiausiai patinka klasikinis stilius, spalvos juoda, balta ir raudona, dar kartais tam tikrų atspalvių žalia.

Aš Šaulys bigsmile.gif Mėgstu juoda,balta,raudona. Megstu labiau klasikini stilių,bet sportiškai irgi gerai kur į gamtą...Bet į miestą sportiškai neišeičiau schmoll.gif Turiu puiku skonį,seku madą,bet jei man daiktas nepatinka tegu būna topinis nenešiosiu. Mėgstu prabangą,nemėgstu blizgučių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 04 08, 00:22)
Aš Šaulys bigsmile.gif  Mėgstu juoda,balta,raudona. Megstu labiau klasikini stilių,bet sportiškai irgi gerai kur į gamtą...Bet į miestą sportiškai neišeičiau schmoll.gif  Turiu puiku skonį,seku madą,bet jei man daiktas nepatinka tegu būna topinis nenešiosiu. Mėgstu prabangą,nemėgstu blizgučių doh.gif



Lyg kaskas mano mintis butu nukopijaves bigsmile.gif
As Mergele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_Linute @ 2008 02 01, 23:31)
O as esu Vezys  ax.gif  ir man apskritai patinka rengtis, puostis ir visko daug  lotuliukas.gif  spalvos butu labai ivairios: zalia, geltona, zydra, juoda... raudona- kaip spalva grazu, bet pas mane sios spalvos drabuziu nera  schmoll.gif

Ir as vezys, kaip spalva tai man graziausia melyna, megstu juoda ir siaip ivairiausias spalvas, raudona irgi patinka, bet raudonu drabuziu ir as neturiu schmoll.gif g.gif
Negaliu pakesti ilgu sijonu, placiu kelniu irgi nenesioju, sandalu su lietpalciais taip pat, pagal aprasyma visai neatitiko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristaliukas22: 08 balandžio 2009 - 09:45