Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

As irgi jautis, megstu zydra ir juoda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_V @ 2007 07 23, 15:43)
As irgi jautis, megstu zydra ir juoda  lotuliukas.gif

g.gif hm matai kaip sutampa,idomei nu...
Atsakyti
as irgi jautukas, megstu as ir zydra, ir juoda 4u.gif , bet turbut labiau tamsiai melyna- tokia marine spalvyte...Bet nemegstu ryskaus makiazo ir isaukianciu rubu...
Atsakyti
niekad nesigilinau ir nesigilinsiu kas tinka mano zodiako zenklui. atrodo kad cia du asmenys - as ir mano zodiakas. As rengiuosi taip kaip as noriu, o ne kaip pataria mano zodiakas:D
Atsakyti
na neteko derint pagal zodiako zenkla doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš - vėžys. Ir iš aprašymo man tinka tik tai, kad galiu ilgą laiką dėvėti tą patį rūbą, jei jis man labai patinka. O šiaip nemėgstu nei plačių kelnių, nei megstinių, dievinu ilgus sijonus, vasariškas sukneles... Žodžiu vyrauja romantinis ir klasikinis stiliai. smile.gif
Atsakyti
esu zuvyte.
ir is tiesu po namus vaikstau basa ir su ilgu sijonu. ax.gif
bet perku tik orginalius ir idomius rubus.turiu daug ir pati gaminu jiems aksesuarus..megstu grozi..! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_V @ 2007 07 23, 17:43)
As irgi jautis, megstu zydra ir juoda  lotuliukas.gif

as irgi jautis megstu zydra,juoda, geltona, ruda. bet nemegstu raudonos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as oziaragis,bet niekada nesirengiu pagal zodiako zenkla. bigsmile.gif
Atsakyti
As tai Saulys bet niekada nesirengiau pagal zodiaka ir net nezinau kas man pagal ji tiktu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2007 07 20, 11:33)
Dvyniai
visiskai netinka  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif ypac ta vieta, kur rasoma apie pinigines galimybes ir batelius biggrin.gif
Atsakyti
As kazkaip irgi nesirengiu pagal horoskopa... Na, nesidomejau net smile.gif
Esu mergele,tai gal rasiu bendraminciu smile.gif lotuliukas.gif : renkuosi juoda, nes praktiska; renkuosi zalia ir geltoan, nes gyvina ri jaunina veiduka (nors ir taip dar vaikas esu beveik...), renkuosi balta, nes oda atrodo rudesne. Renkuosi raudona, kai kunkuliuoju aistra... Tai va rolleyes.gif
Atsakyti