Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga pagal zodiako ženklą

tai pasirodo tiesa apie tuos raudonus drabuzius wink.gif
o is kur jus cia istrauket, kad raudona megsta skorpiones, nes iki tol nebuvau girdejusi dry.gif
Atsakyti
Drabuziuose raudonos nemegstu labai, nelimpa man ji schmoll.gif siaip patinka daugiau bordo, o tinka rausva, rozine, bet labiausiai megstu juoda spalva, ji tikrai yra mano smile.gif o va raudona interjere man labai, kaip kazkas rase, nuo jos pasikraunu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(argutiene @ 2006 05 15, 17:37)
Ir virtuvėje pas mane dominuoja raudona(sako,skatina apetitą),gal todėl ir neišeinu iš jos,per namiškių apetitą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as kaip tik girdejau atvirksciai, kad slopina apetita raudona spalva. as pati kazkada virtuvej raudona staltiese stala buvau uzdengus - niu man jokio poveikio ji nedare biggrin.gif
Atsakyti
hm.. nemanau kad teisybe tam teiginy.. as kazkada buvau pamisus del sitos spalvos bet dabar jau nebe.. dabar mano spinta pilna zaliu ir oranziniu drabuziu. taigi as neatitinku taisykles nors esu ziauru ziauriausia skorpione blogiete tongue.gif
Atsakyti
schmoll.gif nepastebejau tokio dalyko. cia turbut nuo zmogaus labiau priklauso nei nuo zodiako zenklo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 05 15, 21:05)
hm.. nemanau kad teisybe tam teiginy.. as kazkada buvau pamisus del sitos spalvos bet dabar jau nebe.. dabar mano spinta pilna zaliu ir oranziniu drabuziu. taigi as neatitinku taisykles nors esu ziauru ziauriausia skorpione blogiete  tongue.gif


pas mane juodos, rudos, dar žydros nemažai spintoj....bet va šiaip raudona tai visuose pasirinkimuose....
Atsakyti
Panarsiau internete ir radau, kad skorpionai megsta juora ir raudona spalvas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 05 17, 13:30)
Panarsiau internete ir radau, kad skorpionai megsta juora ir raudona spalvas  bigsmile.gif

thumbup.gif na va, tiesa, nėr ką peidurt
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2006 05 17, 19:39)
thumbup.gif  na va, tiesa, nėr ką peidurt


pasirodo taip...
Atsakyti
Mano sesuo ir tėtis yra skorpionai,bet raudonos spalvos jie nemėgsta.O vat aš esu Šaulys ir dievinu šitą spalvą
Atsakyti
as skorpione ir dievinu sita spalva, tik man labiaupatinka tokia tamsesne kraujo/bordo.
mirksiukas.gif
vienu metu turejau irgi vietik raudonus drabuzius
siuo metu dar ir pamegau balta ax.gif
Atsakyti
Mano močiutė - skorpionė, bet neturėjo nė vienos raudonos suknelės. Užtat mielai nešiojo juodą, tamsiai mėlyną ir sodriai violetinę spalvas - ir jai tai labai tiko!..
Argi priklauso nuo ženklo, kokią spalvą mėgsti, kokį maistą valgai (o, čia dar ir nuo kraujo grupės bei gyvenamosios vietos priklauso mirksiukas.gif ) ar kokiom pozom...sportuoji? smileysex.gif thumbup.gif
Atsakyti